Ročník 2024
Název závodu | Účastníků | Hodnotilo | Organizace závodu |
Trasa závodu |
Značení závod |
Vyhlášení výsledků |
Zpracování výsledků |
Ceny vítězům |
Dojem ze závodu |
Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Pekelný kilometr | 142 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. Pekelný kilometr | 108 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
3. Pekelný kilometr | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
4. Pekelný kilometr | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
5. Pekelný kilometr | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jméno | Team | Startů |
---|---|---|
Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 2 |
Beránková Hana | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Felgrová Lucie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Moravec Matěj | TJ Spartak Letohrad | 2 |
Záveská Anna | KOB Ústí nad Orlicí | 2 |
Dostálek Šimon | My od Kopřivy | 2 |
Janoušek Jan | TJ Spartak Brandýs nad Orlicí | 2 |
Švec Martin | VK Choceň | 2 |
Červ Miloslav | Atletika Polička | 2 |
Staněk Matěj | Atletika Jablonné n.O. | 2 |
Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 2 |
Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Šimek Petr | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 2 |
Bašková Ester | Activity Lanškroun | 2 |
Kamenský Zdeněk | - | 2 |
Vacek Jiří | OB Česká Třebová | 2 |
Čípová Aneta | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Hůlka Radek | Česká Třebová | 2 |
Buriánek Roman | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Hanik Maxim | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Pecháčková Agáta | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Šimůnková Pavla | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Filipová Eliška | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Schenková Viktorie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Janoušková Josefína | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Pomikálek Jan | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Stejskal Adam | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 2 |
Bašková Sára | Activity Lanškroun | 2 |
Eliáš Maxim | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Klusoň Oldřich | Dannyho smečka | 2 |
Stránský Milan | Sokol Ústí nad Orlicí | 2 |
Carvanová Alžběta | Atletika Lanškroun | 2 |
Flídr Nikolas | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Šebek Bořivoj | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Dostálová Viktorie | Activity Lanškroun | 2 |
Marková Iveta | Žirafy | 2 |
Richtrová Hana | Run Sport Team | 2 |
Helbichová Laura | Česká Třebová | 2 |
Preislerová Agáta Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Stejskal Petr | Atletika Jablonné | 2 |
Kovář Lukáš | - | 2 |
Očenáš Jakub | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Simon Petr | BKS Polička | 2 |
Bečička Jindřich | Loko Česká Třebová | 2 |
Faltejsková Nella | TJ Dlouhá Třebová | 2 |
Valenta Josef | Be positive | 2 |
Dolejš Mikuláš Jiří | - | 2 |
Maříková Eliška | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 2 |
Čejka Pavel | viktorkamps.cz | 2 |
Hanus Štěpán | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 2 |
Sklenářová Eva | Letohrad | 2 |
Boháčová Adéla | Atletika Polička | 2 |
Flídrová Lenka | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Kotva František | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Šebková Martina | Peklák vždycky za Jendu | 2 |
Bárta Filip | - | 2 |
Rudolf Jonáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Štěpánková Nikola | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Gogela Martin | INOV8 team | 2 |
Kovář Matyáš | TJ Dlouhá Třebová | 2 |
Očenáš Matěj | SKB Česká Třebová | 2 |
Simonová Jana | BKS Polička | 2 |
Bečičková Helena | Loko Česká Třebová | 2 |
Felgr Jan | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Kohoutová Karolína | AK Iscarex Česká Třebová | 2 |
Saifrtová Josefína | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Doseděl Tomáš | AK Iscarex Česká Třebová | 2 |
Maříková Šárka | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Švec Jindřich | Č. T. | 2 |
Čejka Štěpán | VIKTORKAMPS.CZ | 2 |
Boháčová Nela | Atletika Polička | 2 |
Kotvová Karla | - | 2 |
Sejkorová Lenka | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Dušek Tomáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Junková Olívie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Matejov Jonáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Svoboda Tobiáš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 |
