30.11.2002, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 11 | 1 | Auersvald Miloš | Sprint Čáslav | 92 | 00:04:10 | - |
2 | M3 | 13 | 2 | Seidl Jakub | Loko OB Pardubice | 91 | 00:04:14 | - |
3 | M3 | 18 | 3 | Richter Jakub | AFK SKP Pardubice | 92 | 00:04:21 | - |
4 | M3 | 26 | 4 | Kuthan Tomáš | AFK SKP Pardubice | 92 | 00:04:39 | - |
5 | M3 | 35 | 5 | Beran David | AFK SKP Pardubice | 92 | 00:05:09 | - |
6 | M3 | 37 | 6 | Linhart Petr | AFK SKP Pardubice | 94 | 00:05:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 15 | 7 | Procházková Klára | Loko OB Pardubice | 94 | 00:04:16 | - |
2 | Ž3 | 23 | 8 | Dostálová Aneta | Pardubice | 94 | 00:04:30 | - |
3 | Ž3 | 24 | 9 | Čokrtová Jana | TTC Český Brod | 92 | 00:04:31 | - |
4 | Ž3 | 25 | 10 | Bahníková Michaela | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:04:33 | - |
5 | Ž3 | 27 | 11 | Turková Pavlína | AFK SKP Pardubice | 92 | 00:04:40 | - |
6 | Ž3 | 29 | 12 | Čokrtová Kateřina | TTC Český Brod | 94 | 00:04:50 | - |
7 | Ž3 | 30 | 13 | Rousová Pavla | Loko OB Pardubice | 91 | 00:04:56 | - |
8 | Ž3 | 31 | 14 | Knapová Lenka | Loko OB Pardubice | 93 | 00:04:57 | - |
9 | Ž3 | 32 | 15 | Chvojková Barbora | AFK SKP Pardubice | 92 | 00:04:59 | - |
10 | Ž3 | 33 | 16 | Zdražilová Tereza | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:05:03 | - |
11 | Ž3 | 38 | 17 | Heřmanová Blanka | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:05:31 | - |
12 | Ž3 | 39 | 18 | Křivková Denisa | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:05:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 6 | 29 | Marešová Michaela | AC Pardubice | 89 | 00:03:47 | - |
2 | ŽM | 7 | 30 | Procházková Michaela | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:03:48 | - |
3 | ŽM | 9 | 31 | Knapová Jana | Lokomotiva Pardubice | 90 | 00:04:03 | - |
4 | ŽM | 10 | 32 | Štechová Edita | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:04:07 | - |
5 | ŽM | 12 | 33 | Čeřenská Michaela | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:04:12 | - |
6 | ŽM | 14 | 34 | Bolechová Anežka | Loko OB Pardubice | 90 | 00:04:15 | - |
7 | ŽM | 16 | 35 | Lennerová Hana | Loko OB Pardubice | 89 | 00:04:19 | - |
8 | ŽM | 19 | 36 | Kopecká Radka | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:04:22 | - |
9 | ŽM | 20 | 37 | Kiacová Zuzana | Loko OB Pardubice | 89 | 00:04:24 | - |
10 | ŽM | 22 | 38 | Nádvorníková Tereza | Loko OB Pardubice | 89 | 00:04:25 | - |
11 | ŽM | 28 | 39 | Weissbauerová Dagmar | Loko OB Pardubice | 89 | 00:04:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 19 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:03:34 | - |
2 | MM | 2 | 20 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:35 | - |
3 | MM | 3 | 21 | Čokrt Václav | TTC Český Brod | 89 | 00:03:37 | - |
4 | MM | 4 | 22 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:03:39 | - |
5 | MM | 5 | 23 | Karas Martin | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:03:42 | - |
6 | MM | 8 | 24 | Trávníček Lukáš | Atletika Polička | 89 | 00:03:51 | - |
7 | MM | 17 | 25 | Gregor Josef | Loko OB Pardubice | 90 | 00:04:20 | - |
8 | MM | 20 | 26 | Brýdl Ivo | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:04:24 | - |
9 | MM | 34 | 27 | Hajník Pavel | Loko OB Pardubice | 90 | 00:05:06 | - |
