5.9.2015, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
7.9.2024 | Strážný nahorů a dolů | - |
4.9.2021 | Strážný nahoru a dolu | 54 |
3.10.2020 | Strážný - nahoru a dolů | - |
7.9.2019 | Strážný - nahoru a dolů | 75 |
1.9.2018 | Strážný - nahoru a dolů | 93 |
2.9.2017 | Strážný - nahoru a dolů | 74 |
3.9.2016 | Dolní Dobrouč - Strážný | 86 |
6.9.2014 | Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů | 72 |
7.9.2013 | Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů | 71 |
8.9.2012 | Strážný, nahoru a dolů | 84 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Mlynář Vlastimil | 64 | 9 |
Mlynář Petr | 71 | 9 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 8 |
Čáp Bohuslav | 51 | 8 |
Černá Markéta | 70 | 7 |
Sedláček Roman | 64 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 6 |
Borek Petr | 70 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Chlubna Jan | 84 | 6 |
Sadílek Ota | 46 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Živný Marek | 91 | 6 |
Dušek Pavel | 70 | 6 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Adamec Milan | 77 | 6 |
Hejl Radek | 72 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Belobrad Ivan | 66 | 6 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 5 |
Zachař Jiří | 72 | 5 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Pechek František | 53 | 5 |
Hronek Jaroslav | 91 | 5 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 5 |
Scheuer Jan | 66 | 5 |
Málková Anna | 63 | 5 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 5 |
Krátký František | 43 | 5 |
Dryml Mojmír | 86 | 5 |
Hochman Zdeněk | 85 | 5 |
Šimůnková Pavla | 77 | 4 |
Maříková Zuzana | 97 | 4 |
Plíva Vojtěch | 87 | 4 |
Dvořáková Eva | 55 | 4 |
Scherrer Jaroslav | 60 | 4 |
Limburský Jan | 01 | 4 |
Sedláčková Hedvika | 66 | 4 |
Plíva Vladimír | 57 | 4 |
Kuncová Monika | 99 | 4 |
Dušková Lenka | 80 | 4 |
Nehybka Josef | 95 | 4 |
Juránek Stanislav | 56 | 4 |
Juránek Stanislav | 87 | 4 |
Dvořák Pavel | 82 | 4 |
Slabáková Lenka | 66 | 4 |
Skalický Josef | 62 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 1 | Grzyb Mateusz | Opoczno Sport Team | 99 | 00:29:07 | - |
2 | MJ | 3 | 2 | Nováček Ondřej | Orel Kuřim | 97 | 00:30:50 | 70 |
3 | MJ | 4 | 3 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 00:31:56 | 62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Pechek Petr | Maratonstav Úpice | 83 | 00:45:35 | 70 |
2 | MA | 2 | 2 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:46:59 | 62 |
3 | MA | 4 | 3 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 00:47:22 | 54 |
4 | MA | 6 | 4 | Šilar Zdeněk | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:48:35 | 48 |
5 | MA | 8 | 5 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 00:49:23 | 44 |
6 | MA | 9 | 6 | Roháček Jan | Runsport Team | 82 | 00:49:38 | 40 |
7 | MA | 10 | 7 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 87 | 00:50:11 | 38 |
8 | MA | 14 | 8 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 00:51:52 | 36 |
9 | MA | 17 | 9 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:53:16 | 34 |
10 | MA | 18 | 10 | Janů Libor | Šumperk | 78 | 00:53:24 | 32 |
11 | MA | 19 | 11 | Hochman Zdeněk | Orel Blučina | 85 | 00:54:23 | 30 |
12 | MA | 20 | 12 | Dryml Mojmír | Runsport Team | 86 | 00:54:53 | 28 |
13 | MA | 26 | 13 | Štumpf Eduard | Sokol Kunvald | 80 | 00:56:15 | 26 |
14 | MA | 27 | 14 | Živný Marek | Orel Orlice 3D Finess RT | 91 | 00:56:21 | 24 |
15 | MA | 39 | 15 | Moravec Filip | 3D Fitness Race Team | 88 | 01:00:05 | 22 |
16 | MA | 47 | 16 | Pinkas Tomáš | Dolní Dobrouč | 79 | 01:02:34 | 20 |
17 | MA | 50 | 17 | Nehybka Josef | Orel Židenice | 95 | 01:03:13 | 18 |
18 | MA | 61 | 18 | Hronek Jaroslav | Orel Obřany | 91 | 01:08:24 | 16 |
19 | MA | 63 | 19 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 01:08:39 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 1 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 00:47:16 | 70 |
2 | MB | 5 | 2 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:48:31 | 62 |
3 | MB | 7 | 3 | Žák Jiří | www.zakisova-skolabehu.cz | 71 | 00:48:52 | 54 |
4 | MB | 12 | 4 | Moskva Roman | Pasivity Žamberk | 75 | 00:51:23 | 48 |
5 | MB | 21 | 5 | Jadrný Lubomír | Ústí nad Orlicí | 73 | 00:54:59 | 44 |
6 | MB | 24 | 6 | Zachař Jiří | Orel Vysoké Mýto | 72 | 00:55:26 | 40 |
7 | MB | 32 | 7 | Pávek Jiří | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 69 | 00:57:36 | 38 |
8 | MB | 38 | 8 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 01:00:00 | 36 |
9 | MB | 40 | 9 | Hladký Jiří | Orel Židenice | 75 | 01:00:35 | 34 |
10 | MB | 41 | 10 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 01:00:36 | 32 |
11 | MB | 44 | 11 | Kunčár Zdeněk | Activity Lanškroun | 73 | 01:01:16 | 30 |
12 | MB | 46 | 12 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 01:01:50 | 28 |
13 | MB | 48 | 13 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 71 | 01:02:58 | 26 |
14 | MB | 49 | 14 | Pražák Tomáš | Jiskra Hylváty kuželky | 71 | 01:03:10 | 24 |
15 | MB | 55 | 15 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 70 | 01:05:06 | 22 |
16 | MB | 65 | 16 | Svoboda Filip | Letohrad | 71 | 01:08:53 | 20 |
17 | MB | 66 | 17 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 01:10:06 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 1 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:51:24 | 70 |
