6.1.2001, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.1.2024 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 68 |
16.10.2021 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 47 |
4.1.2020 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 95 |
5.1.2019 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 90 |
6.1.2018 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 122 |
7.1.2017 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 50 |
9.1.2016 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 111 |
3.1.2015 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 138 |
4.1.2014 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 132 |
5.1.2013 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 68 |
7.1.2012 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 68 |
8.1.2011 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 62 |
9.1.2010 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 41 |
3.1.2009 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 54 |
5.1.2008 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 79 |
6.1.2007 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 95 |
7.1.2006 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 84 |
8.1.2005 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 107 |
3.1.2004 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 100 |
4.1.2003 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 97 |
5.1.2002 | Běh do vrchu na Andrlův chlum | 69 |
8.1.2000 | Andrlův chlum, 27. ročník | 102 |
9.1.1999 | Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník | 115 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Zajíc Jan | 53 | 22 |
Sadílek Ota | 46 | 20 |
Krupička Miroslav | 53 | 20 |
Červ Miloslav | 50 | 18 |
Stránský Aleš | 60 | 17 |
Keprtová Miloslava | 48 | 16 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 15 |
Pilgr Luděk | 76 | 15 |
Mannlová Jana | 80 | 15 |
Šimůnek Jan | 82 | 15 |
Vacek Martin | 69 | 14 |
Kubelka Tomáš | 93 | 14 |
Soukup Jiří | 27 | 13 |
Šebek Michal | 84 | 13 |
Doleček Josef | 79 | 13 |
Bielčik Jindřich | 40 | 13 |
Matyášová Jana | 65 | 13 |
Svatoš Otakar | 34 | 13 |
Hübl Radek | 88 | 12 |
Kalousek Jan | 41 | 12 |
Šafář Jaroslav | 51 | 12 |
Havran Miroslav | 37 | 11 |
Šimůnková Pavla | 77 | 11 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Kubelka Petr | 95 | 10 |
Valter Pavel | 52 | 10 |
Novák Jiří | 80 | 10 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Zajíc Jakub | 89 | 9 |
Koblížek Kamil | 80 | 9 |
Dobšíček Pavel | 80 | 9 |
Novotný Jiří | 45 | 9 |
Jadrný Lubomír | 73 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Nemšák Miroslav | 69 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 8 |
Razým Jan | 57 | 8 |
Radiměřský Karel | 87 | 8 |
Polák Petr | 86 | 8 |
Stránská Adéla | 91 | 8 |
Siegel Josef | 86 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Čechal Jaroslav | 61 | 8 |
Kovář Lukáš | 01 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Nágl Marek | 68 | 7 |
Kolář Radim | 69 | 7 |
Fátor Jan | 79 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NM | 84 | 5 | Vytlačil Marek | Česká Třebová | 91 | 00:17:11 | - |
2 | NM | 106 | 6 | Šeda Jan | Sruby | 93 | 00:21:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NZ | 91 | 1 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:18:04 | - |
2 | NZ | 92 | 2 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:18:07 | - |
3 | NZ | 104 | 3 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:19:48 | - |
4 | NZ | 107 | 4 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:21:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 63 | 1 | Johanidiesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:15:40 | - |
2 | ŽM | 76 | 2 | Tkačíková Magdaléna | AC Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:16:38 | - |
3 | ŽM | 102 | 3 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:19:29 | - |
4 | ŽM | 105 | 4 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:19:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 80 | 1 | Dostál Jan | Cyklo Česká Třebová | 88 | 00:16:58 | - |
1 | MM | 80 | 2 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:16:58 | - |
3 | MM | 82 | 3 | Řemínek Štěpán | AK Choceň | 89 | 00:17:10 | - |
4 | MM | 87 | 4 | Lukesle Marek | Cyklo Česká Třebová | 88 | 00:17:16 | - |
5 | MM | 100 | 5 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:18:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 88 | 1 | Kurková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:17:34 | - |
2 | ŽS | 96 | 2 | Šedová Veronika | Sruby | 87 | 00:18:35 | - |
3 | ŽS | 101 | 3 | Podhorníková Martina | AC Choceň | 86 | 00:19:28 | - |
4 | ŽS | 103 | 4 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:19:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 30 | 1 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:12:50 | - |
2 | MS | 39 | 2 | Martiňák Jakub | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 00:13:17 | - | |
3 | MS | 45 | 3 | Svoboda Ondřej | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:13:49 | - |
4 | MS | 50 | 4 | Pátek Michal | AC Choceň | 86 | 00:14:21 | - |
5 | MS | 51 | 5 | Hordějčuk Václav | Cyklo Česká Třebová | 87 | 00:14:26 | - |
6 | MS | 56 | 6 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:15:03 | - |
7 | MS | 58 | 7 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:15:22 | - |
