14.5.2006, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.5.2024 | Běh Choceňskými sady | - |
14.5.2023 | Běh Choceňskými sady | 204 |
15.5.2022 | Běh choceňskými sady | 173 |
16.5.2021 | Běh Choceňskými sady | - |
10.5.2020 | Běh Choceňskými sady | - |
12.5.2019 | Běh Choceňskými sady | 151 |
13.5.2018 | Běh Choceňskými sady | 254 |
14.5.2017 | Běh Choceňskými sady | 228 |
15.5.2016 | Běh Choceňskými sady | 241 |
10.5.2015 | Běh Choceňskými sady | 207 |
11.5.2014 | Běh Choceňskými sady | 235 |
12.5.2013 | Běh Choceňskými sady | 204 |
13.5.2012 | Běh Choceňskými sady | 208 |
15.5.2011 | Běh Choceňskými sady | 151 |
16.5.2010 | Běh Choceňskými sady | 203 |
10.5.2009 | Běh Choceňskými sady | 234 |
11.5.2008 | Běh Choceňskými sady | 224 |
13.5.2007 | Běh Choceňskými sady | 193 |
15.5.2005 | Běh Choceňskými sady | 204 |
16.5.2004 | Běh choceňskými sady, 27. ročník | 66 |
11.5.2003 | Běh choceňskými sady, 26. ročník | 153 |
12.5.2002 | Běh choceňskými sady | 83 |
13.5.2001 | 14. ročník, Běh choceňskými sady | 164 |
14.5.2000 | Běh choceňskými sady, XXII. ročník | 128 |
15.5.1999 | Běh choceňskými sady, 22.ročník | 131 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Myšák Milan | 66 | 17 |
Nechvíl Petr | 91 | 15 |
Hejzlar Martin | 02 | 14 |
Šlajs Tomáš | 60 | 14 |
Vorel Milan | 40 | 14 |
Razým Jan | 57 | 14 |
Hanuš Petr | 64 | 14 |
Hübl Radek | 88 | 14 |
Kopecký Libor | 56 | 13 |
Ožana Václav | 64 | 13 |
Siegel Josef | 58 | 13 |
Hejzlar David | 06 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Novotný Luděk | 62 | 12 |
Šedová Tereza | 03 | 12 |
Borovec Alexandr | 76 | 12 |
Sedlák Jiří | 58 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Bajer Milan | 55 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Metelková Táňa | 72 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Bříza Vladimír | 51 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 10 |
Šváb František | 57 | 10 |
Čechal Jaroslav | 61 | 10 |
Marhold Petr | 78 | 10 |
Frydrychová Eliška | 01 | 9 |
Kubr Václav | 55 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Chlubna Jan | 84 | 9 |
Svoboda Mojmír | 66 | 9 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | 9 |
Libra Jiří | 37 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Zajíc Jan | 53 | 9 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Macháčková Kateřina | 09 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Borek Petr | 70 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 22 | 6 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:34 | - |
2 | Ž1 | 34 | 113 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:41 | - |
3 | Ž1 | 35 | 4 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:42 | - |
4 | Ž1 | 36 | 3 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:43 | - |
5 | Ž1 | 37 | 5 | Kavinová Štěpánka | Sebranice | 02 | 00:00:44 | - |
6 | Ž1 | 39 | 2 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:00:56 | - |
7 | Ž1 | 42 | 115 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:01:03 | - |
8 | Ž1 | 46 | 1 | Košťálková Žofie | LO Choceň | 04 | 00:01:33 | - |
9 | Ž1 | 48 | 114 | Vodičková Johanka | Živanice | 03 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 26 | 7 | Unzeitig Jiří | AC Choceň | 01 | 00:00:35 | - |
2 | M1 | 29 | 13 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:00:37 | - |
3 | M1 | 30 | 8 | Navrátil Daniel | Choceň | 01 | 00:00:37 | - |
4 | M1 | 31 | 14 | Metelka Ondřej | SK Týniště nad Orlicí | 01 | 00:00:38 | - |
5 | M1 | 32 | 16 | Švadlena Michal | KOB Choceň | 01 | 00:00:39 | - |
6 | M1 | 38 | 11 | Hejzlar Martin | LO Choceň | 02 | 00:00:52 | - |
7 | M1 | 40 | 195 | Procházka Dominik | Orlov | 03 | 00:01:01 | - |
8 | M1 | 41 | 198 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:01:02 | - |
9 | M1 | 43 | 10 | Novák Matěj | Vysoké Mýto | 00:01:05 | - | |
10 | M1 | 44 | 200 | Šeda František | Sruby | 04 | 00:01:05 | - |
11 | M1 | 45 | 9 | Tošovský Martin | Choceň | 00:01:06 | - | |
12 | M1 | 47 | 15 | Březina Ladislav | Choceň | 00:01:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 26 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:00:27 | - |
2 | Ž2 | 2 | 22 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:27 | - |
3 | Ž2 | 4 | 24 | Dvořáková Lucie | Atletika Albrechtice | 91 | 00:00:28 | - |
4 | Ž2 | 6 | 19 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:00:28 | - |
5 | Ž2 | 8 | 23 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:00:29 | - |
