22.10.2006, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2013 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 176 |
6.10.2012 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 197 |
9.10.2011 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 171 |
10.10.2010 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 215 |
19.10.2008 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 138 |
21.10.2007 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 156 |
23.10.2005 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 153 |
23.10.2004 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 172 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Strnad Adam | 00 | 9 |
Fajfr František | 72 | 7 |
Moravec Jiří | 96 | 7 |
Večeř Petr | 99 | 7 |
Martincová Kristýna | 93 | 7 |
Sadílek Ota | 46 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Suchodol Josef | 67 | 6 |
Faltusová Simona | 98 | 6 |
Krejčí Stanislav | 63 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Faltusová Kateřina | 99 | 6 |
Strnad Tomáš | 69 | 6 |
Šafář Jaroslav | 51 | 6 |
Koblížek Jindřich | 48 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 6 |
Novotný Luděk | 62 | 6 |
Divíšek Jan | 93 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Koclířová Adéla | 98 | 5 |
Sontáková Lenka | 91 | 5 |
Hermann Jakub | 03 | 5 |
Krejčí Jaromír | 66 | 5 |
Mařík Jiří | 72 | 5 |
Kubíčková Nikita | 02 | 5 |
Procházka Jakub | 96 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Valenta Adam | 98 | 5 |
Kaška Zdeňek | 64 | 5 |
Vondra Vojtěch | 98 | 5 |
Vinduška Petr | 93 | 5 |
Suchomel Tomáš | 97 | 5 |
Krsek Jaroslav | 51 | 5 |
Novotný Přemysl | 59 | 5 |
Borek Petr | 70 | 5 |
Chmelíček Jordan | 97 | 5 |
Bielčik Jindřich | 40 | 5 |
Cimr Tomáš | 96 | 5 |
Nechvíl Petr | 91 | 5 |
Fáberová Zuzana | 96 | 5 |
Moravec Jakub | 99 | 5 |
Černá Kristýna | 93 | 5 |
Šimůnková Pavla | 77 | 5 |
Novotná Dora | 97 | 5 |
Leicht Jiří | 49 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Klaclová Šárka | 93 | 4 |
Havlová Michaela | 91 | 4 |
Jirásková Eva | 64 | 4 |
Miřejovský Jiří | 79 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 4 | 11 | Molíková Zuzana | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:02:00 | - |
2 | Ž1 | 6 | 6 | Faltusová Kateřina | Spartak Letohrad | 99 | 00:02:07 | - |
3 | Ž1 | 7 | 14 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:08 | - |
4 | Ž1 | 8 | 2 | Snítilová Zuzana | Spartak Letohrad | 99 | 00:02:09 | - |
5 | Ž1 | 11 | 12 | Štefková Jitka | SKI Skuhrov | 99 | 00:02:14 | - |
6 | Ž1 | 13 | 13 | Hamerská Michaela | SKI Skuhrov | 99 | 00:02:15 | - |
7 | Ž1 | 14 | 8 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:16 | - |
8 | Ž1 | 16 | 3 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | 00:02:19 | - |
9 | Ž1 | 18 | 4 | Smejkalová Andrea | Spartak Letohrad | 99 | 00:02:22 | - |
10 | Ž1 | 20 | 10 | Frydrychová Kateřina | SKI Skuhrov nad Bělou | 00 | 00:02:23 | - |
11 | Ž1 | 21 | 1 | Poláková Natálie | Fenix Ski team Jeseník | 00 | 00:02:24 | - |
12 | Ž1 | 24 | 5 | Mrklovská Dana | Spartak Letohrad | 00 | 00:02:29 | - |
13 | Ž1 | 26 | 9 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 462 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:53 | - |
2 | M1 | 2 | 451 | Martinec Ondřej | Jiskra Králíky | 99 | 00:01:58 | - |
3 | M1 | 3 | 453 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:01:59 | - |
4 | M1 | 5 | 452 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:02:01 | - |
5 | M1 | 9 | 455 | Pecháček Šimon | SKI klub Česká Třebová | 00 | 00:02:12 | - |
6 | M1 | 10 | 464 | Nosek Václav | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:02:13 | - |
7 | M1 | 11 | 456 | Černý Jan | Žamberk | 99 | 00:02:14 | - |
8 | M1 | 15 | 461 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:02:18 | - |
9 | M1 | 17 | 465 | Nosek Tomáš | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:02:21 | - |
10 | M1 | 18 | 459 | Moravec Jakub | Spartak Letohrad | 99 | 00:02:22 | - |
11 | M1 | 22 | 454 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:02:26 | - |
12 | M1 | 23 | 463 | Stejskal Lukáš | SOKOL Líšnice | 00 | 00:02:28 | - |
13 | M1 | 25 | 457 | Kánský Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:02:34 | - |
14 | M1 | 27 | 458 | Krčmář Jan | Spartak Letohrad | 02 | 00:02:40 | - |
15 | M1 | 28 | 460 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:03:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 1 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:03:29 | - |
2 | Ž2 | 3 | 6 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:32 | - |
3 | Ž2 | 5 | 5 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:38 | - |
4 | Ž2 | 7 | 3 | Novotná Dora | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:42 | - |
