8.6.2008, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 18 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:05:51 | - |
2 | ŽS | 4 | 51 | Kopecká Sára | AAC Brno | 97 | 00:08:28 | - |
3 | ŽS | 6 | 52 | Soumarová Anna | X-Air Ostrava | 01 | 00:11:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 33 | Voják Martin | Mílaři Domažlice | 93 | 00:05:25 | - |
2 | MS | 2 | 66 | Bílek Jan | Brankovice | 93 | 00:05:49 | - |
3 | MS | 5 | 16 | Michlovský Milan | AK Perná | 96 | 00:11:39 | - |
4 | MS | 7 | 76 | Matoušek Jan | Brno | 95 | 00:17:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 147 | Groh Radoslav | TJ Dvůr Králové nad Labem | 89 | 00:30:03 | 105 |
2 | MJ | 2 | 142 | Homoláč Jiří | VSK Univerzita Brno | 90 | 00:31:17 | 93 |
3 | MJ | 3 | 143 | Fejfar Ondřej | TJ Dvůr Králové nad Labem | 89 | 00:31:40 | 81 |
4 | MJ | 6 | 148 | Kaminski Petr | Slavia Havířov | 92 | 00:32:52 | 72 |
5 | MJ | 23 | 150 | Mundok Marian | TEPO Kladno | 91 | 00:36:37 | 66 |
6 | MJ | 29 | 145 | Grohman Dominik | AHA Vyškov | 90 | 00:37:52 | 60 |
7 | MJ | 30 | 149 | Kubánek Marek | PSK Olymp Praha | 90 | 00:37:57 | 57 |
8 | MJ | 33 | 146 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:38:26 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 54 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:32:03 | 105 |
2 | MB | 5 | 104 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč FC | 65 | 00:32:33 | 93 |
3 | MB | 7 | 53 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:32:53 | 81 |
4 | MB | 12 | 76 | Patočka Petr | Barnex Sport Brno | 63 | 00:34:06 | 72 |
5 | MB | 18 | 52 | Nožka Jiří | Barnex Sport | 63 | 00:35:40 | 66 |
6 | MB | 19 | 49 | Stloukal Jaroslav | JSRT Adamov | 68 | 00:35:44 | 60 |
7 | MB | 21 | 24 | Zoubek Jiří | SCWS Lučany | 65 | 00:36:22 | 57 |
8 | MB | 25 | 82 | Macíček Miroslav | BROSE Kopřivnice | 61 | 00:37:06 | 54 |
9 | MB | 31 | 110 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:38:01 | 51 |
10 | MB | 35 | 109 | Tomečka Libor | CETRIS Hranice | 62 | 00:39:07 | 48 |
11 | MB | 36 | 80 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 00:39:30 | 45 |
12 | MB | 37 | 1040 | Gatial Milan | JTM - GA Šternberk | 65 | 00:39:40 | 42 |
13 | MB | 38 | 96 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 00:39:48 | 39 |
14 | MB | 45 | 114 | Kunc Josef | LRS Vyškov | 60 | 00:41:53 | 36 |
15 | MB | 49 | 62 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:42:43 | 33 |
16 | MB | 62 | 119 | Kaiša Petr | TJ Kostice | 64 | 00:45:27 | 30 |
17 | MB | 87 | 86 | Halbrštat Petr | TK Znojmo | 67 | 00:55:45 | 27 |
- | MB | - | 112 | Krajčíř Dan | Letnilyže.cz | 66 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 1 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:33:01 | 105 |
2 | MC | 14 | 83 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 00:34:32 | 93 |
3 | MC | 16 | 29 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:35:25 | 81 |
4 | MC | 22 | 103 | Šmýd Jaroslav | BK Hodonín | 55 | 00:36:26 | 72 |
5 | MC | 26 | 73 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:37:10 | 66 |
6 | MC | 27 | 44 | Krupka Milan | TJ Rumburk | 56 | 00:37:26 | 60 |
7 | MC | 28 | 33 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:37:46 | 57 |
8 | MC | 34 | 25 | Mach Václav | TJ Maratonstav Úpice | 55 | 00:38:59 | 54 |
