9.12.2000, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.12.2008 | Vánoční běh Parníkem | 151 |
8.12.2007 | Vánoční běh Parníkem | 147 |
9.12.2006 | Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová | 178 |
10.12.2005 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
11.12.2004 | Vánoční běh Parníkem | 115 |
13.12.2003 | Vánoční běh Parníkem, 13. ročník | 137 |
8.12.2002 | 12. ročník, Vánoční běh Parníkem | 141 |
9.12.2001 | Vánoční běh Parníkem | 93 |
11.12.1999 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šebek Michal | 84 | 10 |
Zajíc Jan | 53 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Neruda Michal | 93 | 8 |
Šafář Jaroslav | 51 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Frydrych Jakub | 95 | 8 |
Razým Lukáš | 79 | 8 |
Čechal Jaroslav | 61 | 8 |
Dobšíček Pavel | 80 | 7 |
Bielčik Petr | 71 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Zajíc Jakub | 89 | 7 |
Razým Jan | 57 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Večeře Tomáš | 90 | 7 |
Pilgr Luděk | 76 | 7 |
Plocek Jaroslav | 68 | 7 |
Krsek Miroslav | 49 | 7 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Hrdina Pavel | 88 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Král Josef | 40 | 6 |
Rychtaříková Iva | 85 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Řemínek Matěj | 86 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Kolář Radim | 69 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Kolek Petr | 75 | 6 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 6 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 6 |
Kebrle Milan | 75 | 6 |
Čechalová Hana | 86 | 5 |
Siegel Jakub | 92 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DE | 9 | 65 | Řehák Alex | Česká Třebová | 95 | 00:01:24 | 0,00 |
2 | DE | 10 | 23 | Kunst Daniel | Česká Třebová | 95 | 00:01:34 | 0,00 |
3 | DE | 11 | 42 | Felcmanová Kateřina | SKI Česká Třebová | 95 | 00:01:51 | 0,00 |
4 | DE | 12 | 32 | Vencl Jan | Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:16 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NM | 19 | 41 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:04:29 | 11,00 |
2 | NM | 24 | 21 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:04:42 | 0,00 |
3 | NM | 26 | 22 | Brýdl Ivo | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:04:48 | 0,00 |
5 | NM | 9 | 12 | Hruška Ladislav | ZŠ Ústecká | 89 | 00:04:06 | 7,00 |
- | NM | - | 57 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NZ | 2 | 58 | Johanidiesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:02:35 | 11,00 |
2 | NZ | 7 | 27 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:02:50 | 9,00 |
3 | NZ | 9 | 34 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:02:55 | 8,00 |
4 | NZ | 10 | 63 | Tomková Petra | TJ OA Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:02:58 | 7,00 |
5 | NZ | 11 | 7 | Hloušková Denisa | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:03:00 | - |
6 | NZ | 16 | 26 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:03:08 | 6,00 |
7 | NZ | 19 | 33 | Matějíčková Kateřina | AC Choceň | 89 | 00:03:14 | 5,00 |
8 | NZ | 22 | 35 | Kurková Marika | AC Choceň | 90 | 00:03:24 | 4,00 |
9 | NZ | 24 | 59 | Ducháčková Michaela | SKI Česká Třebová | 90 | 00:03:36 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 51 | Černá Kristýna | Sahara Česká Třebová | 93 | 00:01:02 | 0,00 |
2 | Ž1 | 5 | 49 | Ducháčková Gabriela | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:12 | 0,00 |
3 | Ž1 | 7 | 10 | Schejbalová Alena | Sokol Třebechovice | 93 | 00:01:13 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 60 | Neruda Michal | Česká Třebová | 93 | 00:01:08 | 0,00 |
2 | M1 | 3 | 62 | Tomek Jakub | TJ OA Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:01:10 | 0,00 |
3 | M1 | 4 | 6 | Rufer Daniel | ZŠ Česká Třebová Parník | 93 | 00:01:11 | 0,00 |
4 | M1 | 5 | 4 | Válka Michal | TJ Sokol Česká Třebová | 93 | 00:01:12 | 0,00 |