5 | Ž2 | 13 | 4 | Kopecká Simona | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:11 | - |
6 | Ž2 | 18 | 2 | Faltusová Simona | Spartak Letohrad | 98 | 00:04:23 | - |
7 | Ž2 | 19 | 7 | Koclířová Adéla | Spartak Letohrad | 98 | 00:04:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 475 | Chmelíček Jordan | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:31 | - |
2 | M2 | 4 | 471 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:36 | - |
3 | M2 | 6 | 474 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:41 | - |
4 | M2 | 8 | 473 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:03:48 | - |
5 | M2 | 9 | 472 | Polák Daniel | Fenix Ski team Jeseník | 98 | 00:03:51 | - |
6 | M2 | 10 | 477 | Suchomel Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:56 | - |
7 | M2 | 11 | 480 | Roušavý Vojtěch | SKI Skuhrov | 98 | 00:04:05 | - |
7 | M2 | 11 | 476 | Strnad Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:05 | - |
9 | M2 | 13 | 479 | Valenta Adam | Biatlon Letohrad | 98 | 00:04:11 | - |
10 | M2 | 15 | 481 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:04:12 | - |
11 | M2 | 16 | 482 | Suchodol Mikuláš | Spartak Letohrad | 98 | 00:04:16 | - |
12 | M2 | 17 | 478 | Lauterbach David | SK Žamberk | 98 | 00:04:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 510 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:28 | - |
2 | M3 | 2 | 500 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:32 | - |
3 | M3 | 3 | 506 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:38 | - |
4 | M3 | 6 | 504 | Holubář Bartoloměj | Spartak Letohrad | 96 | 00:03:45 | - |
5 | M3 | 7 | 505 | Procházka Jakub | Spartak Letohrad | 96 | 00:03:50 | - |
6 | M3 | 8 | 509 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:03:51 | - |
7 | M3 | 10 | 507 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:56 | - |
8 | M3 | 11 | 511 | Cimr Tomáš | Spartak Letohrad | 96 | 00:04:00 | - |
9 | M3 | 12 | 498 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:01 | - |
10 | M3 | 14 | 501 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:02 | - |
11 | M3 | 15 | 502 | Faltus Václav | Spartak Letohrad | 95 | 00:04:05 | - |
12 | M3 | 18 | 503 | Bárnet Miroslav | Spartak Letohrad | 96 | 00:04:14 | - |
13 | M3 | 21 | 508 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:23 | - |
14 | M3 | 22 | 499 | Valena Vojtěch | Atletika Polička | 96 | 00:04:24 | - |
15 | M3 | 23 | 496 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:28 | - |
16 | M3 | 24 | 512 | Štefek Martin | SKI Skuhrov | 96 | 00:04:36 | - |
17 | M3 | 26 | 497 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 4 | 17 | Vodehnalová Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:03:42 | - |
2 | Ž3 | 5 | 21 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:44 | - |
3 | Ž3 | 9 | 25 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:03:54 | - |
4 | Ž3 | 12 | 19 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:04:01 | - |
5 | Ž3 | 15 | 18 | Fáberová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:05 | - |
6 | Ž3 | 17 | 22 | Rýznarová Michaela | SKI Skuhrov | 96 | 00:04:13 | - |
7 | Ž3 | 19 | 23 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov | 96 | 00:04:16 | - |
8 | Ž3 | 20 | 20 | Aulichová Kateřina | Sokol Kameničná | 95 | 00:04:19 | - |
9 | Ž3 | 25 | 16 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:04:37 | - |
10 | Ž3 | 27 | 24 | Hamerská Dagmar | SKI Skuhrov | 96 | 00:04:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 30 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:48 | - |
2 | ŽM | 2 | 28 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:52 | - |
3 | ŽM | 3 | 27 | Schejbalová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:07:55 | - |
4 | ŽM | 4 | 29 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:58 | - |
5 | ŽM | 5 | 33 | Adamcová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:08:15 | - |
6 | ŽM | 6 | 34 | Faltusová Kristýna | Spartak Letohrad | 93 | 00:08:19 | - |
7 | ŽM | 7 | 23 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:08:29 | - |
8 | ŽM | 8 | 22 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:30 | - |
9 | ŽM | 9 | 35 | Bárnetová Alena | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:08:35 | - |
10 | ŽM | 10 | 21 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:08:36 | - |
11 | ŽM | 11 | 31 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:08:44 | - |
12 | ŽM | 12 | 32 | Hegerová Eliška | Spartak Letohrad | 94 | 00:08:55 | - |
13 | ŽM | 13 | 24 | Laštůvková Klára | Atletika Polička | 93 | 00:09:20 | - |
14 | ŽM | 14 | 25 | Knápková Monika | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:09:21 | - |