8 | MS | 67 | 8 | Půlpán Jan | AC Choceň | 86 | 00:15:59 | - |
9 | MS | 69 | 9 | Kubík Michal | Česká Třebová | 86 | 00:16:08 | - |
10 | MS | 86 | 10 | Houdek Jakub | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:17:14 | - |
11 | MS | 94 | 11 | Abraham Petr | AC Choceň | 86 | 00:18:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 15 | 1 | Tauchman Jiří | AC Choceň | 84 | 00:11:39 | - |
2 | MD | 19 | 2 | Kulhavý Jaroslav | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 85 | 00:12:16 | - |
3 | MD | 20 | 3 | Trunec Michal | Vysoké Mýto | 00:12:23 | - | |
4 | MD | 24 | 4 | Šebek Michal | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 84 | 00:12:33 | - |
5 | MD | 38 | 5 | Navrátil Michal | Žamberk | 85 | 00:13:16 | - |
6 | MD | 42 | 6 | Špáta Michal | Cyklo Česká Třebová | 85 | 00:13:33 | - |
7 | MD | 65 | 7 | Pacík Jan | Cyklo Česká Třebová | 84 | 00:15:56 | - |
8 | MD | 71 | 8 | Pešek Ondřej | KOB Choceň | 85 | 00:16:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 74 | 1 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:16:30 | - |
2 | ŽD | 88 | 2 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:17:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 1 | Vinzens Ondřej | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:43 | 104,95 |
2 | MJ | 5 | 2 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:10:59 | 100,10 |
3 | MJ | 8 | 3 | Šlajs Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 83 | 00:11:16 | 94,94 |
4 | MJ | 11 | 4 | Polanský Dan | Kepák brno | 83 | 00:11:34 | 89,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 1 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:10:38 | 104,69 |
2 | MB | 6 | 2 | Svoboda Petr | MAX TRI Liberec | 60 | 00:11:00 | 97,96 |
3 | MB | 7 | 3 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:11:02 | 97,35 |
4 | MB | 12 | 4 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:11:35 | 87,24 |
5 | MB | 14 | 5 | Eliáš Petr | AFK SKP Pardubice | 60 | 00:11:38 | 86,33 |
6 | MB | 18 | 6 | Papáček Jan | Oseva Choceň | 54 | 00:12:13 | 75,61 |
7 | MB | 22 | 7 | Orlich Petr | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 61 | 00:12:29 | 70,71 |
7 | MB | 22 | 8 | Polanský Petr | Cyklo Pokr Pardubice | 56 | 00:12:29 | 70,71 |
9 | MB | 27 | 9 | Šebek Jindřich | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 56 | 00:12:39 | 67,65 |
10 | MB | 28 | 10 | Netušil Pavel | Žamberk | 52 | 00:12:43 | 66,43 |
11 | MB | 31 | 11 | Zajíc Jan | KRB Chrudim | 53 | 00:12:55 | 62,76 |
12 | MB | 36 | 12 | Šlajs Tomáš | Choceň | 00:13:13 | 57,24 | |
13 | MB | 37 | 13 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:13:14 | 56,94 |
14 | MB | 46 | 14 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:13:53 | 45,00 |
15 | MB | 52 | 15 | Valter Pavel | LPS Media UO | 52 | 00:14:53 | 26,63 |
16 | MB | 75 | 16 | Krása Roman | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:16:32 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 40 | 1 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:13:18 | 111,50 |
2 | MC | 48 | 2 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:14:04 | 100,63 |
3 | MC | 54 | 3 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 00:14:58 | 87,87 |
4 | MC | 55 | 4 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:15:00 | 105,55 | |
5 | MC | 58 | 5 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:15:22 | 100,79 |
5 | MC | 58 | 6 | Švadlena Jiří | KOB Choceň | 46 | 00:15:22 | 82,20 |
7 | MC | 64 | 7 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:15:55 | 93,66 |
8 | MC | 68 | 8 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 00:16:04 | 72,28 |
9 | MC | 73 | 9 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:16:20 | 68,50 |
10 | MC | 77 | 10 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:16:46 | 82,64 |
11 | MC | 78 | 11 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:16:47 | 62,13 |
12 | MC | 79 | 12 | Řehák Jan | Letohrad | 51 | 00:16:56 | 60,00 |
13 | MC | 93 | 13 | Vála Vladimír | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:18:16 | 41,10 |
14 | MC | 95 | 14 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:18:22 | 61,90 |
15 | MC | 99 | 15 | Hrdina Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 47 | 00:18:44 | 34,49 |
16 | MC | 108 | 16 | Kalous Vladimír | Žamberk | 43 | 00:25:34 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 43 | 1 | Hrubá Kamila | AFK SKP Pardubice | 83 | 00:13:48 | 116,51 |
2 | ŽJ | 72 | 2 | Škodová Petra | KOB Choceň | 83 | 00:16:17 | 83,49 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 49 | 1 | Jiroušková Jana | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 79 | 00:14:19 | 117,36 |
2 | ZA | 61 | 2 | Čtvrtečková Petra | AC Jablonné nad Orlicí | 69 | 00:15:33 | 101,63 |
3 | ZA | 82 | 3 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:17:10 | 81,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 52 | 1 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:14:53 | 117,01 |
2 | ZB | 70 | 2 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:16:14 | 100,41 |
3 | ZB | 90 | 3 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:17:41 | 82,58 |
4 | ZB | 97 | 4 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:18:37 | 71,11 |
21.5.2024 (Úterý), svátek má Monika
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.