28.4.2002, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
28.4.2024 | Memoriál Quida Štěpánka | - |
24.4.2022 | Memoriál Quido Štěpánka | 139 |
10.10.2020 | Memoriál Q. Štěpánka - na dráze | - |
26.4.2020 | Memoriál Q. Štěpánka | - |
28.4.2019 | Memoriál Q. Štěpánka | 177 |
29.4.2018 | Memoriál Q. Štěpánka | 223 |
30.4.2017 | Memoriál Quido Štěpánka | 301 |
24.4.2016 | Memoriál Q. Štěpánka | 198 |
26.4.2015 | Memoriál Q. Štěpánka | 183 |
27.4.2014 | Memoriál Q. Štěpánka | 192 |
28.4.2013 | Memoriál_Q._Štěpánka | 190 |
29.4.2012 | Memoriál Q. Štěpánka | 185 |
24.4.2011 | Memoriál Q. Štěpánka | 191 |
25.4.2010 | Memoriál Q. Štěpánka | 264 |
26.4.2009 | Memoriál Quido Štěpánka | 202 |
27.4.2008 | Memoriál Quido Štěpánka | 175 |
22.4.2007 | Memoriál Quido Štěpánka | 229 |
23.4.2006 | Memoriál Quido Štěpánka | 176 |
24.4.2005 | Memoriál Quido Štěpánka | 173 |
25.4.2004 | Memoriál Q. Štěpánka | 178 |
27.4.2003 | Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník | 166 |
29.4.2001 | 54. Memoriál Q. Štěpánka | 234 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 20 |
Dostálek Petr | 67 | 18 |
Krátký František | 43 | 18 |
Novotný Luděk | 62 | 17 |
Hübl Radek | 88 | 17 |
Bielčik Jindřich | 40 | 16 |
Mannlová Jana | 80 | 16 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | 14 |
Jirásková Eva | 64 | 14 |
Vítek Miroslav | 72 | 13 |
Krupička Miroslav | 53 | 13 |
Sadílek Ota | 46 | 13 |
Fajfr František | 72 | 13 |
Hanuš Petr | 64 | 13 |
Hrdina Pavel | 88 | 13 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Nechvíl Petr | 91 | 12 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 12 |
Kalous Petr | 77 | 12 |
Dostál Ladislav | 56 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Krejčí Stanislav | 63 | 11 |
Moravec Jiří | 96 | 10 |
Živný Marek | 91 | 10 |
Bogdał Roman | 79 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Červ Miloslav | 50 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Abrahám Luděk | 02 | 9 |
Novotný Přemysl | 59 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Pešava Jan | 00 | 9 |
Purkert Martin | 90 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Razým Lukáš | 79 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Vévodová Martina | 90 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Fáberová Zuzana | 96 | 8 |
Vinduška Petr | 93 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Volf Břetislav | 52 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 62 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:02:49 | - |
2 | ŽM | 2 | 37 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:03:03 | - |
3 | ŽM | 3 | 14 | Kalábová Monika | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:05 | - |
4 | ŽM | 4 | 27 | Fáberová Jana | Atletika Jablonné | 89 | 00:03:08 | - |
5 | ŽM | 5 | 33 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:13 | - |
6 | ŽM | 6 | 31 | Borovcová Tereza | Jiskra Ústí nad Orlicí | 90 | 00:03:15 | - |
6 | ŽM | 6 | 101 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:03:15 | - |
8 | ŽM | 8 | 13 | Kyllarová Aneta | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:18 | - |
9 | ŽM | 9 | 36 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:03:20 | - |
10 | ŽM | 10 | 75 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:03:21 | - |
11 | ŽM | 11 | 16 | Hortová Petra | Horní Čermná | 89 | 00:03:23 | - |
12 | ŽM | 12 | 68 | Levá Nikola | LO Rokytnice v O.H. | 90 | 00:03:25 | - |
13 | ŽM | 13 | 12 | Pospíšilová Kateřina | Atletika Albrechtice | 90 | 00:03:28 | - |
14 | ŽM | 14 | 15 | Luxová Anna | Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:03:31 | - |
15 | ŽM | 15 | 111 | Křivohlávková Lucie | Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:03:32 | - |
16 | ŽM | 16 | 85 | Řeháková Jitka | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:03:41 | - |
17 | ŽM | 17 | 109 | Prokopcová Kristýna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:44 | - |
18 | ŽM | 18 | 35 | Matějíčková Kateřina | AC Choceň | 89 | 00:03:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 125 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:04:55 | - |
2 | MM | 2 | 6 | Vaníček Josef | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:57 | - |
3 | MM | 3 | 126 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:05:00 | - |
4 | MM | 4 | 40 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:05:08 | - |
5 | MM | 6 | 1 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:05:15 | - |
6 | MM | 7 | 119 | Vágner Aleš | Letohrad | 90 | 00:05:24 | - |
7 | MM | 9 | 17 | Dušek Richard | Horní Čermná | 89 | 00:05:31 | - |
8 | MM | 10 | 42 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:05:45 | - |
9 | MM | 11 | 45 | Kusý Lukáš | AC Choceň | 89 | 00:05:52 | - |
10 | MM | 12 | 118 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:05:59 | - |
11 | MM | 13 | 93 | Brýdl Ivo | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:06:06 | - |
12 | MM | 14 | 98 | Ulč Daniel | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:06:20 | - |
13 | MM | 15 | 84 | Kosek Vít | Atletika Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:06:31 | - |