15 | ŽM | 15 | 26 | Henclová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:09:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 52 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:28 | - |
2 | MM | 2 | 46 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:10:43 | - |
3 | MM | 3 | 50 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:10:49 | - |
4 | MM | 4 | 49 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:58 | - |
5 | MM | 5 | 48 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:11:06 | - |
6 | MM | 6 | 44 | Remeš Petr | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:11:12 | - |
7 | MM | 8 | 45 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:11:37 | - |
8 | MM | 9 | 47 | Maixner Leoš | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:11:41 | - |
9 | MM | 10 | 41 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:42 | - |
10 | MM | 14 | 42 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:12:51 | - |
11 | MM | 15 | 53 | Haniš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:12:57 | - |
12 | MM | 16 | 43 | Martinec Tomáš | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:13:01 | - |
13 | MM | 18 | 51 | Stejskal Filip | SK Žamberk | 94 | 00:16:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 7 | 38 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:11:15 | - |
2 | ŽS | 11 | 39 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:11:45 | - |
3 | ŽS | 12 | 40 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:06 | - |
4 | ŽS | 13 | 41 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:35 | - |
5 | ŽS | 17 | 42 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:13:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 2 | 52 | Vávra Vlastimil | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:16:10 | - |
2 | MS | 3 | 50 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:16:16 | - |
3 | MS | 4 | 47 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:16:33 | - |
4 | MS | 5 | 49 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:16:38 | - |
5 | MS | 6 | 56 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:16:43 | - |
6 | MS | 7 | 54 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:16:59 | - |
7 | MS | 8 | 51 | Morkes Michal | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:17:36 | - |
8 | MS | 12 | 55 | Exler Libor | SK Žamberk | 92 | 00:18:23 | - |
9 | MS | 14 | 53 | Vlček Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:18:35 | - |
10 | MS | 16 | 43 | Felgr Daniel | AC Choceň | 92 | 00:18:41 | - |
11 | MS | 17 | 45 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:19:00 | - |
12 | MS | 18 | 46 | Stempel Adam | SKI Skuhrov nad Bělou | 92 | 00:19:04 | - |
13 | MS | 25 | 57 | Hanuš Petr | TK Choceň | 92 | 00:21:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 98 | Kristejn Lukáš | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:19:40 | - |
2 | MD | 2 | 100 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:19:59 | - |
3 | MD | 4 | 95 | Exler Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:20:16 | - |
4 | MD | 7 | 97 | Poláček Antonín | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:21:07 | - |
5 | MD | 12 | 99 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:22:04 | - |
6 | MD | 14 | 90 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:22:10 | - |
7 | MD | 26 | 96 | Novotný Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:24:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 13 | 67 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:18:24 | 97,06 |
2 | ŽD | 21 | 94 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:20:03 | 78,86 |
3 | ŽD | 22 | 93 | Levá Nikola | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:20:28 | 74,26 |
4 | ŽD | 24 | 91 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:20:58 | 68,75 |
5 | ŽD | 29 | 92 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:23:20 | 42,65 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 64 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:32:16 | 107,60 |
2 | MJ | 12 | 77 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:34:49 | 92,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 69 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:31:23 | 102,07 |
2 | MA | 2 | 73 | Kuba Miloš | KB Nové Město na Moravě | 67 | 00:31:46 | 99,65 |
3 | MA | 3 | 62 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:31:59 | 98,28 |
4 | MA | 4 | 74 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:32:07 | 97,44 |
5 | MA | 6 | 75 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:32:51 | 92,82 |
6 | MA | 7 | 76 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:32:55 | 92,40 |
7 | MA | 8 | 85 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:33:30 | 88,72 |
