18.3.2006, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.3.2010 | Okolo Trusnova | 138 |
14.3.2009 | Okolo Trusnova | 155 |
22.3.2008 | Okolo Trusnova | 168 |
18.3.2007 | Okolo Trusnova | 170 |
19.3.2005 | Okolo Trusnova | 151 |
20.3.2004 | Okolo Trusnova | 179 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Hemer Josef | 02 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Dudek Milan | 91 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Siegelová Magdalena | 65 | 6 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Bílá Zdeňka | 99 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Nechvíl Petr | 91 | 6 |
Ulich Petr | 68 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Razým Lukáš | 79 | 6 |
Večeře Tomáš | 90 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 5 |
Král Josef | 40 | 5 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Stránská Adéla | 91 | 5 |
Krejčí Milan | 53 | 5 |
Razým Jan | 57 | 5 |
Kozáková Denisa | 79 | 5 |
Mertová Michaela | 76 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Jelínková Magdalena | 45 | 5 |
Lakotová Tereza | 00 | 5 |
Vaňásek Roman | 98 | 5 |
Frydrych Jakub | 95 | 5 |
Hudcovic Tomáš | 65 | 5 |
Mohelník Petr | 92 | 5 |
Vojtíšek Marek | 02 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Smoláková Alexandra | 98 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Kouřil Karel | 72 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Berka Luděk | 72 | 4 |
Krátký Josef | 65 | 4 |
Vorel Milan | 40 | 4 |
Smoláková Dominika | 00 | 4 |
Vacek Martin | 69 | 4 |
Frydrych Bedřich | 03 | 4 |
Siegel Jakub | 92 | 4 |
Pavel Jan | 95 | 4 |
Fiala Jaroslav | 38 | 4 |
Metelková Táňa | 72 | 4 |
Hanušová Veronika | 97 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 67 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:00:59 | - |
2 | Ž2 | 2 | 88 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:01 | - |
3 | Ž2 | 3 | 60 | Bílá Zdeňka | Nový věk TT | 99 | 00:01:08 | - |
4 | Ž2 | 5 | 89 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:20 | - |
5 | Ž2 | 9 | 91 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:34 | - |
6 | Ž2 | 14 | 90 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:15 | - |
7 | Ž2 | 15 | 84 | Rudová Denisa | Trusnov | 02 | 00:02:23 | - |
- | Ž2 | - | 16 | Kotingová Petra | Chvojenec | 02 | DNF | - |
- | Ž2 | - | 15 | Kotingová Eliška | Chvojenec | 00 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 80 | Vaňásek Roman | Jaroslav | 98 | 00:01:11 | - |
2 | M2 | 6 | 72 | Šaloun Jan | Kosořín | 98 | 00:01:25 | - |
3 | M2 | 7 | 82 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:01:27 | - |
4 | M2 | 8 | 71 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:31 | - |
5 | M2 | 10 | 76 | Čejka Jakub | - | 00 | 00:01:35 | - |
6 | M2 | 11 | 59 | Drahoš Matěj | Vysoké Mýto | 01 | 00:02:03 | - |
7 | M2 | 12 | 11 | Vojtíšek Marek | Trusnov | 02 | 00:02:06 | - |
8 | M2 | 13 | 58 | Hemer Josef | Trusnov | 02 | 00:02:08 | - |
9 | M2 | 16 | 100 | Martinec Ondřej | Česká Třebová | 03 | 00:02:42 | - |
- | M2 | - | 75 | Čejka Jan | - | 01 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 69 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:01:52 | - |
2 | M3 | 7 | 93 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:07 | - |
3 | M3 | 8 | 83 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:02:08 | - |
4 | M3 | 9 | 85 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:11 | - |
5 | M3 | 10 | 92 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:02:14 | - |
6 | M3 | 11 | 73 | Šaloun Vojtěch | Kosořín | 96 | 00:02:55 | - |
- | M3 | - | 19 | Hloupý David | Opočno | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 64 | Vodehnalová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:01:57 | - |
2 | Ž3 | 3 | 62 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:59 | - |
3 | Ž3 | 4 | 70 | Adámková Jana | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:02:02 | - |
4 | Ž3 | 5 | 66 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:03 | - |
5 | Ž3 | 6 | 65 | Fáberová Zuzana | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 2 | 99 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:03:55 | - |
2 | MM | 3 | 61 | Troppová Kateřina | Nový věk TT Trusnov | 94 | 00:04:01 | - |
3 | MM | 5 | 63 | Taclíková Lucie | Nový věk TT Trusnov | 93 | 00:04:23 | - |
4 | MM | 7 | 86 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:46 | - |
5 | MM | 8 | 81 | Vaňásková Aneta | Jaroslav | 94 | 00:05:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 74 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:03:52 | - |
2 | MM | 4 | 87 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:06 | - |
3 | MM | 6 | 94 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 11 | 79 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:11:20 | - |