6 | Ž2 | 11 | 17 | Bílá Zdeňka | SKI Klub Česká Třebová | 99 | 00:00:29 | - |
7 | Ž2 | 13 | 117 | Jedličková Tereza | Bohdaneč | 00:00:30 | - | |
8 | Ž2 | 16 | 21 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:00:31 | - |
9 | Ž2 | 17 | 116 | Košťálková Julie | LO Choceň | 97 | 00:00:32 | - |
10 | Ž2 | 19 | 20 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:32 | - |
11 | Ž2 | 21 | 25 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:33 | - |
12 | Ž2 | 33 | 18 | Kutlvašrová Johanka | Choceň | 00:00:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 31 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:00:27 | - |
2 | M2 | 5 | 37 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:00:28 | - |
3 | M2 | 7 | 38 | Jakl Martin | AC Vysoké Mýto | 00:00:28 | - | |
4 | M2 | 9 | 33 | Navrátil Tomáš | Choceň | 98 | 00:00:29 | - |
5 | M2 | 10 | 29 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:29 | - |
6 | M2 | 12 | 197 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:00:30 | - |
7 | M2 | 14 | 34 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:00:31 | - |
8 | M2 | 15 | 36 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:00:31 | - |
9 | M2 | 17 | 28 | Webr Pavel | MUF TEAM Praha | 97 | 00:00:32 | - |
10 | M2 | 20 | 196 | Procházka Michal | Orlov | 99 | 00:00:32 | - |
11 | M2 | 23 | 32 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:00:34 | - |
12 | M2 | 24 | 27 | Webr Matěj | Muf TEAM Praha | 99 | 00:00:34 | - |
13 | M2 | 25 | 35 | Křivda Tomáš | K.O.B. Choceň | 99 | 00:00:35 | - |
14 | M2 | 27 | 30 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:00:35 | - |
15 | M2 | 28 | 199 | Lichtenberg Jaroslav | KRB Chrudim | 99 | 00:00:37 | - |
16 | M2 | 49 | 118 | Novák David | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 5 | 51 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:02:41 | - |
2 | M3 | 6 | 55 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:02:45 | - |
3 | M3 | 7 | 52 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:46 | - |
4 | M3 | 9 | 50 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:49 | - |
5 | M3 | 12 | 56 | Valena Vojtěch | Atletika Polička | 96 | 00:02:59 | - |
6 | M3 | 13 | 49 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:09 | - |
7 | M3 | 14 | 53 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:20 | - |
8 | M3 | 16 | 54 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 45 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:11 | - |
2 | Ž3 | 2 | 41 | Vodehnalová Martina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:01:13 | - |
3 | Ž3 | 3 | 42 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:01:15 | - |
4 | Ž3 | 4 | 39 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:17 | - |
5 | Ž3 | 5 | 40 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:18 | - |
6 | Ž3 | 6 | 43 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:01:24 | - |
7 | Ž3 | 7 | 44 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 70 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:02:25 | - |
2 | ŽM | 2 | 68 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:02:28 | - |
3 | ŽM | 3 | 69 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:02:32 | - |
4 | ŽM | 4 | 64 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:02:34 | - |
5 | ŽM | 8 | 71 | Valenová Adéla | Polička | 93 | 00:02:47 | - |
6 | ŽM | 10 | 66 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:02:50 | - |
7 | ŽM | 11 | 67 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:02:56 | - |
8 | ŽM | 15 | 65 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:03:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 6 | 78 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:18 | - |
2 | MM | 7 | 79 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:22 | - |
3 | MM | 8 | 75 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:25 | - |
4 | MM | 11 | 76 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:32 | - |
5 | MM | 13 | 74 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:47 | - |
6 | MM | 14 | 77 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 9 | 89 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:03:29 | - |
2 | ŽS | 12 | 90 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:03:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 106 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:00 | - |
2 | MS | 2 | 103 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:06 | - |
3 | MS | 3 | 101 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:07 | - |