5 | M1 | 7 | 61 | Felcman Petr | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:13 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 5 | 47 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:02:44 | 0,00 |
2 | Ž2 | 6 | 5 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:02:47 | 0,00 |
3 | Ž2 | 12 | 1 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:03:01 | 0,00 |
4 | Ž2 | 13 | 44 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:04 | 0,00 |
5 | Ž2 | 14 | 25 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:06 | 0,00 |
6 | Ž2 | 17 | 48 | Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 91 | 00:03:12 | 0,00 |
7 | Ž2 | 18 | 46 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:03:13 | 0,00 |
8 | Ž2 | 23 | 18 | Jeníková Helena | ZŠ Ć.Třebová Ústecká | 91 | 00:03:30 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 54 | Voleský Martin | Orel Česká Třebová | 91 | 00:02:34 | 0,00 |
2 | M2 | 2 | 53 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:02:35 | 0,00 |
3 | M2 | 4 | 8 | Schejbal Oldřich | Sokol Třebechovice | 91 | 00:02:39 | 0,00 |
4 | M2 | 8 | 43 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:02:54 | 0,00 |
5 | M2 | 15 | 45 | Kůta Robert | AC Choceň | 92 | 00:03:07 | 0,00 |
6 | M2 | 19 | 66 | Chládek Matěj | Česká Třebová | 91 | 00:03:14 | 0,00 |
7 | M2 | 21 | 50 | Novotný Jan | TJ Dlouhá Třebová | 91 | 00:03:17 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 15 | 56 | Nerudová Sandra | SKI Česká Třebová | 87 | 00:04:17 | 11,00 |
2 | ŽM | 18 | 55 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 00:04:23 | 9,00 |
3 | ŽM | 20 | 31 | Kůrková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:04:30 | 8,00 |
4 | ŽM | 22 | 20 | Lohnická Aneta | AFK SKP Pardubice | 88 | 00:04:34 | - |
5 | ŽM | 27 | 19 | Bartová Andrea | AFK SKP Pardubice | 88 | 00:04:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 2 | 16 | Svoboda Ondřej | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:03:42 | - |
2 | MM | 4 | 64 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:51 | 11,00 |
3 | MM | 5 | 24 | Hordějčuk Václav | TJ Sokol Česká Třebová | 87 | 00:03:52 | 9,00 |
4 | MM | 8 | 52 | Novotný Jakub | TJ Sokol Česká Třebová | 88 | 00:04:05 | 8,00 |
6 | MM | 11 | 14 | Vladyka Lukáš | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:04:10 | - |
7 | MM | 21 | 15 | Čáp Michal | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:04:32 | - |
8 | MM | 23 | 17 | Houdek Jakub | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:04:37 | - |
- | MM | - | 2 | Lukesle Marek | TJ Česká Třebová | 88 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 13 | 36 | Ruščáková Michaela | SKP Duha Fort Lanškroun | 85 | 00:04:11 | 11,00 |
2 | ŽS | 14 | 13 | Chvojková Hana | AFK SKP Pardubice | 85 | 00:04:14 | - |
3 | ŽS | 16 | 28 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:04:18 | 9,00 |
4 | ŽS | 17 | 11 | Vladyková Lenka | AFK SKP Pardubice | 86 | 00:04:22 | - |
5 | ŽS | 25 | 29 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:04:43 | 8,00 |
6 | ŽS | 28 | 30 | Podhorníková Martina | AC Choceň | 86 | 00:05:00 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 3 | Martiňák Jakub | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 00:03:35 | 11,00 | |
2 | MS | 3 | 9 | Kudláček Josef | AFK SKP Pardubice | 85 | 00:03:44 | - |
3 | MS | 6 | 38 | Abraham Petr | AC Choceň | 86 | 00:03:53 | 9,00 |
4 | MS | 7 | 40 | Půlpán Jan | AC Choceň | 86 | 00:03:54 | 8,00 |
5 | MS | 10 | 37 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:04:08 | 7,00 |
6 | MS | 11 | 39 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:04:10 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 196 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:16:55 | 11,00 |
2 | MB | 11 | 195 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:17:14 | 9,00 |
3 | MB | 14 | 36 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:17:20 | 8,00 |
4 | MB | 16 | 69 | Eliáš Petr | AFK SKP Pardubice | 60 | 00:17:30 | - |
5 | MB | 22 | 3 | Šebek Jindřich | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 56 | 00:18:15 | 7,00 |
