19.10.2002, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.10.2024 | Běh údolím Orlice | - |
1.10.2023 | Běh údolím Orlice | 172 |
2.10.2022 | Běh údolím Orlice | 199 |
3.10.2021 | Běh údolím Orlice | 191 |
4.10.2020 | Běh údolím Orlice | 202 |
6.10.2019 | Běh údolím Orlice | 237 |
7.10.2018 | Běh údolím Orlice | 193 |
1.10.2017 | Běh údolím Orlice | 219 |
2.10.2016 | Běh údolím Orlice | 273 |
4.10.2015 | Běh údolím Orlice | 288 |
5.10.2014 | Běh údolím Orlice | 293 |
6.10.2013 | Běh údolím Orlice | 207 |
7.10.2012 | Běh údolím Orlice | 148 |
2.10.2011 | Běh údolím Orlice | 194 |
3.10.2010 | Běh údolím Orlice | 218 |
4.10.2009 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 188 |
5.10.2008 | Běh údolím Orlice | 167 |
7.10.2007 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 172 |
8.10.2006 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 155 |
9.10.2005 | Běh údolím Orlice v Klášterci | 168 |
10.10.2004 | Běh Údolím Orlice | 181 |
12.10.2003 | Běh Údolím Orlice, 15. ročník | 161 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 15 |
Fajfr František | 72 | 15 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Kristejn Jiří | 09 | 13 |
Novotný Přemysl | 59 | 13 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Matyášová Jana | 65 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Krátká Anna | 69 | 12 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Šroler Zdeněk | 52 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Kristejnová Aneta | 07 | 11 |
Šroler Zdeněk | 80 | 11 |
Martincová Kristýna | 93 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Kalousová Jitka | 08 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Strnad Tomáš | 69 | 10 |
Šebek Michal | 84 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 10 |
Divíšek Jan | 00 | 10 |
Kristejn Zdeněk | 79 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Jirásková Eva | 64 | 10 |
Gregorová Monika | 00 | 9 |
Ráb Pavel | 52 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Leicht Jiří | 49 | 9 |
Faltusová Štěpánka | 10 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Novotná Dora | 97 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Grossmannová Lucie | 08 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Krejčí Stanislav | 91 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Suchodol Josef | 67 | 8 |
Štumpf Eduard | 80 | 8 |
Krejsa Tomáš | 77 | 8 |
Kalous Zdeněk | 04 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 1 | Ptáčková Lucie | Orel Vysoké Mýto | 95 | 00:01:48 | - |
2 | Ž1 | 4 | 2 | Černohorská Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:52 | - |
3 | Ž1 | 5 | 3 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:01:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 4 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné | 95 | 00:01:31 | - |
2 | M1 | 2 | 5 | Borový Sebastián | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 6 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:41 | - |
2 | Ž2 | 2 | 7 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:42 | - |
3 | Ž2 | 4 | 8 | Adamcová Martina | Spartak Letohrad | 93 | 00:02:49 | - |
4 | Ž2 | 8 | 9 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:55 | - |
5 | Ž2 | 10 | 10 | Tomanová Veronika | Spartak Letohrad | 93 | 00:03:00 | - |
6 | Ž2 | 14 | 11 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:03:05 | - |
7 | Ž2 | 16 | 12 | Schejbalová Alena | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:03:07 | - |
8 | Ž2 | 18 | 13 | Remešová Hana | PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:03:12 | - |
9 | Ž2 | 23 | 14 | Stejskalová Alena | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:31 | - |
10 | Ž2 | 24 | 15 | Poláková Kamila | SK Žamberk | 94 | 00:03:37 | - |
11 | Ž2 | 25 | 16 | Kopecká Denisa | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:40 | - |
12 | Ž2 | 26 | 17 | Henclová Alena | PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 18 | Kubelka Tomáš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:46 | - |
2 | M2 | 5 | 19 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:50 | - |
3 | M2 | 6 | 20 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:02:52 | - |
4 | M2 | 7 | 21 | Šabata Josef | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:02:53 | - |
5 | M2 | 9 | 22 | Rýznar Tomáš | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:02:59 | - |
6 | M2 | 11 | 23 | Fišer Michal | Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:03:01 | - |
7 | M2 | 12 | 24 | Kalous Filip | Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:03:02 | - |
8 | M2 | 13 | 25 | Adamec Marek | Spartak Letohrad | 93 | 00:03:04 | - |
9 | M2 | 14 | 26 | Hübl David | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:05 | - |
10 | M2 | 17 | 27 | Vondra David | Spartak Letohrad | 94 | 00:03:10 | - |
11 | M2 | 19 | 28 | Kroutil Ondřej | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:03:13 | - |
12 | M2 | 20 | 29 | Lanka František | Spartak Letohrad | 94 | 00:03:15 | - |
13 | M2 | 21 | 30 | Velič Lukáš | Spartak Letohrad | 93 | 00:03:16 | - |