2 | MC | 15 | 2 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:52:43 | 62 |
3 | MC | 16 | 3 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 00:52:59 | 54 |
4 | MC | 22 | 4 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:55:01 | 48 |
5 | MC | 30 | 5 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:57:17 | 44 |
6 | MC | 31 | 6 | Skalický Josef | Activity Lanškroun - Žichlínek | 62 | 00:57:28 | 40 |
7 | MC | 34 | 7 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:58:23 | 38 |
8 | MC | 35 | 8 | Šrůtek Stanislav | Maratonstav Úpice | 58 | 00:58:50 | 36 |
9 | MC | 37 | 9 | Valenta Michal | Prales Tužín | 62 | 00:59:59 | 34 |
10 | MC | 42 | 10 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 01:00:43 | 32 |
11 | MC | 56 | 11 | Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 60 | 01:05:10 | 30 |
12 | MC | 58 | 12 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 01:06:54 | 28 |
13 | MC | 59 | 13 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 01:07:03 | 26 |
14 | MC | 62 | 14 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 01:08:33 | 24 |
15 | MC | 64 | 15 | Kunc Josef | Orel Vyškov | 60 | 01:08:45 | 22 |
16 | MC | 69 | 16 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 01:12:00 | 20 |
17 | MC | 79 | 17 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 56 | 01:20:41 | 18 |
18 | MC | 86 | 18 | Plíva Vladimír | Orel Dolní Dobrouč | 57 | 01:26:24 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 28 | 1 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:56:45 | 70 |
2 | MD | 45 | 2 | Krupička Miroslav | Runsport Team | 53 | 01:01:37 | 62 |
3 | MD | 52 | 3 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 01:04:06 | 54 |
4 | MD | 60 | 4 | Brtník Jiří | Orel Obřany | 52 | 01:07:23 | 48 |
5 | MD | 68 | 5 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 01:11:58 | 44 |
6 | MD | 72 | 6 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 01:13:23 | 40 |
7 | MD | 73 | 7 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 01:13:32 | 38 |
8 | MD | 77 | 8 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:19:33 | 36 |
9 | MD | 83 | 9 | Sedláček Pavel | Orel Starý Lískovec | 53 | 01:24:10 | 34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 33 | 1 | Krátký František | Králíky | 43 | 00:57:38 | 70 |
2 | ME | 71 | 2 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 01:13:00 | 62 |
3 | ME | 78 | 3 | Plecháček Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 01:20:03 | 54 |
4 | ME | 89 | 4 | Holý Josef | Orel Židenice | 41 | 01:36:27 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 2 | 1 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:29:59 | 70 |
2 | ZJ | 5 | 2 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:38:51 | 62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 23 | 1 | Solánská Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 00:55:05 | 70 |
2 | ZA | 54 | 2 | Lauterbachová Lucie | Líšnice | 81 | 01:04:45 | 62 |
3 | ZA | 70 | 3 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 01:12:17 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 11 | 1 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:50:43 | 70 |
2 | ZB | 25 | 2 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 00:56:07 | 62 |
3 | ZB | 43 | 3 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 01:00:47 | 54 |
4 | ZB | 51 | 4 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:03:14 | 48 |
5 | ZB | 57 | 5 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:06:36 | 44 |
6 | ZB | 75 | 6 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 01:18:10 | 40 |
7 | ZB | 81 | 7 | Tomanová Lenka | Orel Vyškov | 76 | 01:20:43 | 38 |
8 | ZB | 82 | 8 | Hladká Klára | Orel Židenice | 78 | 01:22:08 | 36 |
9 | ZB | 85 | 9 | Chládková Stanislava | Activity Lanškroun | 76 | 01:24:37 | 34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 29 | 1 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:56:59 | 70 |
2 | ZC | 53 | 2 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 01:04:08 | 62 |
3 | ZC | 67 | 3 | Skřivánková Dana | Orel Vyškov | 67 | 01:11:32 | 54 |
4 | ZC | 74 | 4 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 01:15:24 | 48 |
5 | ZC | 76 | 5 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:18:36 | 44 |
6 | ZC | 80 | 6 | Málková Anna | Orel Vyškov | 63 | 01:20:42 | 40 |
7 | ZC | 90 | 7 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 01:41:50 | 38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 36 | 1 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:59:24 | 70 |
2 | ZD | 84 | 2 | Vraštilová Miloslava | Maratonstav Úpice | 56 | 01:24:27 | 62 |
3 | ZD | 87 | 3 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:26:35 | 54 |
4 | ZD | 88 | 4 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:36:22 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 1 | Grzyb Mateusz | Opoczno Sport Team | 99 | 00:29:07 | - |
1 | ZJ | 2 | 1 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:29:59 | 70 |
2 | MJ | 3 | 2 | Nováček Ondřej | Orel Kuřim | 97 | 00:30:50 | 70 |
3 | MJ | 4 | 3 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 00:31:56 | 62 |
2 | ZJ | 5 | 2 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:38:51 | 62 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
21.5.2024 (Úterý), svátek má Monika
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
mlynar7