6 | MB | 24 | 26 | Martinák Jiří | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 60 | 00:18:20 | 6,00 |
7 | MB | 27 | 52 | Hejl Jan | Šumperk | 53 | 00:18:33 | - |
8 | MB | 28 | 43 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:18:41 | 5,00 |
9 | MB | 29 | 38 | Šlajs Tomáš | Montan Choceň | 00:18:45 | 4,00 | |
10 | MB | 36 | 24 | Zajíc Jan | KRB Chrudim | 53 | 00:20:16 | - |
11 | MB | 39 | 27 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:20:45 | 3,00 |
12 | MB | 41 | 11 | Ruščák Jan | CK Lanškroun | 59 | 00:21:09 | 2,00 |
13 | MB | 44 | 16 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:21:28 | 1,00 |
14 | MB | 49 | 35 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:22:12 | 0,00 |
15 | MB | 56 | 6 | Král Vlastimil | AFK SKP Pardubice | 52 | 00:23:08 | - |
16 | MB | 59 | 89 | Krása Roman | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:23:39 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 32 | 87 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:19:30 | 11,00 |
2 | MC | 40 | 5 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:21:03 | 9,00 |
3 | MC | 43 | 58 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:21:23 | 8,00 | |
4 | MC | 46 | 54 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 00:22:01 | 7,00 |
5 | MC | 48 | 46 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:22:04 | 6,00 |
6 | MC | 50 | 37 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 00:22:13 | 5,00 |
7 | MC | 53 | 190 | Žouželka Jaroslav | ESKIMO Zábřeh | 50 | 00:22:36 | - |
8 | MC | 57 | 21 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:23:22 | 4,00 |
9 | MC | 58 | 34 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:23:35 | 3,00 |
10 | MC | 60 | 20 | Krůmer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:23:45 | 2,00 |
11 | MC | 63 | 29 | Vála Vladimír | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:24:06 | 1,00 |
12 | MC | 67 | 192 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:28:03 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 30 | 32 | Hajzlerová Magda | AHA Vyškov | 73 | 00:19:11 | - |
2 | ZA | 47 | 100 | Jiroušková Jana | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 79 | 00:22:03 | 11,00 |
3 | ZA | 52 | 10 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:22:17 | 9,00 |
4 | ZA | 55 | 13 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:23:07 | 8,00 |
5 | ZA | 62 | 12 | Dušková Lenka | SKP Duha Fort Lanškroun | 80 | 00:23:56 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 38 | 194 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:20:44 | 11,00 |
2 | ZB | 54 | 48 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:22:39 | 9,00 |
3 | ZB | 61 | 191 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:23:49 | 8,00 |
4 | ZB | 65 | 18 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:24:56 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 51 | Černá Kristýna | Sahara Česká Třebová | 93 | 00:01:02 | 0,00 |
1 | M1 | 2 | 60 | Neruda Michal | Česká Třebová | 93 | 00:01:08 | 0,00 |
2 | M1 | 3 | 62 | Tomek Jakub | TJ OA Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:01:10 | 0,00 |
3 | M1 | 4 | 6 | Rufer Daniel | ZŠ Česká Třebová Parník | 93 | 00:01:11 | 0,00 |
2 | Ž1 | 5 | 49 | Ducháčková Gabriela | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:12 | 0,00 |
4 | M1 | 5 | 4 | Válka Michal | TJ Sokol Česká Třebová | 93 | 00:01:12 | 0,00 |
3 | Ž1 | 7 | 10 | Schejbalová Alena | Sokol Třebechovice | 93 | 00:01:13 | 0,00 |
5 | M1 | 7 | 61 | Felcman Petr | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:13 | 0,00 |
1 | DE | 9 | 65 | Řehák Alex | Česká Třebová | 95 | 00:01:24 | 0,00 |
2 | DE | 10 | 23 | Kunst Daniel | Česká Třebová | 95 | 00:01:34 | 0,00 |
3 | DE | 11 | 42 | Felcmanová Kateřina | SKI Česká Třebová | 95 | 00:01:51 | 0,00 |
4 | DE | 12 | 32 | Vencl Jan | Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:16 | 0,00 |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.