14 | M2 | 22 | 31 | Turianica Rostislav | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:03:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 32 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:53 | - |
2 | Ž3 | 2 | 33 | Rýznarová Markéta | PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:03:55 | - |
3 | Ž3 | 3 | 34 | Vávrová Markéta | Spartak Letohrad | 92 | 00:04:00 | - |
4 | Ž3 | 4 | 36 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:04:05 | - |
5 | Ž3 | 5 | 18 | Henclová Alena | PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:10 | - |
5 | Ž3 | 5 | 37 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:04:10 | - |
7 | Ž3 | 7 | 38 | Havlová Michaela | Spartak Letohrad | 91 | 00:04:11 | - |
8 | Ž3 | 8 | 35 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:25 | - |
9 | Ž3 | 9 | 39 | Kociánová Karolína | PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:04:31 | - |
10 | Ž3 | 10 | 40 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:04:35 | - |
11 | Ž3 | 11 | 41 | Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 91 | 00:04:56 | - |
12 | Ž3 | 12 | 42 | Chládková Zuzana | SK Žamberk | 91 | 00:05:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 4 | 63 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:06:45 | - |
2 | ŽM | 8 | 64 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:07:09 | - |
3 | ŽM | 9 | 65 | Vacková Michaela | Spartak Letohrad | 90 | 00:07:10 | - |
4 | ŽM | 11 | 66 | Černohorská Žaneta | Spartak Letohrad | 89 | 00:07:19 | - |
5 | ŽM | 15 | 67 | Škodová Michaela | Spartak Letohrad | 90 | 00:07:32 | - |
6 | ŽM | 18 | 68 | Krejsová Tereza | Spartak Letohrad | 89 | 00:07:43 | - |
7 | ŽM | 19 | 69 | Levá Nikola | Spartak Letohrad | 90 | 00:07:45 | - |
8 | ŽM | 21 | 70 | Rýznarová Jana | PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:07:50 | - |
9 | ŽM | 22 | 71 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:07:51 | - |
10 | ŽM | 28 | 72 | Lipenská Radka | Spartak Letohrad | 90 | 00:08:23 | - |
11 | ŽM | 30 | 73 | Hubálková Denisa | Spartak Letohrad | 90 | 00:08:51 | - |
12 | ŽM | 32 | 74 | Bílková Martina | Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:11:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 75 | Kristejn Lukáš | Spartak Letohrad | 89 | 00:14:27 | - |
2 | MM | 2 | 76 | Exler Ondřej | Spartak Letohrad | 90 | 00:14:39 | - |
3 | MM | 3 | 77 | Faltus Lukáš | Spartak Letohrad | 90 | 00:14:40 | - |
4 | MM | 4 | 78 | Kocián Pavel | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:12 | - |
5 | MM | 5 | 79 | Kroutil Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:33 | - |
6 | MM | 7 | 80 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:16:27 | - |
7 | MM | 9 | 81 | Franěk Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:17:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 6 | 82 | Bartošová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 88 | 00:16:18 | - |
2 | ŽS | 8 | 83 | Goňová Nela | Spartak Letohrad | 87 | 00:16:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 84 | Jeníček Ondřej | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 88 | 00:20:15 | - |
2 | MS | 2 | 85 | Žďárek Roman | Spartak Letohrad | 88 | 00:20:34 | - |
3 | MS | 3 | 86 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:21:06 | - |
4 | MS | 4 | 87 | Mikula Martin | Spartak Letohrad | 87 | 00:21:32 | - |
5 | MS | 6 | 88 | Bílek Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 88 | 00:23:09 | - |
6 | MS | 7 | 89 | Novák Václav | PORKERT Skuhrov n. B. | 88 | 00:23:23 | - |
7 | MS | 8 | 90 | Preisler Patrik | SKI Klub Česká Třebová | 88 | 00:27:27 | - |
8 | MS | 9 | 91 | Severýn Milan | Klášterec nad Orlicí | 88 | 00:27:49 | - |
9 | MS | 11 | 92 | Fater Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 88 | 00:29:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 5 | 93 | Hlavsová Tereza | Spartak Letohrad | 86 | 00:22:33 | - |
2 | ŽD | 10 | 94 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:28:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 4 | 95 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:22:22 | - |
2 | MD | 5 | 96 | Přikryl Milan | Spartak Letohrad | 85 | 00:22:38 | - |
3 | MD | 8 | 97 | Müller Michal | Spartak Letohrad | 86 | 00:23:34 | - |
4 | MD | 11 | 98 | Honzák Tomáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 86 | 00:24:08 | - |
5 | MD | 16 | 99 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:25:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 126 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:21:00 | 108,37 |
2 | MB | 2 | 127 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:21:35 | 117,73 |
3 | MB | 3 | 128 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:22:02 | 98,94 |
4 | MB | 6 | 129 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:22:43 | 92,70 |
5 | MB | 7 | 130 | Šlajs Tomáš | Choceň | 60 | 00:23:18 | 87,38 |
6 | MB | 10 | 131 | Šebek Jindřich | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 56 | 00:24:00 | 80,99 |