10 | MM | 36 | 28 | Nohýnek Martin | ZŠ Reslova | 89 | 00:05:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 45 | Picková Zdena | ŠAK Chrudim | 88 | 00:07:19 | - |
2 | ŽS | 7 | 46 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:07:42 | - |
3 | ŽS | 8 | 47 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 00:08:04 | - |
4 | ŽS | 9 | 48 | Mrštíková Květa | Loko OB Pardubice | 87 | 00:08:14 | - |
5 | ŽS | 10 | 49 | Čokrtová Eva | TTC Český Brod | 88 | 00:08:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 40 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:06:32 | - |
2 | MS | 2 | 41 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:06:35 | - |
3 | MS | 3 | 42 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:06:36 | - |
4 | MS | 4 | 43 | Vladyka Lukáš | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:07:04 | - |
5 | MS | 6 | 44 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:07:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 50 | Jakoubek Jiří | AC Pardubice | 86 | 00:09:15 | - |
2 | MD | 2 | 51 | Lorenc Tomáš | AC Pardubice | 86 | 00:09:19 | - |
3 | MD | 3 | 52 | Vlach Lukáš | AFK Chrudim | 85 | 00:10:08 | - |
4 | MD | 4 | 53 | Bolech Filip | Loko OB Pardubice | 86 | 00:10:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 6 | 54 | Chvojková Hana | AFK SKP Pardubice | 85 | 00:13:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 56 | Vodehnal Jan | AFK SKP Pardubice | 73 | 00:18:30 | - |
2 | MA | 2 | 57 | Mazač Jaroslav | Maratonstav Úpice | 68 | 00:18:43 | - |
3 | MA | 5 | 58 | Čivrný Jiří | Slovan Liberec | 80 | 00:19:22 | - |
4 | MA | 6 | 54 | Hybský Ondřej | AFK SKP Pardubice | 83 | 00:19:32 | - |
5 | MA | 9 | 59 | Waraus David | RBK Praha | 79 | 00:19:44 | - |
6 | MA | 10 | 60 | Doucha Jiří | Start Náchod | 71 | 00:19:48 | - |
7 | MA | 11 | 61 | Kubíček Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 67 | 00:19:58 | - |
8 | MA | 13 | 62 | Jelínek Jaromír | Třemošnice | 77 | 00:20:37 | - |
9 | MA | 16 | 63 | Mocek Tomáš | AC Pardubice | 79 | 00:21:00 | - |
10 | MA | 20 | 64 | Krátký Josef | LTC Hradec Králové | 65 | 00:21:50 | - |
11 | MA | 24 | 65 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:22:33 | - |
12 | MA | 29 | 66 | Jirásko Lubomír | TT Pardubice | 71 | 00:23:07 | - |
13 | MA | 33 | 55 | Meduna Josef | Třemošnice | 83 | 00:24:16 | - |
14 | MA | 36 | 67 | Jirásko Dušan | TT Pardubice | 73 | 00:24:23 | - |
15 | MA | 43 | 68 | Svoboda David | SNB Praha | 78 | 00:26:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 69 | Wastl Miroslav | AFK Chrudim | 60 | 00:18:52 | - |
2 | MB | 4 | 70 | Čivrný Jiří | Slovan Liberec | 53 | 00:19:12 | - |
3 | MB | 8 | 71 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:19:39 | - |
4 | MB | 12 | 72 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:20:30 | - |
5 | MB | 14 | 73 | Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 60 | 00:20:40 | - |
6 | MB | 18 | 74 | Holeček Petr | Labe Triclub Hradec Králové | 59 | 00:21:15 | - |
7 | MB | 19 | 75 | Ryzner Miroslav | TT Pardubice | 61 | 00:21:42 | - |
8 | MB | 21 | 76 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:21:52 | - |
9 | MB | 22 | 77 | Širůček Jaromír | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 00:22:03 | - |
10 | MB | 23 | 78 | Potůček Jiří | Velké Přítočno | 53 | 00:22:15 | - |
11 | MB | 27 | 79 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:22:50 | - |
