13.6.2015, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.8.2020 | Holba běh na Šerák | 113 |
4.8.2018 | HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS | 117 |
20.5.2017 | HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME | 104 |
6.8.2016 | Běh na Šerák - MČR, kvalifikace na MS | 157 |
9.8.2014 | Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS | 175 |
15.6.2013 | Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska | 76 |
4.8.2012 | Běh na Šerák - kvalifikace na MS | 188 |
5.6.2011 | Běh na Šerák | 139 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Špacír Ladislav | 55 | 9 |
Pechek František | 53 | 8 |
Vacarda Vladimír | 59 | 7 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 7 |
Merta Jaroslav | 35 | 7 |
Žák Jiří | 71 | 7 |
Dvořáková Eva | 55 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 7 |
Belobrad Ivan | 66 | 6 |
Ožana Václav | 64 | 6 |
Janů Jan | 93 | 6 |
Záveský Filip | 93 | 6 |
Frank Pavel | 68 | 6 |
Jančík Bořek | 64 | 6 |
Lichý Tomáš | 94 | 6 |
Delingerová Marie | 76 | 5 |
Chrascina Marek | 97 | 5 |
Dvořák Pavel | 82 | 5 |
Blaha Tomáš | 76 | 5 |
Schorná Matyášová Pavla | 80 | 5 |
Kobliha Milan | 57 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Kostecký Jan | 91 | 5 |
Stránský Aleš | 60 | 5 |
Kučera Martin | 80 | 4 |
Kruml Kamil | 72 | 4 |
Javůrek Jiří | 48 | 4 |
Pechek Petr | 83 | 4 |
Sádlo Dominik | 95 | 4 |
Šimůnek Jan | 82 | 4 |
Šesták Karel | 71 | 4 |
Janů Libor | 78 | 4 |
Wallenfels Jiří | 72 | 4 |
Divišová Kateřina | 97 | 4 |
Kučera Lukáš | 81 | 4 |
Herda Jan | 83 | 4 |
Les Josef | 47 | 4 |
Metelka Josef | 44 | 4 |
Milesová Iva | 77 | 4 |
Kaleta Karel | 43 | 4 |
Kovář Jáchym | 96 | 4 |
Horák Ondřej | 75 | 4 |
Vacek Martin | 69 | 4 |
Strakoš Jiří | 50 | 4 |
Bednarská Veronika | 97 | 4 |
Sadílek Ota | 46 | 4 |
Stránská Adéla | 91 | 4 |
Palla Radovan | 80 | 4 |
Kačín Miroslav | 79 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 48 | 9 | Bulička Dominik | AK Kroměříž | 03 | 01:31:40 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 32 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 00:49:57 | 105 |
2 | MA | 2 | 43 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 00:50:42 | 93 |
3 | MA | 4 | 6 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 00:52:56 | 81 |
4 | MA | 6 | 51 | Lachnit Jan | TJ Liga 100 Olomouc | 80 | 00:55:38 | 72 |
5 | MA | 12 | 23 | Sedláček Antonín | Banáni - Jeseník | 88 | 01:01:55 | 66 |
6 | MA | 20 | 40 | Kárník Jan | Žižkov Praha | 80 | 01:06:02 | 60 |
7 | MA | 21 | 39 | Kačín Miroslav | Březina | 79 | 01:09:23 | 57 |
8 | MA | 24 | 13 | Zahálka Tomáš | naboso.cz | 78 | 01:11:16 | 54 |
9 | MA | 27 | 52 | Makovec Aleš | pekařství Makovec s.r.o. | 77 | 01:12:04 | 51 |
10 | MA | 28 | 1 | Findeis Lukáš | Česká pirátská strana | 85 | 01:12:25 | 48 |
11 | MA | 29 | 10 | Musil Tomáš | Olomouc | 82 | 01:12:31 | 45 |
12 | MA | 33 | 21 | Kuncek Jaroslav | Mk Seitl | 79 | 01:15:45 | 42 |
13 | MA | 40 | 46 | Machek David | Šumperk | 84 | 01:21:45 | 39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 28 | Žák Jiří | www.zakisova-skolabehu.cz | 71 | 00:51:06 | 105 |
2 | MB | 5 | 42 | Mráz Jiří | - | 73 | 00:54:56 | 93 |
3 | MB | 8 | 12 | Vojkůvka Jiří | Chuchelná | 68 | 00:59:06 | 81 |
4 | MB | 9 | 27 | Šesták Karel | RS šepa Vysoké Mýto | 71 | 00:59:39 | 72 |
5 | MB | 17 | 48 | Frank Pavel | TJ-Granitol Moravský Beroun | 68 | 01:05:16 | 66 |
6 | MB | 19 | 34 | Herbs Jan | Vrchaři Vrchlabí | 75 | 01:05:46 | 60 |
7 | MB | 22 | 44 | Chrudina Robert | - | 73 | 01:09:36 | 57 |
8 | MB | 31 | 41 | Pšenica Julius | - | 67 | 01:13:37 | - |
9 | MB | 36 | 20 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 01:19:08 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 4 | Vacarda Vladimír | ELEVEN RUN TEAM | 59 | 00:57:30 | 105 |