8 | MA | 9 | 58 | Fajfr František | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 72 | 00:33:42 | 87,46 |
9 | MA | 10 | 70 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:34:01 | 85,46 |
10 | MA | 11 | 60 | Krejsa Tomáš | Ferodo Repsol Racing | 77 | 00:34:38 | 81,57 |
11 | MA | 13 | 61 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:34:56 | 79,68 |
12 | MA | 14 | 65 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:36:00 | 72,95 |
13 | MA | 15 | 66 | Suchodol Josef | Sokol Žamberk | 67 | 00:38:27 | 57,50 |
14 | MA | 16 | 71 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:39:03 | 53,71 |
15 | MA | 17 | 72 | Berka Luděk | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:39:04 | 53,61 |
16 | MA | 18 | 63 | Šebek Michal | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:39:26 | 51,30 |
17 | MA | 19 | 59 | Adamec Josef | ATC INOB Ústí nad Orlicí | 81 | 00:39:27 | 51,29 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 85 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:20:03 | 104,44 |
2 | MB | 5 | 62 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:20:33 | 99,57 |
3 | MB | 6 | 84 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:20:55 | 95,99 |
4 | MB | 8 | 61 | Svoboda Petr | MAX TRI Liberec | 60 | 00:21:17 | 92,41 |
5 | MB | 9 | 83 | Kaška Zdeňek | Líšnice | 64 | 00:21:43 | 88,19 |
6 | MB | 17 | 82 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:22:47 | 77,78 |
7 | MB | 19 | 77 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:22:56 | 76,32 |
8 | MB | 21 | 76 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:23:02 | 75,35 |
9 | MB | 22 | 89 | Tarant Ladislav | Tragéd Team Líšnice | 60 | 00:23:03 | 75,18 |
10 | MB | 23 | 78 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:23:07 | 74,53 |
11 | MB | 24 | 79 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:23:14 | 73,39 |
12 | MB | 25 | 80 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:23:16 | 73,07 |
13 | MB | 28 | 81 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:24:12 | 63,97 |
14 | MB | 29 | 86 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:24:16 | 63,32 |
15 | MB | 30 | 87 | Roháček Vladimír | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 58 | 00:24:59 | 56,33 |
16 | MB | 31 | 88 | Nágl Marek | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 00:25:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 83 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:21:43 | 101,88 |
2 | MC | 11 | 99 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:21:57 | 99,75 |
3 | MC | 13 | 92 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:22:06 | 98,38 |
4 | MC | 14 | 90 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:22:10 | 97,77 |
5 | MC | 16 | 82 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:22:34 | 94,12 |
6 | MC | 18 | 98 | Černý Vladimír | Atletika Albrechtice | 52 | 00:22:50 | 91,69 |
7 | MC | 20 | 89 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:23:01 | 90,02 |
8 | MC | 27 | 91 | Stuchlík Zdeněk | ARECO Hradec Králové | 50 | 00:24:09 | 79,68 |
9 | MC | 34 | 81 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:28:03 | 44,10 |
10 | MC | 36 | 93 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:30:16 | 23,87 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 32 | 94 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:26:16 | 106,59 |
2 | MD | 33 | 84 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:26:39 | 103,76 |
3 | MD | 35 | 96 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:28:34 | 89,65 |
4 | MD | 37 | 97 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:31:48 | 65,84 |
5 | MD | 38 | 95 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:32:58 | 57,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 11 | 70 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:18:18 | 98,16 |
2 | ŽJ | 19 | 74 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:19:07 | 89,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 67 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:15:56 | 125,97 |
2 | ZA | 9 | 66 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:17:42 | 104,78 |
3 | ZA | 10 | 73 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:18:12 | 101,21 |
4 | ZA | 23 | 78 | Pokorová Jaroslava | Pim Praha | 72 | 00:20:48 | 72,82 |
5 | ZA | 27 | 71 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:22:05 | 58,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 15 | 69 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:18:40 | 112,81 |
2 | ZB | 20 | 72 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:19:32 | 104,12 |
3 | ZB | 26 | 68 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:21:38 | 83,06 |