12 | MB | 28 | 80 | Kratochvíl Vladimír | Lázně Bohdaneč | 62 | 00:22:52 | - |
13 | MB | 30 | 81 | Páriš Attila | KRB Chrudim | 60 | 00:23:49 | - |
14 | MB | 37 | 82 | Čokrt Václav | TTC Český Brod | 59 | 00:24:29 | - |
15 | MB | 38 | 83 | Cinkan Zdeněk | Loko OB Pardubice | 62 | 00:24:41 | - |
- | MB | - | 84 | Hůlka Radomír | Heřmanův Městec | 62 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 85 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:19:34 | - |
2 | MC | 15 | 86 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:20:56 | - |
3 | MC | 16 | 87 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:21:00 | - |
4 | MC | 25 | 88 | Farář Václav | Loko OB Pardubice | 52 | 00:22:42 | - |
5 | MC | 32 | 89 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:24:09 | - |
6 | MC | 33 | 90 | Třasák Milan | Loko OB Pardubice | 52 | 00:24:16 | - |
7 | MC | 40 | 91 | Pšenička Jiří | Tesla Pardubice | 46 | 00:25:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 35 | 92 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:24:19 | - |
2 | MD | 39 | 93 | Brych Jiří | Liga 100 Hradec Králové | 40 | 00:25:00 | - |
3 | MD | 41 | 94 | Culka Václav | Liga 100 Hradec Králové | 35 | 00:26:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 45 | 95 | Šťastný Jaromír | TJ Liga 100 Praha | 30 | 00:28:58 | - |
2 | ME | 49 | 96 | Konečný Jiří | TJ Krásný Dvůr | 32 | 00:41:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 5 | 55 | Hrubá Kamila | AFK SKP Pardubice | 83 | 00:12:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 26 | 97 | Linhartová Simona | MK Pardubice | 64 | 00:22:46 | - |
2 | ZA | 31 | 98 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:24:07 | - |
3 | ZA | 42 | 99 | Vilnerová Eva | Loko OB Pardubice | 60 | 00:26:31 | - |
4 | ZA | 44 | 100 | Svobodová Veronika | Holice | 81 | 00:26:39 | - |
5 | ZA | 46 | 101 | Kramářová Jana | AC Pardubice | 82 | 00:32:19 | - |
6 | ZA | 47 | 102 | Prokopcová Iva | AC Pardubice | 81 | 00:32:20 | - |
7 | ZA | 48 | 103 | Binasová Ivana | AC Pardubice | 82 | 00:32:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 40 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:06:32 | - |
2 | MS | 2 | 41 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:06:35 | - |
3 | MS | 3 | 42 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:06:36 | - |
4 | MS | 4 | 43 | Vladyka Lukáš | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:07:04 | - |
1 | ŽS | 5 | 45 | Picková Zdena | ŠAK Chrudim | 88 | 00:07:19 | - |
5 | MS | 6 | 44 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:07:28 | - |
2 | ŽS | 7 | 46 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:07:42 | - |
3 | ŽS | 8 | 47 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 00:08:04 | - |
4 | ŽS | 9 | 48 | Mrštíková Květa | Loko OB Pardubice | 87 | 00:08:14 | - |
5 | ŽS | 10 | 49 | Čokrtová Eva | TTC Český Brod | 88 | 00:08:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 50 | Jakoubek Jiří | AC Pardubice | 86 | 00:09:15 | - |
2 | MD | 2 | 51 | Lorenc Tomáš | AC Pardubice | 86 | 00:09:19 | - |
3 | MD | 3 | 52 | Vlach Lukáš | AFK Chrudim | 85 | 00:10:08 | - |
4 | MD | 4 | 53 | Bolech Filip | Loko OB Pardubice | 86 | 00:10:52 | - |
1 | ŽJ | 5 | 55 | Hrubá Kamila | AFK SKP Pardubice | 83 | 00:12:36 | - |
1 | ŽD | 6 | 54 | Chvojková Hana | AFK SKP Pardubice | 85 | 00:13:03 | - |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.