14 | MM | 16 | 32 | Komenda Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 90 | 00:06:39 | - |
15 | MM | 18 | 96 | Habas Miroslav | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:06:51 | - |
16 | MM | 19 | 94 | Žeravík Jan | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:06:53 | - |
17 | MM | 20 | 108 | Kutil Radek | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:06:56 | - |
18 | MM | 21 | 117 | Rubeš Jan | Jamné nad Orlicí | 90 | 00:07:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 122 | Schubertová Markéta | Olympia Bruntál | 88 | 00:05:13 | - |
2 | ŽS | 8 | 129 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:05:25 | - |
3 | ŽS | 16 | 82 | Balachoncevová Lucie | AFK SKP Pardubice | 88 | 00:06:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 23 | Pomikálek Marcel | Mistrovice | 87 | 00:05:47 | - |
2 | MS | 2 | 130 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:05:54 | - |
3 | MS | 3 | 133 | Jožák Jiří | Atletika Polička | 87 | 00:06:05 | - |
4 | MS | 4 | 5 | Vacek Jiří | Atletika Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:06:08 | - |
5 | MS | 5 | 10 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:06:20 | - |
6 | MS | 6 | 3 | Hrdina Pavel | Atletika Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:06:23 | - |
7 | MS | 7 | 134 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:06:26 | - |
8 | MS | 8 | 8 | Jeníček Ondřej | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 88 | 00:06:27 | - |
9 | MS | 9 | 136 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:06:28 | - |
10 | MS | 10 | 137 | Mareček Luboš | Atletika Polička | 87 | 00:06:30 | - |
11 | MS | 12 | 135 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:06:40 | - |
12 | MS | 14 | 116 | Rubeš Michal | Jamné nad Orlicí | 87 | 00:06:46 | - |
13 | MS | 16 | 53 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:06:48 | - |
14 | MS | 19 | 90 | Čáp Michal | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:07:20 | - |
15 | MS | 21 | 110 | Švec Marek | Orel Orlice | 88 | 00:07:22 | - |
16 | MS | 31 | 138 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:08:10 | - |
17 | MS | 33 | 102 | Chaura Vojtěch | AFK SKP Pardubice | 88 | 00:08:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 13 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:09:39 | - |
2 | MD | 2 | 147 | Martinák Jakub | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 86 | 00:10:05 | - |
3 | MD | 3 | 144 | Kaláb Miloš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:10:15 | - |
4 | MD | 4 | 21 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:10:22 | - |
5 | MD | 5 | 91 | Honzák Tomáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 86 | 00:10:29 | - |
6 | MD | 6 | 29 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:10:31 | - |
7 | MD | 7 | 42 | Procházka Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:10:36 | - |
8 | MD | 8 | 24 | Abraham Petr | AC Choceň | 86 | 00:11:29 | - |
9 | MD | 9 | 146 | Maťátko Daniel | Horní Čermná | 86 | 00:11:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 18 | 9 | Schubertová Dominika | Olympia Bruntál | 86 | 00:07:09 | 91,75 |
2 | ŽD | 23 | 5 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:07:28 | 82,52 |
3 | ŽD | 28 | 17 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:07:45 | 74,27 |
4 | ŽD | 30 | 10 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:08:06 | 64,08 |
5 | ŽD | 32 | 14 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:08:15 | 59,71 |
6 | ŽD | 35 | 18 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:09:15 | 30,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 22 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:26:33 | 101,78 |
2 | MB | 11 | 7 | Borůvka Jiří | Spartak Nové Město nad Metují | 56 | 00:26:50 | 99,67 |
3 | MB | 13 | 1 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:26:59 | 98,55 |
4 | MB | 16 | 25 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:27:17 | 96,31 |
5 | MB | 22 | 23 | Dostál Ladislav | STŠ MO Moravská Třebová | 56 | 00:28:26 | 87,72 |
6 | MB | 25 | 2 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:28:57 | 83,87 |
7 | MB | 26 | 20 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:29:00 | 83,49 |
8 | MB | 35 | 29 | Sporek Miroslav | Loučná | 54 | 00:30:33 | 71,92 |
9 | MB | 36 | 4 | Novotný Luděk | Žamberk | 62 | 00:30:36 | 71,55 |
10 | MB | 40 | 13 | Morkes Karel | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:31:00 | 68,56 |
11 | MB | 46 | 12 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:32:02 | 60,85 |
12 | MB | 54 | 30 | Fišnar Jan | Loučná | 54 | 00:33:40 | 48,65 |
13 | MB | 55 | 11 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:33:48 | 47,66 |
14 | MB | 66 | 6 | Exler Pavel | Žamberk | 58 | 00:40:14 | 0,00 |
15 | MB | 67 | 28 | Novotný Přemysl | Pastviny | 59 | 00:41:05 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 28 | 26 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:29:14 | 104,53 |
2 | MC | 30 | 33 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:29:49 | 100,63 |