2 | ŽS | 12 | 12 | Říčařová Žaneta | SRK Rychnov nad Kněžnou | 91 | 00:13:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 21 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:09:31 | - |
2 | MS | 2 | 22 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:39 | - |
3 | MS | 3 | 95 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:09:57 | - |
4 | MS | 4 | 68 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:10:05 | - |
5 | MS | 5 | 34 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:10:08 | - |
6 | MS | 6 | 30 | Zemaník Jan | SK OB Týniště nad Orlicí | 91 | 00:10:15 | - |
7 | MS | 7 | 97 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:10:31 | - |
8 | MS | 8 | 31 | Handl Jindřich | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 92 | 00:10:57 | - |
9 | MS | 9 | 8 | Černý Tomáš | Uhersko | 91 | 00:11:02 | - |
10 | MS | 10 | 78 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:11:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 20 | Dusílek Adam | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 89 | 00:11:11 | - |
2 | MD | 2 | 77 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:11:17 | - |
3 | MD | 3 | 96 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:11:33 | - |
4 | MD | 4 | 148 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:11:46 | - |
5 | MD | 5 | 42 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:12:07 | - |
6 | MD | 6 | 23 | Pátek Lukáš | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 89 | 00:12:18 | - |
7 | MD | 10 | 49 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:13:32 | - |
8 | MD | 11 | 139 | Bůžek Jan | SRK Rychnov nad Kněžnou | 89 | 00:14:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 7 | 98 | Karlová Veronika | Nový Věk TT Trusnov | 90 | 00:13:02 | - |
2 | ŽD | 8 | 14 | Jirčáková Martina | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 89 | 00:13:20 | - |
3 | ŽD | 9 | 10 | Mullerová Věra | SRK Rychnov nad Kněžnou | 90 | 00:13:26 | - |
4 | ŽD | 12 | 38 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:14:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 65 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:18:15 | 102,35 |
2 | MJ | 2 | 142 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:31 | 99,46 |
3 | MJ | 3 | 77 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:18:38 | 98,19 |
4 | MJ | 4 | 141 | Jeníček Ondřej | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:45 | 96,93 |
5 | MJ | 5 | 9 | Jirčák Ondřej | SRK Rychnov nad Kněžnou | 88 | 00:21:07 | 71,30 |
6 | MJ | 7 | 17 | Klícha Martin | Rychnov nad Kněžnou | 88 | 00:22:43 | 53,97 |
7 | MJ | 8 | 18 | Klapal Michal | Doudleby nad Orlicí | 88 | 00:23:36 | 44,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 90 | Šmíd Michal | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:33:23 | 100,53 |
2 | MB | 5 | 56 | Šesták Karel | Maratonstav Úpice | 71 | 00:33:55 | 97,34 |
3 | MB | 6 | 5 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:34:04 | 96,45 |
4 | MB | 13 | 58 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:35:28 | 96,10 |
5 | MB | 14 | 100 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:35:51 | 85,79 |
6 | MB | 20 | 88 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:36:29 | 82,01 |
7 | MB | 22 | 85 | Hudcovic Tomáš | Nové Město nad Metují | 65 | 00:36:39 | 89,30 |
8 | MB | 27 | 149 | Kubiczek Zdeněk | TK Opava | 69 | 00:37:11 | 77,83 |
9 | MB | 28 | 66 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:37:13 | 77,63 |
10 | MB | 31 | 74 | Doucha Jiří | Start Náchod | 71 | 00:38:04 | 72,55 |
11 | MB | 55 | 51 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 00:42:23 | 56,34 |
12 | MB | 57 | 3 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:42:37 | 45,36 |
13 | MB | 58 | 4 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:42:39 | 54,81 |
14 | MB | 59 | 99 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:42:59 | 52,89 |
15 | MB | 73 | 36 | Krátký Josef | Labe Tri Club Hradec Králové | 65 | 00:46:28 | 32,86 |
16 | MB | 78 | 19 | Pokorný Milan | SK Vraclav | 64 | 00:47:21 | 27,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 26 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:33:48 | 105,69 |
2 | MC | 8 | 43 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:35:06 | 98,21 |
3 | MC | 10 | 57 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:35:18 | 109,16 |
4 | MC | 29 | 73 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:37:16 | 85,76 |
5 | MC | 30 | 50 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:37:25 | 97,72 |
6 | MC | 33 | 67 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:38:16 | 93,12 |
7 | MC | 34 | 47 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:38:19 | 79,72 |