4 | ZB | 28 | 75 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:22:25 | 75,21 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 1 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:03:29 | - |
1 | M2 | 2 | 475 | Chmelíček Jordan | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:31 | - |
2 | Ž2 | 3 | 6 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:32 | - |
2 | M2 | 4 | 471 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:36 | - |
3 | Ž2 | 5 | 5 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:38 | - |
3 | M2 | 6 | 474 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:41 | - |
4 | Ž2 | 7 | 3 | Novotná Dora | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:42 | - |
4 | M2 | 8 | 473 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:03:48 | - |
5 | M2 | 9 | 472 | Polák Daniel | Fenix Ski team Jeseník | 98 | 00:03:51 | - |
6 | M2 | 10 | 477 | Suchomel Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:56 | - |
7 | M2 | 11 | 476 | Strnad Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:05 | - |
7 | M2 | 11 | 480 | Roušavý Vojtěch | SKI Skuhrov | 98 | 00:04:05 | - |
5 | Ž2 | 13 | 4 | Kopecká Simona | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:11 | - |
9 | M2 | 13 | 479 | Valenta Adam | Biatlon Letohrad | 98 | 00:04:11 | - |
10 | M2 | 15 | 481 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:04:12 | - |
11 | M2 | 16 | 482 | Suchodol Mikuláš | Spartak Letohrad | 98 | 00:04:16 | - |
12 | M2 | 17 | 478 | Lauterbach David | SK Žamberk | 98 | 00:04:18 | - |
6 | Ž2 | 18 | 2 | Faltusová Simona | Spartak Letohrad | 98 | 00:04:23 | - |
7 | Ž2 | 19 | 7 | Koclířová Adéla | Spartak Letohrad | 98 | 00:04:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 30 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:48 | - |
2 | ŽM | 2 | 28 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:52 | - |
3 | ŽM | 3 | 27 | Schejbalová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:07:55 | - |
4 | ŽM | 4 | 29 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:58 | - |
5 | ŽM | 5 | 33 | Adamcová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:08:15 | - |
6 | ŽM | 6 | 34 | Faltusová Kristýna | Spartak Letohrad | 93 | 00:08:19 | - |
7 | ŽM | 7 | 23 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:08:29 | - |
8 | ŽM | 8 | 22 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:30 | - |
9 | ŽM | 9 | 35 | Bárnetová Alena | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:08:35 | - |
10 | ŽM | 10 | 21 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:08:36 | - |
11 | ŽM | 11 | 31 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:08:44 | - |
12 | ŽM | 12 | 32 | Hegerová Eliška | Spartak Letohrad | 94 | 00:08:55 | - |
13 | ŽM | 13 | 24 | Laštůvková Klára | Atletika Polička | 93 | 00:09:20 | - |
14 | ŽM | 14 | 25 | Knápková Monika | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:09:21 | - |
15 | ŽM | 15 | 26 | Henclová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:09:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 52 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:28 | - |
2 | MM | 2 | 46 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:10:43 | - |
3 | MM | 3 | 50 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:10:49 | - |
4 | MM | 4 | 49 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:58 | - |
5 | MM | 5 | 48 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:11:06 | - |
6 | MM | 6 | 44 | Remeš Petr | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:11:12 | - |
1 | ŽS | 7 | 38 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:11:15 | - |
7 | MM | 8 | 45 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:11:37 | - |
8 | MM | 9 | 47 | Maixner Leoš | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:11:41 | - |
9 | MM | 10 | 41 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:42 | - |
2 | ŽS | 11 | 39 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:11:45 | - |
3 | ŽS | 12 | 40 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:06 | - |
4 | ŽS | 13 | 41 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:35 | - |
10 | MM | 14 | 42 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:12:51 | - |
11 | MM | 15 | 53 | Haniš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:12:57 | - |
12 | MM | 16 | 43 | Martinec Tomáš | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:13:01 | - |
5 | ŽS | 17 | 42 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:13:31 | - |
13 | MM | 18 | 51 | Stejskal Filip | SK Žamberk | 94 | 00:16:08 | - |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
3.5.2024 (pátek), svátek má Alexej
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
dell.boris