24.5.1999, pondělí
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 15 | 83 | Tkačíková Magdaléna | AC Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:04:31 | 10,00 |
2 | Ž3 | 26 | 84 | Částková Barbora | ZŠ Brandýs nad Orlicí | 88 | 00:04:46 | 9,00 |
3 | Ž3 | 29 | 85 | Bartošová Simona | Biatlon Letohrad | 88 | 00:04:48 | 8,00 |
4 | Ž3 | 32 | 86 | Johanová Martina | ZŠ Horní Čermná | 88 | 00:05:01 | 7,00 |
5 | Ž3 | 33 | 87 | Krejsová Tereza | Letohrad - Komenského | 89 | 00:05:02 | 6,00 |
6 | Ž3 | 34 | 88 | Šromovská Milena | Biatlon OEZ Letohrad | 88 | 00:05:04 | 5,00 |
7 | Ž3 | 36 | 89 | Kubíčková Jitka | ZŠ Dolní Dobrouč | 88 | 00:05:07 | 4,00 |
8 | Ž3 | 39 | 90 | Veretina Alena | ZŠ Brandýs nad Orlicí | 88 | 00:05:13 | 3,00 |
9 | Ž3 | 40 | 91 | Vávrová Jana | ZŠ Horní Čermná | 89 | 00:05:15 | 2,00 |
10 | Ž3 | 41 | 92 | Pražáková Pavla | ZŠ Dolní Dobrouč | 88 | 00:05:19 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 73 | Felcman Jan | SKI Česká Třebová | 89 | 00:04:16 | 10,00 |
2 | M3 | 3 | 74 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:04:17 | 9,00 |
3 | M3 | 16 | 75 | Stohr Jan | ZŠ Brandýs nad Orlicí | 88 | 00:04:32 | 8,00 |
4 | M3 | 17 | 76 | Šilar David | ZŠ Horní Čermná | 88 | 00:04:34 | 7,00 |
5 | M3 | 20 | 77 | Chejnovský Tomáš | ZŠ Dolní Dobrouč | 88 | 00:04:42 | 6,00 |
6 | M3 | 21 | 78 | Jeřábek Michal | ZŠ Zálší | 88 | 00:04:43 | 5,00 |
7 | M3 | 23 | 79 | Dušek Filip | ZŠ Dolní Dobrouč | 88 | 00:04:44 | 4,00 |
8 | M3 | 24 | 80 | Jůza Martin | ZŠ Dolní Dobrouč | 88 | 00:04:45 | 3,00 |
9 | M3 | 26 | 81 | Košťál Roman | ZŠ Horní Čermná | 89 | 00:04:46 | 2,00 |
10 | M3 | 28 | 82 | Marek Michal | ZŠ Dolní Dobrouč | 88 | 00:04:47 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 9 | 52 | Matyášová Hana | ZŠ Dolní Dobrouč | 86 | 00:04:24 | 10,00 |
2 | ŽM | 12 | 53 | Čechalová Hana | Mistrovice | 86 | 00:04:29 | 9,00 |
3 | ŽM | 18 | 54 | Voksová Radka | ZŠ Letohrad Komenského | 86 | 00:04:37 | 8,00 |
4 | ŽM | 19 | 55 | Podhorníková Martina | AC Choceň | 86 | 00:04:41 | 7,00 |
5 | ŽM | 21 | 56 | Lavrenčíková Jindra | LO Rokytnice | 86 | 00:04:43 | - |
6 | ŽM | 24 | 57 | Štanclová Eliška | AC Choceň | 86 | 00:04:45 | 6,00 |
7 | ŽM | 30 | 58 | Kůrková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:04:52 | 5,00 |
8 | ŽM | 31 | 59 | Leinweberová Martina | ZŠ Letohrad Komenského | 86 | 00:04:54 | 4,00 |
9 | ŽM | 34 | 60 | Jirásková Soňa | Biatlon Letohrad | 87 | 00:05:04 | 3,00 |
10 | ŽM | 37 | 61 | Langová Lenka | ZŠ Dolní Dobrouč | 86 | 00:05:08 | 2,00 |
11 | ŽM | 38 | 62 | Motlová Karolína | ZŠ Letohrad Komenského | 86 | 00:05:10 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 63 | Vacek Kamil | ZŠ Dolní Dobrouč | 86 | 00:04:08 | 10,00 |
2 | MM | 4 | 64 | Král Tomáš | ZŠ Ć.Třebová Ústecká | 86 | 00:04:19 | 9,00 |
3 | MM | 5 | 65 | Frank Karel | ZŠ Choceň Choceňského | 86 | 00:04:20 | 8,00 |
4 | MM | 6 | 66 | Matoulek Josef | ZŠ Letohrad Komenského | 86 | 00:04:21 | 7,00 |
5 | MM | 7 | 67 | Müller Michal | Biatlon OEZ Letohrad | 86 | 00:04:22 | 6,00 |
6 | MM | 8 | 68 | Junek Patrik | ZŠ Horní Čermná | 86 | 00:04:23 | 5,00 |
7 | MM | 10 | 69 | Abraham Petr | AC Choceň | 86 | 00:04:26 | 4,00 |
8 | MM | 11 | 70 | Švihálek Vlastimil | ZŠ Ć.Třebová Ústecká | 86 | 00:04:28 | 3,00 |
9 | MM | 12 | 71 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:04:29 | 2,00 |
10 | MM | 14 | 72 | Kašpar Jan | AC Choceň | 87 | 00:04:30 | 1,00 |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.