8 | MC | 35 | 96 | Schwarz Josef | SK Chotěboř | 55 | 00:38:26 | 92,22 |
9 | MC | 40 | 94 | Šofr Zdeněk | Sokol Mnětice | 56 | 00:38:46 | 90,42 |
10 | MC | 47 | 111 | Šebek Jindřich | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:40:26 | 81,41 |
11 | MC | 48 | 63 | Tarant Ladislav | Tragéd Team Líšnice | 60 | 00:40:27 | 67,45 |
12 | MC | 49 | 44 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:40:32 | 80,87 |
13 | MC | 64 | 13 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:44:01 | 46,95 |
14 | MC | 66 | 95 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:44:15 | 60,77 |
15 | MC | 75 | 113 | Bajer Miloslav | CaFa Bajer | 55 | 00:46:52 | 46,63 |
16 | MC | 79 | 115 | Krejčí Milan | CaFa Bajer | 53 | 00:47:26 | 43,57 |
17 | MC | 85 | 15 | Miřejovský Tomáš | SABZO Praha | 61 | 00:49:25 | 15,91 |
18 | MC | 87 | 59 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:49:38 | 31,67 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 39 | 54 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:38:38 | 91,14 |
2 | MD | 51 | 8 | Pitter Vladimír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 50 | 00:40:48 | 79,43 |
3 | MD | 52 | 81 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:41:37 | 75,01 |
4 | MD | 53 | 2 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:42:01 | 72,85 |
5 | MD | 56 | 55 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 50 | 00:42:32 | 70,06 |
6 | MD | 63 | 45 | Skopal Jiří | Jitro Hradec Králové | 47 | 00:43:49 | 63,12 |
7 | MD | 68 | 93 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:44:19 | 60,41 |
8 | MD | 69 | 92 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:45:17 | 88,83 |
9 | MD | 74 | 37 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:46:39 | 82,46 |
10 | MD | 80 | 28 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:47:52 | 41,22 |
11 | MD | 82 | 82 | Vít Čestmír | DP Hradec Králové | 45 | 00:48:12 | 75,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 46 | 53 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:40:18 | 112,07 |
2 | ME | 65 | 34 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:44:06 | 94,35 |
3 | ME | 67 | 68 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:44:16 | 93,58 |
4 | ME | 70 | 21 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:45:43 | 86,81 |
5 | ME | 76 | 46 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:47:02 | 80,67 |
6 | ME | 91 | 24 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:54:56 | 43,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 6 | 114 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:22:21 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 17 | 64 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:36:07 | 118,81 |
2 | ZA | 45 | 61 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:39:57 | 99,58 |
3 | ZA | 62 | 35 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:43:32 | 81,61 |
4 | ZA | 77 | 86 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:47:09 | 63,46 |
5 | ZA | 81 | 60 | Tylšová Daniela | Maratonstav Úpice | 78 | 00:48:00 | 59,20 |
6 | ZA | 90 | 84 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:53:07 | 33,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 44 | 31 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:39:43 | 124,00 |
2 | ZB | 71 | 75 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:46:02 | 109,55 |
3 | ZB | 72 | 29 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:46:09 | 95,49 |
4 | ZB | 86 | 27 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:49:32 | 80,50 |
5 | ZB | 88 | 87 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:50:39 | 90,45 |
6 | ZB | 89 | 91 | Klimešová Alena | Bukovice | 63 | 00:52:18 | 68,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 67 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:00:59 | - |
2 | Ž2 | 2 | 88 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:01 | - |
3 | Ž2 | 3 | 60 | Bílá Zdeňka | Nový věk TT | 99 | 00:01:08 | - |
1 | M2 | 4 | 80 | Vaňásek Roman | Jaroslav | 98 | 00:01:11 | - |
4 | Ž2 | 5 | 89 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:20 | - |
2 | M2 | 6 | 72 | Šaloun Jan | Kosořín | 98 | 00:01:25 | - |
3 | M2 | 7 | 82 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:01:27 | - |
4 | M2 | 8 | 71 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:31 | - |
5 | Ž2 | 9 | 91 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:34 | - |
5 | M2 | 10 | 76 | Čejka Jakub | - | 00 | 00:01:35 | - |
6 | M2 | 11 | 59 | Drahoš Matěj | Vysoké Mýto | 01 | 00:02:03 | - |
7 | M2 | 12 | 11 | Vojtíšek Marek | Trusnov | 02 | 00:02:06 | - |
8 | M2 | 13 | 58 | Hemer Josef | Trusnov | 02 | 00:02:08 | - |
6 | Ž2 | 14 | 90 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:15 | - |
7 | Ž2 | 15 | 84 | Rudová Denisa | Trusnov | 02 | 00:02:23 | - |