Preislerová Viola Žofie | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Bureš Martin | Česká Třebová | 1 |
Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 1 |
Pávková Eva | - | 1 |
Šimůnek Jan | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 1 |
Schenk Josef | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 |
Marková Adéla | Žirafy | 1 |
Řehák Lubomír | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Hartmanová Eliška | Klub Biatlonu Letohrad | 1 |
Kubrtová Johana | - | 1 |
Pirklová Mahulena | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Fliedr Lukáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 1 |
Novotný Jakub | HORO Česká Třebová | 1 |
Dymáková Nela | TJ Žichlínek | 1 |
Matoušová Magdalena | Česká Třebová | 1 |
Rybička Dominik | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Macko Milan | STG ČT | 1 |
Přibylová Agáta | TJ Spartak Letohrad | 1 |
Stránský Filip | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Kovářová Marie | Řetová | 1 |
Betlachová Tereza | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Kostroňová Erika | Česká Třebová | 1 |
Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 1 |
Zelinková Eliška | Activity Lanškroun | 1 |
Dostálová Nikola | Lanškroun | 1 |
Marková Barbora | HČ Athletics | 1 |
Řemínek Matěj | AC Choceň | 1 |
Švec Patrik | VK Choceň | 1 |
Červinková Marie | Lokomotiva Česká Třebová | 1 |
Havlíčková Ema | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Kumpoštová Andrea | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Fliedrová Karolína | F - BIKE KLUB SÁDEK | 1 |
Koubová Elen | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Novotný Matouš | - | 1 |
Šimková Kristýna | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 1 |
Rybková Lilian | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Vacek Martin | Dlouhá Třebová | 1 |
Doleček Josef | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 1 |
Hurych Adam | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 1 |
Mančál Vojtěch | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Přibylová Beáta | TJ Spartak Letohrad | 1 |
Haniková Ema | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Křenek Adam | TJ Spartak Letohrad | 1 |
Pešková Lucie | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Skalická Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Blažková Kateřina | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Kostroňová Tereza | Česká Třebová | 1 |
Němec Radek | Litomyšl | 1 |
Abraham Jan | CC Choceň / kvůli holkám | 1 |
Jasanská Bára | - | 1 |
Svoboda Matěj | Atletika Jablonná nad Orlicí | 1 |
Chaloupka Jan | RUN TEAM Široký Důl | 1 |
Kutilová Markéta | - | 1 |
Budina Jakub | Trailrun.cz | 1 |
Friml Sebastian | - | 1 |
Klusoňová Jolana | Dannyho smečka | 1 |
Mňuk Radek | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Sadílek Ota | RUNSPORT | 1 |
Hurychová Jana | LoČT | 1 |
Švec Filip | VK Choceň | 1 |
Kubíčková Barbora | - | 1 |
Němec Vojtěch | Litomyšl | 1 |
Doucha Jiří | Hvězda Pardubice z.s. | 1 |
Jasanská Klára | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Matejov Jáchym | - | 1 |
Svoboda Matyáš | Atletika Jablonná nad Orlicí | 1 |
Chasák Leoš | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 1 |
Hromádko Artur | TJ Sokol Herálec | 1 |
Letenská Lucie Nela | SK Solnice | 1 |
Preislerová Elena Marie | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Budina Marek | - | 1 |
Moravec Adam | TJ Spartak Letohrad | 1 |
Vološčuková Kristýna | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Jandová Nikol | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Radiměřský Karel | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Hartman Tomáš | KB Letohrad | 1 |
Kubrt Josef | - | 1 |
Pilgr Vladimír | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Špůrek Dominik | TJ Dlouhá Třebová | 1 |
Fliedr Jiří | F - BIKE KLUB SÁDEK | 1 |
Novotná Emara | HoRo Česká Třebová | 1 |
Bártová Eliška | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Rufer Tobiáš | AK Iscarex Česká Třebová | 1 |
Číp Antonín | Šalina Brno | 1 |
Hromádko Theodor | Ski team Svratka | 1 |
Limberský Šimon | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Štosová Barbora | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Název závodu | Účastníků | Graf |
---|---|---|
1. Pekelný kilometr | 142/114 | |
2. Pekelný kilometr | 108/93 | |
3. Pekelný kilometr | - | |
4. Pekelný kilometr | - | |
5. Pekelný kilometr | - |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.