9 | MC | 40 | 40 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:40:15 | 51 |
10 | MC | 50 | 132 | Mareš Bohumil | LEAR Brno | 51 | 00:42:53 | 48 |
11 | MC | 53 | 77 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 00:43:33 | 45 |
12 | MC | 57 | 124 | Žaludek Jindřich | SKOB Zlín | 54 | 00:44:26 | 42 |
13 | MC | 60 | 136 | Juránek Stanislav | Orel Brno | 56 | 00:45:21 | 39 |
14 | MC | 63 | 79 | Musil Ladislav | SK Slavičín | 56 | 00:45:36 | 36 |
15 | MC | 66 | 35 | Wiesner Jiří | Spartak Police nad Metují | 56 | 00:45:50 | 33 |
16 | MC | 79 | 72 | Šklíba Karel | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 00:51:24 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 17 | 74 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:35:26 | 105 |
2 | MD | 39 | 46 | Biemann Götz | SKI Harrachov | 43 | 00:40:14 | 93 |
3 | MD | 44 | 130 | Cetkovský Vladimír | ARC Brno | 45 | 00:41:14 | 81 |
4 | MD | 47 | 100 | Haberland Jan | Sokol Brno | 42 | 00:42:04 | 72 |
5 | MD | 54 | 106 | Vodička Jan | Radslavice | 45 | 00:44:02 | 66 |
6 | MD | 61 | 89 | Kubíček František | BEST CAR Dobré Pole | 46 | 00:45:25 | 60 |
7 | MD | 63 | 45 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:45:36 | 57 |
8 | MD | 78 | 42 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:49:53 | 54 |
9 | MD | 85 | 129 | Holý Josef | Brno | 41 | 00:54:03 | 51 |
10 | MD | 88 | 64 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:55:57 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 68 | 101 | Hána Květoslav | VHS Plus Veselí nad Moravou | 37 | 00:46:18 | 105 |
2 | ME | 72 | 59 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:47:36 | 93 |
3 | ME | 83 | 128 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:52:31 | 81 |
4 | ME | 86 | 121 | Kubík Josef | Adamov | 38 | 00:54:09 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 41 | Grohová Karolína | TJ Dvůr Králové nad Labem | 90 | 00:21:40 | 105 |
2 | ŽJ | 2 | 22 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:22:17 | 93 |
3 | ŽJ | 3 | 55 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:22:20 | 81 |
4 | ŽJ | 4 | 51 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:23:18 | 72 |
5 | ŽJ | 5 | 47 | Weissová Gabriela | X-Air Ostrava | 91 | 00:24:30 | 66 |
6 | ŽJ | 6 | 28 | Uttendofská Hana | Maratonstav Úpice | 89 | 00:27:11 | 60 |
7 | ŽJ | 7 | 69 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:27:15 | 57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 30 | Schorná Matyášová Pavla | CZE | 80 | 00:33:12 | 105 |
2 | ZA | 10 | 37 | Milesová Iva | AC Kovošrot Praha | 77 | 00:33:44 | 93 |
3 | ZA | 11 | 71 | Poborská Helena | PSK Olymp Praha | 78 | 00:34:04 | 81 |
4 | ZA | 15 | 84 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:34:42 | 72 |
5 | ZA | 20 | 81 | Šibravová Lenka | Olymp Praha | 82 | 00:35:51 | 66 |
6 | ZA | 24 | 120 | Dostálová Marie | AK Kroměříž | 76 | 00:36:59 | 60 |
7 | ZA | 42 | 66 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:40:36 | 57 |
8 | ZA | 48 | 32 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 00:42:15 | 54 |
9 | ZA | 51 | 87 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:43:02 | 51 |
10 | ZA | 56 | 91 | Krčková Šárka | Liga 100 Olomouc | 88 | 00:44:14 | 48 |
11 | ZA | 59 | 97 | Pešlová Alena | AAC Brno | 83 | 00:44:45 | 45 |
12 | ZA | 65 | 105 | Kulatá Jaroslava | Šternberk | 76 | 00:45:40 | 42 |