4 | MS | 4 | 102 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:13 | - |
5 | MS | 5 | 104 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:03:14 | - |
6 | MS | 10 | 105 | Felgr Daniel | AC Choceň | 92 | 00:03:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 140 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:10:15 | - |
2 | MD | 2 | 141 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:10:21 | - |
3 | MD | 3 | 139 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:10:37 | - |
4 | MD | 4 | 142 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:10:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 131 | Karlová Veronika | Nový Věk TT | 90 | 00:12:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 67 | Vítek Miroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:50:04 | 102,03 |
2 | MA | 2 | 50 | Brýdl Pavel | X-AIR Ostrava | 80 | 00:50:35 | 100,00 |
3 | MA | 5 | 46 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:51:28 | 96,50 |
4 | MA | 10 | 19 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:53:38 | 123,73 |
5 | MA | 11 | 70 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:53:50 | 87,09 |
6 | MA | 13 | 35 | Pross David | Skuhrov nad Bělou | 75 | 00:54:32 | 84,34 |
7 | MA | 17 | 63 | Doležal Libor | AC Choceň | 73 | 00:55:52 | 79,08 |
8 | MA | 21 | 43 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:57:22 | 73,15 |
9 | MA | 22 | 58 | Rozprým Jiří | SK Žamberk | 77 | 00:57:35 | 72,29 |
10 | MA | 23 | 5 | Miler Pavel | Sokol Kolín | 79 | 00:57:58 | 70,79 |
11 | MA | 24 | 72 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:58:05 | 70,31 |
12 | MA | 29 | 61 | Šebek Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 84 | 01:00:40 | 60,08 |
13 | MA | 33 | 73 | Alexa Jaroslav | E-Cottage CZ | 74 | 01:01:45 | 55,82 |
14 | MA | 39 | 4 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 01:03:17 | 49,72 |
15 | MA | 40 | 48 | Polák David | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 75 | 01:03:28 | 49,01 |
16 | MA | 50 | 1 | Adamec Marek | K.O.B. Choceň | 89 | 01:08:05 | 76,27 |
17 | MA | 67 | 28 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 01:14:36 | 4,94 |
- | MA | - | 40 | Hejkrlík Filip | Hvězda SKP Pardubice | 79 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 26 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:51:52 | 100,59 |
2 | MC | 9 | 10 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:53:27 | 94,54 |
3 | MC | 20 | 45 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:57:10 | 80,26 |
4 | MC | 25 | 32 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:58:27 | 102,68 |
5 | MC | 28 | 38 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:59:10 | 72,56 |
6 | MC | 31 | 51 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 01:00:49 | 94,66 |
7 | MC | 34 | 60 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMS Ústí nad Orlicí | 56 | 01:01:55 | 90,93 |
8 | MC | 36 | 11 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 01:02:12 | 60,87 |
9 | MC | 56 | 33 | Páriš Attila | KRB Chrudim | 60 | 01:10:19 | 29,69 |
10 | MC | 58 | 64 | Krejčí Milan | CaFa Bajer | 53 | 01:10:44 | 61,19 |
11 | MC | 60 | 6 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 01:11:40 | 58,03 |
12 | MC | 62 | 15 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 01:13:00 | 53,55 |
13 | MC | 65 | 65 | Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 01:14:23 | 48,84 |
14 | MC | 66 | 13 | Tužínský Karel | MK Pardubice | 56 | 01:14:34 | 48,22 |
- | MC | - | 21 | Sedlák Jiří | Cyklokraus Přelouč | 58 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 18 | 7 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:56:18 | 113,89 |
2 | MD | 26 | 22 | Bubeníček Jiří | Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:58:27 | 102,66 |
3 | MD | 38 | 44 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 01:02:44 | 88,21 |
4 | MD | 42 | 17 | Švadlena Jiří | KOB Choceň | 46 | 01:03:48 | 89,09 |
5 | MD | 44 | 18 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 01:04:07 | 83,54 |
6 | MD | 45 | 66 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:04:25 | 82,53 |
7 | MD | 48 | 29 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 01:06:36 | 75,15 |
8 | MD | 49 | 16 | Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 46 | 01:07:26 | 77,08 |
9 | MD | 54 | 56 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 01:09:03 | 71,73 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 32 | 30 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 01:01:24 | 97,02 |