7 | MB | 12 | 132 | Tarant Ladislav | Líšnice | 60 | 00:24:27 | 76,88 |
8 | MB | 13 | 133 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:24:37 | 92,12 |
9 | MB | 14 | 134 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:24:43 | 74,45 |
10 | MB | 15 | 135 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:24:51 | 90,15 |
11 | MB | 18 | 136 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:26:39 | 74,95 |
12 | MB | 20 | 137 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:26:53 | 54,68 |
13 | MB | 21 | 138 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 00:27:10 | 70,58 |
14 | MB | 25 | 139 | Urbánek Jindřich | Škoda Kvasiny | 48 | 00:28:39 | 58,06 |
15 | MB | 26 | 140 | Suchomel Čeněk | Spartak Letohrad | 44 | 00:28:55 | 55,81 |
16 | MB | 28 | 141 | Novotný Jiří | Letohrad | 45 | 00:29:29 | 51,02 |
17 | MB | 29 | 142 | Novotný Přemysl | Pastviny | 59 | 00:31:50 | 9,51 |
18 | MB | 31 | 143 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:33:10 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 100 | Moravcová Klára | Spartak Letohrad | 83 | 00:23:40 | 117,60 |
2 | ZA | 17 | 75 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:25:35 | 102,83 |
3 | ZA | 19 | 101 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:26:48 | 109,25 |
4 | ZA | 22 | 102 | Novotná Eva | Spartak Letohrad | 48 | 00:28:10 | 100,00 |
5 | ZA | 23 | 103 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:28:20 | 98,34 |
6 | ZA | 24 | 104 | Šponarová Lenka | Spartak Letohrad | 84 | 00:28:36 | 79,58 |
7 | ZA | 27 | 105 | Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:29:10 | 92,41 |
8 | ZA | 30 | 106 | Mannlová Jana | Lanškroun | 80 | 00:32:11 | 70,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 4 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné | 95 | 00:01:31 | - |
2 | M1 | 2 | 5 | Borový Sebastián | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:42 | - |
1 | Ž1 | 3 | 1 | Ptáčková Lucie | Orel Vysoké Mýto | 95 | 00:01:48 | - |
2 | Ž1 | 4 | 2 | Černohorská Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:52 | - |
3 | Ž1 | 5 | 3 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:01:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 32 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:53 | - |
2 | Ž3 | 2 | 33 | Rýznarová Markéta | PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:03:55 | - |
3 | Ž3 | 3 | 34 | Vávrová Markéta | Spartak Letohrad | 92 | 00:04:00 | - |
4 | Ž3 | 4 | 36 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:04:05 | - |
5 | Ž3 | 5 | 18 | Henclová Alena | PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:10 | - |
5 | Ž3 | 5 | 37 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:04:10 | - |
7 | Ž3 | 7 | 38 | Havlová Michaela | Spartak Letohrad | 91 | 00:04:11 | - |
8 | Ž3 | 8 | 35 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:25 | - |
9 | Ž3 | 9 | 39 | Kociánová Karolína | PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:04:31 | - |
10 | Ž3 | 10 | 40 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:04:35 | - |
11 | Ž3 | 11 | 41 | Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 91 | 00:04:56 | - |
12 | Ž3 | 12 | 42 | Chládková Zuzana | SK Žamberk | 91 | 00:05:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 75 | Kristejn Lukáš | Spartak Letohrad | 89 | 00:14:27 | - |
2 | MM | 2 | 76 | Exler Ondřej | Spartak Letohrad | 90 | 00:14:39 | - |
3 | MM | 3 | 77 | Faltus Lukáš | Spartak Letohrad | 90 | 00:14:40 | - |
4 | MM | 4 | 78 | Kocián Pavel | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:12 | - |
5 | MM | 5 | 79 | Kroutil Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:33 | - |
1 | ŽS | 6 | 82 | Bartošová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 88 | 00:16:18 | - |
6 | MM | 7 | 80 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:16:27 | - |
2 | ŽS | 8 | 83 | Goňová Nela | Spartak Letohrad | 87 | 00:16:35 | - |
7 | MM | 9 | 81 | Franěk Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:17:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 84 | Jeníček Ondřej | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 88 | 00:20:15 | - |
2 | MS | 2 | 85 | Žďárek Roman | Spartak Letohrad | 88 | 00:20:34 | - |
3 | MS | 3 | 86 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:21:06 | - |
4 | MS | 4 | 87 | Mikula Martin | Spartak Letohrad | 87 | 00:21:32 | - |
1 | ŽD | 5 | 93 | Hlavsová Tereza | Spartak Letohrad | 86 | 00:22:33 | - |
5 | MS | 6 | 88 | Bílek Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 88 | 00:23:09 | - |
6 | MS | 7 | 89 | Novák Václav | PORKERT Skuhrov n. B. | 88 | 00:23:23 | - |
7 | MS | 8 | 90 | Preisler Patrik | SKI Klub Česká Třebová | 88 | 00:27:27 | - |
8 | MS | 9 | 91 | Severýn Milan | Klášterec nad Orlicí | 88 | 00:27:49 | - |
2 | ŽD | 10 | 94 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:28:29 | - |
9 | MS | 11 | 92 | Fater Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 88 | 00:29:05 | - |
26.4.2024 (pátek), svátek má Oto
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.