13 | ZA | 67 | 95 | Dřímalová Martina | Spartak Přerov | 89 | 00:46:00 | 39 |
14 | ZA | 70 | 78 | Nádeníčková Michaela | AAC Brno | 79 | 00:46:55 | 36 |
15 | ZA | 73 | 65 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:47:48 | 33 |
- | ZA | - | 111 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 13 | 2 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:34:30 | 105 |
2 | ZB | 41 | 34 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:40:32 | 93 |
3 | ZB | 46 | 27 | Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 66 | 00:41:59 | 81 |
4 | ZB | 52 | 90 | Šrámková Štefánia | Solen Olomouc | 68 | 00:43:16 | 72 |
5 | ZB | 55 | 67 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:44:10 | 66 |
6 | ZB | 71 | 102 | Durnová Marta | Branopac VNM | 64 | 00:46:59 | 60 |
7 | ZB | 74 | 126 | Floriánová Veronika | Zetor Brno | 73 | 00:47:52 | 57 |
8 | ZB | 84 | 122 | Slabáková Lenka | neregistrována | 66 | 00:52:55 | 54 |
9 | ZB | 89 | 127 | Doležalová Jana | Zetor Brno | 66 | 01:01:34 | 51 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 32 | 43 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:38:05 | 105 |
2 | ŽC | 43 | 125 | Vaněčková Lada | SK Štípa - Zlín | 62 | 00:40:40 | 93 |
3 | ŽC | 58 | 116 | Málková Anna | AHA Vyškov | 63 | 00:44:37 | 81 |
4 | ŽC | 75 | 3 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:48:44 | 72 |
5 | ŽC | 76 | 99 | Budinská Hana | Moravská Slávia Brno | 60 | 00:49:00 | 66 |
6 | ŽC | 80 | 56 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:51:27 | 60 |
7 | ŽC | 81 | 50 | Kašová Hana | Barnex Sport Brno | 54 | 00:51:29 | 57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 69 | 39 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 00:46:26 | 105 |
2 | ZD | 77 | 117 | Cupalová Eva | Sokol Bučovice | 47 | 00:49:30 | 93 |
3 | ZD | 82 | 58 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:51:32 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 33 | Voják Martin | Mílaři Domažlice | 93 | 00:05:25 | - |
2 | MS | 2 | 66 | Bílek Jan | Brankovice | 93 | 00:05:49 | - |
1 | ŽS | 3 | 18 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:05:51 | - |
2 | ŽS | 4 | 51 | Kopecká Sára | AAC Brno | 97 | 00:08:28 | - |
3 | MS | 5 | 16 | Michlovský Milan | AK Perná | 96 | 00:11:39 | - |
3 | ŽS | 6 | 52 | Soumarová Anna | X-Air Ostrava | 01 | 00:11:40 | - |
4 | MS | 7 | 76 | Matoušek Jan | Brno | 95 | 00:17:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 41 | Grohová Karolína | TJ Dvůr Králové nad Labem | 90 | 00:21:40 | 105 |
2 | ŽJ | 2 | 22 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:22:17 | 93 |
3 | ŽJ | 3 | 55 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:22:20 | 81 |
4 | ŽJ | 4 | 51 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:23:18 | 72 |
5 | ŽJ | 5 | 47 | Weissová Gabriela | X-Air Ostrava | 91 | 00:24:30 | 66 |
6 | ŽJ | 6 | 28 | Uttendofská Hana | Maratonstav Úpice | 89 | 00:27:11 | 60 |
7 | ŽJ | 7 | 69 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:27:15 | 57 |
Organizace závodu: 81% Zvolená trasa závodu: 81% Značení závodu: 84% Vyhlášení výsledků: 83% Zpracování výsledků: 80% Ceny vítězům: 81% Celkový dojem ze závodu: 84% Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků. | Celkové hodnocení 82% |
26.4.2024 (pátek), svátek má Oto
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
ludek.bednarz