2 | ME | 53 | 24 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 01:08:51 | 72,41 |
3 | ME | 55 | 34 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:09:40 | 69,68 |
4 | ME | 61 | 31 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 01:12:43 | 59,62 |
5 | ME | 64 | 42 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 01:13:56 | 55,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 15 | 12 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:55:44 | 123,43 |
2 | ZA | 57 | 55 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 01:10:31 | 76,57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 43 | 52 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:03:53 | 123,00 |
2 | ZB | 52 | 3 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 01:08:35 | 110,09 |
3 | ZB | 68 | 27 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 01:15:52 | 89,91 |
4 | ZB | 69 | 37 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 01:20:29 | 77,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 45 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:11 | - |
2 | Ž3 | 2 | 41 | Vodehnalová Martina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:01:13 | - |
3 | Ž3 | 3 | 42 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:01:15 | - |
4 | Ž3 | 4 | 39 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:17 | - |
5 | Ž3 | 5 | 40 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:18 | - |
6 | Ž3 | 6 | 43 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:01:24 | - |
7 | Ž3 | 7 | 44 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 70 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:02:25 | - |
2 | ŽM | 2 | 68 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:02:28 | - |
3 | ŽM | 3 | 69 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:02:32 | - |
4 | ŽM | 4 | 64 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:02:34 | - |
1 | M3 | 5 | 51 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:02:41 | - |
2 | M3 | 6 | 55 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:02:45 | - |
3 | M3 | 7 | 52 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:46 | - |
5 | ŽM | 8 | 71 | Valenová Adéla | Polička | 93 | 00:02:47 | - |
4 | M3 | 9 | 50 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:49 | - |
6 | ŽM | 10 | 66 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:02:50 | - |
7 | ŽM | 11 | 67 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:02:56 | - |
5 | M3 | 12 | 56 | Valena Vojtěch | Atletika Polička | 96 | 00:02:59 | - |
6 | M3 | 13 | 49 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:09 | - |
7 | M3 | 14 | 53 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:20 | - |
8 | ŽM | 15 | 65 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:03:23 | - |
8 | M3 | 16 | 54 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 106 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:00 | - |
2 | MS | 2 | 103 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:06 | - |
3 | MS | 3 | 101 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:07 | - |
4 | MS | 4 | 102 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:13 | - |
5 | MS | 5 | 104 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:03:14 | - |
1 | MM | 6 | 78 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:18 | - |
2 | MM | 7 | 79 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:22 | - |
3 | MM | 8 | 75 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:25 | - |
1 | ŽS | 9 | 89 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:03:29 | - |
6 | MS | 10 | 105 | Felgr Daniel | AC Choceň | 92 | 00:03:31 | - |
4 | MM | 11 | 76 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:32 | - |
2 | ŽS | 12 | 90 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:03:33 | - |
5 | MM | 13 | 74 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:47 | - |
6 | MM | 14 | 77 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 131 | Karlová Veronika | Nový Věk TT | 90 | 00:12:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 140 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:10:15 | - |
2 | MD | 2 | 141 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:10:21 | - |
3 | MD | 3 | 139 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:10:37 | - |
4 | MD | 4 | 142 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:10:54 | - |
3.5.2024 (pátek), svátek má Alexej
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.