3 | MC | 33 | 8 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:30:27 | 130,75 |
4 | MC | 38 | 3 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:30:41 | 94,84 |
5 | MC | 41 | 34 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:31:14 | 91,16 |
6 | MC | 45 | 15 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:31:46 | 87,59 |
7 | MC | 49 | 16 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:32:27 | 83,02 |
8 | MC | 52 | 19 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:33:20 | 77,12 |
9 | MC | 53 | 21 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 00:33:30 | 76,00 |
10 | MC | 56 | 31 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:34:22 | 108,99 |
11 | MC | 60 | 24 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:35:32 | 62,41 |
12 | MC | 62 | 36 | Vaníček Jaroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 49 | 00:35:50 | 60,40 |
13 | MC | 63 | 39 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:36:18 | 57,28 |
14 | MC | 64 | 37 | Kubín Josef | Jablonné nad Orlicí | 50 | 00:36:29 | 56,05 |
15 | MC | 65 | 35 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 00:37:26 | 49,70 |
16 | MC | 68 | 32 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:43:08 | 60,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 11 | 39 | Jiroušková Jana | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 79 | 00:06:36 | 116,38 |
2 | ZA | 13 | 148 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:06:41 | 105,34 |
3 | ZA | 14 | 87 | Schubertová Markéta | Olympia Bruntál | 88 | 00:06:46 | 102,91 |
4 | ZA | 17 | 140 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:06:59 | 119,40 |
5 | ZA | 20 | 98 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:21 | 85,92 |
6 | ZA | 22 | 45 | Ouřecká Renáta | Pardubice | 70 | 00:07:26 | 93,20 |
7 | ZA | 24 | 139 | Mannlová Jana | Lanškroun | 80 | 00:07:32 | 90,42 |
8 | ZA | 25 | 40 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:07:33 | 104,74 |
9 | ZA | 26 | 143 | Čtvrtečková Petra | AC Jablonné nad Orlicí | 69 | 00:07:42 | 85,78 |
10 | ZA | 27 | 44 | Militká Alžběta | TJ Nová Paka | 80 | 00:07:44 | 84,85 |
11 | ZA | 29 | 47 | Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:07:49 | 82,53 |
12 | ZA | 34 | 46 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:08:40 | 75,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 62 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:02:49 | - |
2 | ŽM | 2 | 37 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:03:03 | - |
3 | ŽM | 3 | 14 | Kalábová Monika | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:05 | - |
4 | ŽM | 4 | 27 | Fáberová Jana | Atletika Jablonné | 89 | 00:03:08 | - |
5 | ŽM | 5 | 33 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:13 | - |
6 | ŽM | 6 | 31 | Borovcová Tereza | Jiskra Ústí nad Orlicí | 90 | 00:03:15 | - |
6 | ŽM | 6 | 101 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:03:15 | - |
8 | ŽM | 8 | 13 | Kyllarová Aneta | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:18 | - |
9 | ŽM | 9 | 36 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:03:20 | - |
10 | ŽM | 10 | 75 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:03:21 | - |
11 | ŽM | 11 | 16 | Hortová Petra | Horní Čermná | 89 | 00:03:23 | - |
12 | ŽM | 12 | 68 | Levá Nikola | LO Rokytnice v O.H. | 90 | 00:03:25 | - |
13 | ŽM | 13 | 12 | Pospíšilová Kateřina | Atletika Albrechtice | 90 | 00:03:28 | - |
14 | ŽM | 14 | 15 | Luxová Anna | Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:03:31 | - |
15 | ŽM | 15 | 111 | Křivohlávková Lucie | Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:03:32 | - |
16 | ŽM | 16 | 85 | Řeháková Jitka | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:03:41 | - |
17 | ŽM | 17 | 109 | Prokopcová Kristýna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:44 | - |
18 | ŽM | 18 | 35 | Matějíčková Kateřina | AC Choceň | 89 | 00:03:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 13 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:09:39 | - |
2 | MD | 2 | 147 | Martinák Jakub | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 86 | 00:10:05 | - |
3 | MD | 3 | 144 | Kaláb Miloš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:10:15 | - |
4 | MD | 4 | 21 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:10:22 | - |
5 | MD | 5 | 91 | Honzák Tomáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 86 | 00:10:29 | - |
6 | MD | 6 | 29 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:10:31 | - |
7 | MD | 7 | 42 | Procházka Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:10:36 | - |
8 | MD | 8 | 24 | Abraham Petr | AC Choceň | 86 | 00:11:29 | - |
9 | MD | 9 | 146 | Maťátko Daniel | Horní Čermná | 86 | 00:11:53 | - |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 70% Značení závodu: 80% Vyhlášení výsledků: 90% Zpracování výsledků: 10% Ceny vítězům: 80% Celkový dojem ze závodu: 70% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 70% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
20.4.2024 (sobota), svátek má Marcela
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.