9 | M2 | 16 | 100 | Martinec Ondřej | Česká Třebová | 03 | 00:02:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 69 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:01:52 | - |
1 | Ž3 | 2 | 64 | Vodehnalová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:01:57 | - |
2 | Ž3 | 3 | 62 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:59 | - |
3 | Ž3 | 4 | 70 | Adámková Jana | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:02:02 | - |
4 | Ž3 | 5 | 66 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:03 | - |
5 | Ž3 | 6 | 65 | Fáberová Zuzana | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:04 | - |
2 | M3 | 7 | 93 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:07 | - |
3 | M3 | 8 | 83 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:02:08 | - |
4 | M3 | 9 | 85 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:11 | - |
5 | M3 | 10 | 92 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:02:14 | - |
6 | M3 | 11 | 73 | Šaloun Vojtěch | Kosořín | 96 | 00:02:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 74 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:03:52 | - |
1 | MM | 2 | 99 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:03:55 | - |
2 | MM | 3 | 61 | Troppová Kateřina | Nový věk TT Trusnov | 94 | 00:04:01 | - |
2 | MM | 4 | 87 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:06 | - |
3 | MM | 5 | 63 | Taclíková Lucie | Nový věk TT Trusnov | 93 | 00:04:23 | - |
3 | MM | 6 | 94 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:29 | - |
4 | MM | 7 | 86 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:46 | - |
5 | MM | 8 | 81 | Vaňásková Aneta | Jaroslav | 94 | 00:05:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 21 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:09:31 | - |
2 | MS | 2 | 22 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:39 | - |
3 | MS | 3 | 95 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:09:57 | - |
4 | MS | 4 | 68 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:10:05 | - |
5 | MS | 5 | 34 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:10:08 | - |
6 | MS | 6 | 30 | Zemaník Jan | SK OB Týniště nad Orlicí | 91 | 00:10:15 | - |
7 | MS | 7 | 97 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:10:31 | - |
8 | MS | 8 | 31 | Handl Jindřich | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 92 | 00:10:57 | - |
9 | MS | 9 | 8 | Černý Tomáš | Uhersko | 91 | 00:11:02 | - |
10 | MS | 10 | 78 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:11:03 | - |
1 | ŽS | 11 | 79 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:11:20 | - |
2 | ŽS | 12 | 12 | Říčařová Žaneta | SRK Rychnov nad Kněžnou | 91 | 00:13:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 20 | Dusílek Adam | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 89 | 00:11:11 | - |
2 | MD | 2 | 77 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:11:17 | - |
3 | MD | 3 | 96 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:11:33 | - |
4 | MD | 4 | 148 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:11:46 | - |
5 | MD | 5 | 42 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:12:07 | - |
6 | MD | 6 | 23 | Pátek Lukáš | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 89 | 00:12:18 | - |
1 | ŽD | 7 | 98 | Karlová Veronika | Nový Věk TT Trusnov | 90 | 00:13:02 | - |
2 | ŽD | 8 | 14 | Jirčáková Martina | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 89 | 00:13:20 | - |
3 | ŽD | 9 | 10 | Mullerová Věra | SRK Rychnov nad Kněžnou | 90 | 00:13:26 | - |
7 | MD | 10 | 49 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:13:32 | - |
8 | MD | 11 | 139 | Bůžek Jan | SRK Rychnov nad Kněžnou | 89 | 00:14:17 | - |
4 | ŽD | 12 | 38 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:14:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 65 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:18:15 | 102,35 |
2 | MJ | 2 | 142 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:31 | 99,46 |
3 | MJ | 3 | 77 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:18:38 | 98,19 |
4 | MJ | 4 | 141 | Jeníček Ondřej | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:45 | 96,93 |
5 | MJ | 5 | 9 | Jirčák Ondřej | SRK Rychnov nad Kněžnou | 88 | 00:21:07 | 71,30 |
1 | ŽJ | 6 | 114 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:22:21 | 100,00 |
6 | MJ | 7 | 17 | Klícha Martin | Rychnov nad Kněžnou | 88 | 00:22:43 | 53,97 |
7 | MJ | 8 | 18 | Klapal Michal | Doudleby nad Orlicí | 88 | 00:23:36 | 44,40 |
Organizace závodu: 97% Zvolená trasa závodu: 97% Značení závodu: 55% Vyhlášení výsledků: 80% Zpracování výsledků: 90% Ceny vítězům: 70% Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 83% |
3.5.2024 (pátek), svátek má Alexej
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.