2 | MC | 25 | 5 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:11:34 | 93 |
3 | MC | 35 | 49 | Kobliha Milan | LRS Vyškov | 57 | 01:18:43 | 81 |
4 | MC | 46 | 8 | Seehofner Robert | RSee | 60 | 01:29:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 11 | 33 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 01:01:06 | 105 |
2 | MD | 14 | 11 | Špacír Ladislav | TJ Lokomotiva Břeclav | 55 | 01:02:28 | 93 |
3 | MD | 18 | 29 | Krsek Miroslav | M. K. Luková | 49 | 01:05:36 | 81 |
4 | MD | 32 | 22 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 01:13:50 | 72 |
5 | MD | 37 | 2 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:19:44 | 66 |
6 | MD | 38 | 19 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 01:21:04 | 60 |
7 | MD | 47 | 17 | Svačina Karel | Pampeliška Olomouc | 52 | 01:30:03 | 57 |
8 | MD | 50 | 37 | Šklíba Karel | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 01:34:33 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 30 | 26 | Metelka Josef | Spartak Police | 44 | 01:13:07 | 105 |
2 | ME | 45 | 7 | Kaleta Karel | Hrádek ve Slezsku | 43 | 01:28:09 | 93 |
3 | ME | 49 | 25 | Plecháček Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 01:32:09 | 81 |
4 | ME | 52 | 24 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:43:41 | 72 |
5 | ME | 53 | 14 | Fejgl Zdeněk | BK Vratimov | 42 | 01:50:16 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 13 | 31 | Solánská Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 01:02:21 | 105 |
2 | ZA | 23 | 15 | Ledvinová Jana | Pampeliška Olomouc | 82 | 01:10:23 | 93 |
3 | ZA | 26 | 53 | Ivanová Petra | Jeseník | 83 | 01:11:45 | 81 |
4 | ZA | 39 | 36 | Klampflová Hana | Vrchaři Vrchlabí | 93 | 01:21:33 | 72 |
5 | ZA | 42 | 45 | Machková Markéta | Toronto Toddlers | 84 | 01:23:56 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 10 | 38 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:59:47 | 105 |
2 | ZB | 15 | 47 | Delingerová Marie | Ak Kroměříž | 76 | 01:02:35 | 93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 16 | 30 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:03:48 | 105 |
2 | ZC | 34 | 35 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 01:17:36 | 93 |
3 | ZC | 44 | 18 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:25:51 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 41 | 16 | Svačinová Blažena | Pampeliška Olomouc | 52 | 01:21:48 | 105 |
2 | ZD | 43 | 50 | Dvořáková Eva | Biatlon Prostějov | 55 | 01:24:57 | 93 |
3 | ZD | 51 | 3 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:34:55 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 10 | 38 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:59:47 | 105 |
2 | ZA | 13 | 31 | Solánská Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 01:02:21 | 93 |
3 | ZB | 15 | 47 | Delingerová Marie | Ak Kroměříž | 76 | 01:02:35 | 81 |
4 | ZC | 16 | 30 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:03:48 | 72 |
5 | ZA | 23 | 15 | Ledvinová Jana | Pampeliška Olomouc | 82 | 01:10:23 | 66 |
6 | ZA | 26 | 53 | Ivanová Petra | Jeseník | 83 | 01:11:45 | 60 |
7 | ZC | 34 | 35 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 01:17:36 | 57 |
8 | ZA | 39 | 36 | Klampflová Hana | Vrchaři Vrchlabí | 93 | 01:21:33 | 54 |
9 | ZD | 41 | 16 | Svačinová Blažena | Pampeliška Olomouc | 52 | 01:21:48 | 51 |
10 | ZA | 42 | 45 | Machková Markéta | Toronto Toddlers | 84 | 01:23:56 | 48 |
11 | ZD | 43 | 50 | Dvořáková Eva | Biatlon Prostějov | 55 | 01:24:57 | 45 |
12 | ZC | 44 | 18 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:25:51 | 42 |
13 | ZD | 51 | 3 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:34:55 | 39 |
21.5.2024 (Úterý), svátek má Monika
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
kacin.m