Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

3.4.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.4.2019
  • zobrazeno již 424x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2510Beneš AdamRun Sport Team1300:00:35-
2C2924Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:39-
3C2125Machalík JaroslavDlouhá Třebová1300:00:41-
4C2131Horáček FilipČeská Třebová1300:00:44-
5C21723Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:55-
6C21913Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:08-
7C22025Vytlačil Matějneregistrován1500:01:13-
8C22316Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:26-
-C2-8Bezděk MatoušČeská Třebová16DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2121Chrásková Kornelie-1200:00:29-
2D229Gregorová EliškaZŠ Lanškroun1200:00:31-
3D233Havlíková TerezaHlinsko1300:00:32-
4D2422Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:35-
5D2612Broulíková Amálie-1200:00:36-
6D2711Broulíková Alžběta-1200:00:37-
7D2818Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:00:38-
8D2106Haniková EmaČeská Třebová1300:00:39-
9D21117Čižová TerezaJen Blbni Team1200:00:40-
10D21420Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:45-
11D2154Machalíková ViktorieDlouhá Třebová1300:00:46-
12D2167Bezděková Dorotka-1500:00:54-
13D21814Dufková Marie-1300:00:59-
14D22119Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:01:20-
15D22215Budilová AnežkaLesní Č. T.1600:01:26-
16D2242Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:28-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1122Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:26-
2M11442Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:27-
3M11611Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:28-
4M11933Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:30-
5M12236Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:32-
6M1287Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:39-
7M12916Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:39-
8M1361Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:45-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:04-
2M2212Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:11-
3M2340Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
4M2438Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:13-
5M263Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:19-
6M21318Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:27-
7M22027Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:31-
8M22130Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:32-
9M23939Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:53-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M343Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:14-
2M361Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:03:26-
3M376Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:37-
4M31010Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:51-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z385Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:48-
2Z3119Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:57-
3Z31216Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:58-
4Z31313Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:07-
5Z31411Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:12-
6Z31517Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:04:18-
7Z31615Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:24-
8Z31714Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:32-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:38-
2M424Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:00-
3M438Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:06-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4512Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:21-
2Z497Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:51-
Dorostenci (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51240Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:56-
2M52554Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:48-
3M53414Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:58-
Dorostenky (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ644Hájek MartinŽamberk0100:06:23-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Novák JosefHorní Čermná9700:05:37-
2MA333Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:52-
3MA47Telecký Josef-8200:05:55-
4MA523Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:23-
5MA841Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:37-
6MA913Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:48-
7MA1648Beneš MichalRUNSPORT8300:07:10-
8MA1850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:20-
9MA1910Frydrych BroňaLes8900:07:24-
10MA2039Švec MartinVK Choceň8700:07:24-
11MA2128Maixner MartinČeská Třebová8900:07:34-
12MA2220Číž OndřejJen Blbni8300:07:35-
13MA2335Jiruška Petr-8500:07:43-
14MA279Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:50-
15MA2924Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:54-
16MA3134Friml Jiří-9700:07:58-
17MA3252Matějka PetrJBT Team8900:07:58-
18MA356Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:58-
Muži B 40-49 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB722Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:34-
2MB1027Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:54-
3MB1131Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:55-
4MB1336Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:07-
5MB1515Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:09-
6MB178Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:14-
7MB2612Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:49-
8MB2853Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:53-
9MB3311Němec RadekLitomyšl7700:07:58-
10MB3749Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:04-
11MB4145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:52-
Muži C 50-59 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:49-
2MC3026Hruban JanČeská Třebová6600:07:56-
Muži D 60-69 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4621Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:15-
2MD4746Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:30-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME521Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:17-
2ME5318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:08-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3929Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:19-
2ZA4519Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:09:34-
3ZA4847Malá Tereza-9900:10:47-
4ZA4951Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:53-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2416Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:43-
2ZB364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:02-
3ZB3838Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:17-
4ZB402Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:22-
5ZB435Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:08-
6ZB4417Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:33-
7ZB5037Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:57-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1442Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:07-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:03-
2ZD5130Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:08-
3ZD5432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:15-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:04-
2M2212Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:11-
3M2340Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
4M2438Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:13-
1Z2510Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:17-
5M263Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:19-
1Z1723Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:01:19-
2Z2825Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:21-
3Z2915Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:22-
4Z21026Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:24-
2Z11122Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:26-
1M1122Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:26-
6M21318Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:27-
2M11442Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:27-
5Z21514Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:27-
3M11611Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:28-
3Z11728Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:29-
4Z1188Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:29-
4M11933Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:30-
7M22027Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:31-
8M22130Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:32-
5M12236Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:32-
5Z12335Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:01:33-
6Z12417Simonová KristýnaIscarex Česká Třebová 1100:01:33-
7Z12524Kalousková TerezaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:33-
8Z12629Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:36-
9Z12734Chrásková LeontýnaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:37-
6M1287Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:39-
7M12916Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:39-
10Z1306Vejdová TerezaIscarex ČT1000:01:41-
6Z23137Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:41-
11Z1325Demlová KarolínaISCAREX Junior TEAM Česká Třebová1100:01:42-
12Z13319Petrová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:43-
13Z13420Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:01:44-
7Z2354Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:44-
8M1361Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:45-
14Z13713Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:01:47-
15Z13831Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:52-
9M23939Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:53-
16Z14041Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:15-
Trať 1 km, 150 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Novák JosefHorní Čermná9700:05:37-
1MC243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:49-
2MA333Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:52-
3MA47Telecký Josef-8200:05:55-
4MA523Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:23-
1MJ644Hájek MartinŽamberk0100:06:23-
1MB722Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:34-
5MA841Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:37-
6MA913Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:48-
2MB1027Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:54-
3MB1131Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:55-
1M51240Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:56-
4MB1336Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:07-
1ZC1442Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:07-
5MB1515Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:09-
7MA1648Beneš MichalRUNSPORT8300:07:10-
6MB178Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:14-
8MA1850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:20-
9MA1910Frydrych BroňaLes8900:07:24-
10MA2039Švec MartinVK Choceň8700:07:24-
11MA2128Maixner MartinČeská Třebová8900:07:34-
12MA2220Číž OndřejJen Blbni8300:07:35-
13MA2335Jiruška Petr-8500:07:43-
1ZB2416Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:43-
2M52554Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:48-
7MB2612Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:49-
14MA279Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:50-
8MB2853Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:53-
15MA2924Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:54-
2MC3026Hruban JanČeská Třebová6600:07:56-
16MA3134Friml Jiří-9700:07:58-
17MA3252Matějka PetrJBT Team8900:07:58-
9MB3311Němec RadekLitomyšl7700:07:58-
3M53414Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:58-
18MA356Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:58-
2ZB364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:02-
10MB3749Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:04-
3ZB3838Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:17-
1ZA3929Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:19-
4ZB402Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:22-
11MB4145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:52-
1ZD423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:03-
5ZB435Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:08-
6ZB4417Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:33-
2ZA4519Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:09:34-
1MD4621Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:15-
2MD4746Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:30-
3ZA4847Malá Tereza-9900:10:47-
4ZA4951Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:53-
7ZB5037Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:57-
2ZD5130Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:08-
1ME521Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:17-
2ME5318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:08-
3ZD5432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:15-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód