Ročník 2000
Název závodu | Účastníků | Hodnotilo | Organizace závodu |
Trasa závodu |
Značení závod |
Vyhlášení výsledků |
Zpracování výsledků |
Ceny vítězům |
Dojem ze závodu |
Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrlův chlum, 27. ročník | 102 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Běh na Posluchov 2000 | 85 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Běh Olomouckými sady 28 r. | 85 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Běh Dolním Újezdem 8 r. | 67 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Cena Nasavrk 26 r. | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Malá cena Monaka 127 | 53 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kolín - Velký Osek - Kolín 41 r. | 94 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Bambasácká desítka, 3. ročník | 38 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Velká Cena Krkonoš | 88 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Memoriál Quido Štěpánka 53 r. | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Česká Třebová - Kozlovský kopec | 126 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Cross po lyžařských tratích | 276 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Mistrovství ORLA dospělých | 15 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Malá cena Velké Verandy 2000 | 170 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Výprachtice - Buková hora | 65 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jméno | Team | Startů |
---|---|---|
Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 10 |
Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 9 |
Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 9 |
Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 8 |
Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 7 |
Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 7 |
Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 7 |
Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 6 |
Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 6 |
Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 6 |
Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 6 |
Vodička Jan | Šelasport Přerov | 5 |
Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Vašata Pavel | ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Bielčík Jindřich | TJ Lichkov | 5 |
Kašpar Zdeněk | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 4 |
Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 4 |
Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 4 |
Myška Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 4 |
Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 4 |
Zapletal Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Novotná Eva | Letohrad | 4 |
Paulů Blanka | Vrchlabí | 3 |
Kalous Petr | Jiskra Ústí nad Orlicí | 3 |
Černý Milan | AC Choceň | 3 |
Klášterecký Tomáš | THC TEAM | 3 |
Vacek Tomáš | AC Jablonné nad Orlicí | 3 |
Čechal Jaroslav | Mistrovice | 3 |
Zetek Jiří | AK Valašské Meziříčí | 3 |
Novotný Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 3 |
Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 3 |
Doležal Stanislav | BK Pardubice | 3 |
Soukup Jiří | Liga 100 Hradec Králové | 3 |
Pečenka Libor | KHB Radegast | 3 |
Dobšíček Pavel | 2 B Tým | 3 |
Smolák Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Čtvrtečková Petra | AO TJ Jablonné nad Orlicí | 3 |
Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 3 |
Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 3 |
Hrdina Jaroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 3 |
Řemínek Matěj | AC Choceň | 3 |
Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 3 |
Alexa Jaroslav | KRB Chrudim | 3 |
Svatoš Otakar | Sokol Kostelec nad Orlicí | 3 |
Abraham Petr | AC Spartak Choceň | 3 |
Šlajs Tomáš | Montan Choceň | 3 |
Havelková Dagmar | Jilemnice | 3 |
Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 3 |
Kalousek Jan | KČT Žamberk | 3 |
Pozler Tomáš | AC Pardubice | 3 |
Kynčl Stanislav | Mediplast Jilemnice | 3 |
Zajíc Jan | KRB Chrudim | 3 |
Doleček Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 3 |
Šedová Jana | Sruby | 3 |
Vodehnal Jan | Labe Tri Club Hradec Králové | 3 |
Lerch Vladislav | MILO Olomouc | 3 |
Čechalová Hana | TS Letohrad | 3 |
Smolák Petr | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 3 |
Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Vodička Jan | Šelasport Přerov | 3 |
Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Filip Luboš | AC Choceň | 3 |
Berger Jan | AK Moravská Třebová | 3 |
Pilgr Bohuslav | Loko Česká Třebová | 3 |
Václavková Zdenka | SKI OB Šternberk | 2 |
Rautenkranc Miroslav | SK Vysoké Mýto | 2 |
Věženský Dušan | Universita Olomouc | 2 |
Wastl Miroslav | AFK CHrudim | 2 |
Čechalová Markéta | TS Letohrad | 2 |
Živělová Vladimíra | Liga 100 Olomouc | 2 |
Dobrý Jaroslav | Liga 100 Olomouc | 2 |
Půlpán Jan | AC Choceň | 2 |
Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 2 |
Marek Dalimil | ASK Blansko | 2 |
Šedová Veronika | AC Spartak Choceň | 2 |
Bříza Václav | Klášterec nad Orlicí | 2 |
Fritscher Adam | Liga 100 Olomouc | 2 |
Zabloudilová Lenka | SK Junior Brno | 2 |
Štyndl Miroslav | SK Polička | 2 |
Filip Václav | AK Olomouc | 2 |
Hanáková Miroslava | ACP Brno | 2 |
Kubr Václav | KRB Chrudim | 2 |
Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 2 |
Linhart Miloš | AC Náchod | 2 |
Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 2 |
Dvořák Miroslav | Horka nad M. | 2 |
Pilgr Luděk | Loko Česká Třebová | 2 |
Brunclík Ivo | Slovan Špindlerův Mlýn | 2 |
Šlajs Tomáš | KOB Choceň | 2 |
Páriš Atilla | KRB Chrudim | 2 |
Borůvka Jiří | SK Nové Město n. Metují | 2 |
Fořtová Iveta | Sokol Kolín | 2 |
Havelka Petr | KOBRAS AC Praha 1890 | 2 |
Kůrková Andrea | AC Choceň | 2 |
Maceček Vlado | AK Kroměříž | 2 |
Musil Jiří | MK Hlinsko | 2 |
Novotný Milan | Prostějov | 2 |
Vraštil Miroslav | TTC Olomouc | 2 |
Cacek Tomáš | Jiskra Litomyšl | 2 |
Sehnal Tomáš | HO Holešov | 2 |
Jiroušková Jana | SKI Klub Česká Třebová | 2 |
Kaválek Tomáš | Letohrad | 2 |
Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Schrötter Jiří | SK Vyhlídka Šternberk | 2 |
Kalous Vladimír | Žamberk | 2 |
Netušil Pavel | Rieter Žamberk | 2 |
Fančovič Marian | Liga 100 Prostějov | 2 |
Frühauf Petr | LOS Rapidos | 2 |
Popovová Martina | Maraton Club Kladno | 2 |
Šalplachta Jindřich | Fenix OKU Jeseník | 2 |
Nanke Werner | BK Kravaře | 2 |
Krejčí Vladimír | SK Vyhlídka Šternberk | 2 |
Kubrová Dagmar | KRB Chrudim | 2 |
Miles Petr | Lesní a.s. Vrchlabí | 2 |
Krsek Jaroslav | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 2 |
Látal Jaromír | LOS Rapidos | 2 |
Balcar Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 2 |
Ehrmann Jiří | LOS Rapidos | 2 |
Levý Tomáš | LO Rokytnice | 2 |
Beneš Milan | SK Polička | 2 |
Krupička Robert | Sportdres Ústí nad Orlicí | 2 |
Herlich Kurt | Liga100 Prostějov | 2 |
Mališová Karla | USK Praha | 2 |
Brožek Radmil | KRB Chrudim | 2 |
Paclík Roman | Slavia Hradec Králové | 2 |
Farář Jaroslav | Maratonstav Úpice | 2 |
Vaněk Jaromír | Liga 100 Olomouc | 2 |
Řemínek Štěpán | AK Spartak Choceň | 2 |
Kadlecová Jana | PROFIT Olomouc | 2 |
Podhorníková Martina | AC Choceň | 2 |
Rapčan Lukáš | CYKLO - BULIS Bystřice pod Hostýnem | 2 |
Losman Petr | Liga 100 Hradec Králové | 2 |
Čechal Zdeněk | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Smola Jan | KRB Chrudim | 2 |
Kubíček Jan | Litomyšl | 2 |
Absolon František | Liga 100 Olomouc | 2 |
Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 2 |
Leszkow Petr | MK Hlinsko | 2 |
Hrubý Milan | ASK Blansko | 2 |
Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 2 |
Stejskal Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 2 |
Pátek Michal | KOB Choceň | 2 |
Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 2 |
Rončák Jan | AK Olomouc | 2 |
Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 2 |
Škodová Ivana | Maratonstav Úpice | 2 |
Kalandra Stanislav | TJ Svitavy | 2 |
Vítek Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 2 |
Seidl Petr | Cyklo Pokr Pardubice | 2 |
Johanidiesová Lea | SKI Klub Česká Třebová | 2 |
Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 2 |
Švadlena Jiří | KOB Choceň | 2 |
Krása Roman | Česká Třebová | 2 |
Trojek Karel | TRI STYLE Šumperk | 2 |
Batěk Josef | Olomouc | 2 |
Šebek Michal | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 2 |
Zdeněk Bílý | Maratón klub Pardubice | 2 |
Alexa Miroslav | KRB Chrudim | 2 |
Rašner Tomáš | Olomouc | 2 |
Siegel Josef | AK Spartak Choceň | 2 |
Novotný Luděk | Žamberk | 2 |
Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Pitter Vladimír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 2 |
Rychtaříková Iva | AC Spartak Choceň | 2 |
Petřeková Irena | Česká životní a.s. | 2 |
Krůmer Miroslav | Ostrov | 2 |
Škodová Petra | KOB Choceň | 2 |
Špacír Ladislav | Loko Břeclav | 2 |
Kňáva Martin | LOS Rapidos | 2 |
Tobiáš Martin | SK Polička | 2 |
Vlach Jaromír | OK99 Hradec Králové | 2 |
Obručník Jan | Liga 100 Olomouc | 2 |
Plíhal Jan | JOUDA TEAM Koberovy | 2 |
Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Šeda Jan | AC Choceň | 2 |
Jílek Roman | Liga 100 Olomouc | 2 |
Papáček Jan | Oseva Choceň | 2 |
Pešek Ondřej | KOB Choceň | 2 |
Přidal Marek | Šternberk | 2 |
Hejl Jan | AC Šumperk | 2 |
Lajčík Alois | AK Olomouc | 2 |
Skalský Roman | SSC Mariánské Lázně - Nike Team | 2 |
Pěček Libor | Orel Nové Město na Moravě | 1 |
Fořt Martin | Sokol Kolín | 1 |
Teplý Marek | SKI Česká Třebová | 1 |
Krejsová Tereza | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Polach Ivo | FTK UP Olomouc | 1 |
Havelka Jan | Maratonstav Úpice | 1 |
Kunčar Jakub | Atletika Šumperk | 1 |
Axmann Karel | SKI OB Šternberk | 1 |
Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Louda Miloš | Sokol Loučeň | 1 |
Biemann Götz | SKI Harrachov | 1 |
Sadílek Václav | Albrechtice | 1 |
Jandejsek David | TJ Spartak OEZ Letohrad | 1 |
Martínek Jan | AC Čáslav | 1 |
Šilberský Petr | Blansko | 1 |
Juráčková Kateřina | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Müller Michal | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 1 |
Kincová Daniela | Orel Obřany | 1 |
Novotný Michal | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Ehrenbergerová Marta | OEZ Letohrad | 1 |
Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Kopecký Michal | Orel Rozsochy | 1 |
Felklová Jarmila | Salón Zdena | 1 |
Svoboda Mojmír | SK Nové Město nad Metují | 1 |
Krčálová Veronika | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Pivko Tomáš | Orel Obřany | 1 |
Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 1 |
Ulich Petr | Material Technology | 1 |
Kubík Josef | Ptačina Adamov | 1 |
Adamcová Monika | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Hlavsová Tereza | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Vavro Jiří | xxx | 1 |
Leszkowová Jaroslava | MK Hlinsko | 1 |
Benda Josef | Svitávka | 1 |
Rýdlo Jan | JR Running Sport Nasavrky | 1 |
Vrána Milan | KOLA Novák | 1 |
Buryšková Radka | Orel Orlice | 1 |
Jirešová Eva | LO Rokytnice | 1 |
Zelinová Lenka | Orel Domanín | 1 |
Mocek Tomáš | AC Pardubice | 1 |
Čotov Ivan | El Počerady | 1 |
Šlechtová Markéta | Orel Domanín | 1 |
Kaválek Ondřej | Orel Orlice | 1 |
Novák Marek | Orel Nové Město na Moravě | 1 |
Ďuran Tomáš | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Stempelová Aneta | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Sůvová Barbora | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Krajtl Svatopluk | Pardubice | 1 |
Petroňok Viktor | Praha - Hostivař | 1 |
Furch Josef | Orel Nové Město na Moravě | 1 |
Trkal Jaroslav | XXX | 1 |
Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Procházka Tomáš | AFK SKP Pardubice | 1 |
Hejzlar Jiří | LO Choceň | 1 |
Váňová Petra | Orel Nový Jičín | 1 |
Leicht Jiří | TJ Těchonín | 1 |
Bartů Lukáš | Orel Brno Židenice | 1 |
Rosúlek Josef | Atletik Nymburk | 1 |
Hrček Petr | Brandýs nad Labem | 1 |
Majer Zdeněk | Liga 100 Olomouc | 1 |
Schlezingerová Renata | Maratonstav Úpice | 1 |
Jedlička Marek | Slavia Hradec Králové | 1 |
Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 1 |
Mihulka Jindřich | 3 SPEED Praha | 1 |
Chládek Jan | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Skoupý Kamil | SKI OB Šternberk | 1 |
Nerudová Sandra | LOKO Česká Třebová | 1 |
Dostálek Petr | Těchonín | 1 |
Španiel Miroslav | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Knížek Jiří | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Ožana Václav | Datalusk Jihlava | 1 |
Faltusová Pavla | Orel Orlice | 1 |
Kostýř Zdeněk | Sokol Sadská | 1 |
Pecina Roman | Choceň | 1 |
Toman Jiří | HZS Hradec Králové | 1 |
Křivda Martin | KOB Choceň | 1 |
Popelka Josef | AK Olomouc | 1 |
Havlová Michaela | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Valter Pavel | LPS Media UO | 1 |
Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Barbořák Bohuš | Liga 100 Olomouc | 1 |
Řehák Pavel | OK Polart Vamberk | 1 |
Hordějčuková Anežka | Orel Česká Třebová | 1 |
Vladyka Jan | AC Praha 1890 | 1 |
Macháček Lubomír | KOB Choceň | 1 |
Biško Miroslav | AVC Praha | 1 |
Šafr Martin | KOB Choceň | 1 |
Janků Ondřej | Olomouc | 1 |
Matějíček Petr | Orel Dolní Dobrouč | 1 |
Šír Daniel | Rokytnice nad Jizerou | 1 |
Kabrhel Jan | Litomyšl | 1 |
Nakládal Čestmír | Sportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem | 1 |
Dočkalová Martina | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Smutný Michal | OK Polart Vamberk | 1 |
Olah Jan | Jiskra Horní Maršov | 1 |
Esser Miroslav | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Pávková Lucie | Sokol Dlouhá Třebová | 1 |
Szabo David | AC Dobříš | 1 |
Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 1 |
Plocková Renata | Sokol Líšnice | 1 |
Adamik Jiří | Kubj Štenberk | 1 |
Holček Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 1 |
Venclová Adéla | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Berkyová Jana | Orel Červený Kostelec | 1 |
Rýznarová Markéta | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 1 |
Janata Jiří | Sokol Kolín | 1 |
Mareš Bohumil | LEAR Brno | 1 |
Šembera Jiří | Sokol Žamberk | 1 |
Junk Vít | Sokol Žamberk | 1 |
Davídek Dušan | SVS Krkonoše Vrchlabí | 1 |
Šmíd Michal | AFK SKP Pardubice | 1 |
Keller Antonín | AK Kroměříž | 1 |
Štrajt Jiří | Zdravotní doprava Blansko | 1 |
Kolomazník Jan | Orel Domanín | 1 |
Fátor Jan | Slavia Hradec Králové | 1 |
Svatoš Jaroslav | Liberec | 1 |
Gombita Josef | BKF-Č Kadaň | 1 |
Tučný Jan | MK Pardubice | 1 |
Kubelka Petr | Atletika Jablonné | 1 |
Prokůpek Stanislav | Ski Jilemnice | 1 |
Hezoučká Petra | Týniště nad Orlicí | 1 |
Vašinková Daniela | Orel Obřany | 1 |
Leštínský Tomáš | Dobruška | 1 |
Běhal Jaromír | Sabzo Praha | 1 |
Ryba Milan | AVC | 1 |
Hrobař Rudolf | SKP Rychnov nad Kněžnou | 1 |
Vorel Milan | Slatiňany | 1 |
Marcinčin Daniel | Orel Orlice | 1 |
Sedláček František | Rychnov nad Kněžnou | 1 |
Jirásek Aleš | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Zdráhal Tomáš | SKI OB Šternberk | 1 |
Mikuš Martin | Klub Lyžařů Turnov | 1 |
Čivrný Jiří | Slavia Liberec | 1 |
Nikl Jaroslav | AFK Chrudim | 1 |
Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Šťastný Jaromír | TJ Liga 100 Praha | 1 |
Kocurek Pavel | TJ Orel Č. Kostelec | 1 |
Suk Ladislav | Zetor Brno | 1 |
Kovář Roman | Mor.Beroun | 1 |
Peška Antonín | Sokol Holešov | 1 |
Fučíková Hana | Orel Obřany | 1 |
Tomíček Josef | SKI Vysoké nad Jizerou | 1 |
Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Přinesdomů Miroslav | ARS Pardubice | 1 |
Hejnová Gabriela | TJ Orel Č. Kostelec | 1 |
Vaníčková Ivana | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Lánský Rudolf | Triclub Dobruška | 1 |
Bartoň Eduard | SK Štíty | 1 |
Rohlík Pavel | Pardubice | 1 |
Hotař Jiří | Nová Ves | 1 |
Vlčovská Marta | AC Pardubice | 1 |
Macková Markéta | Orel Kuřim | 1 |
Schaffer Petr | Pardubice | 1 |
Jašek Vladislav | Liga 100 Olomouc | 1 |
Záluská Veronika | Orel Česká Třebová | 1 |
Michl Pavel | Porkert Skuhrov n. B. | 1 |
Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Sklenář Antonín | SKI OB Šternberk | 1 |
Kaláb Onřej | Orel Blažovice | 1 |
Němec Ondřej | AK Kroměříž | 1 |
Klimplová Zuzana | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Ondřejka Marek | Orel Nové Město na Moravě | 1 |
Faltus Antonín | Orel Orlice | 1 |
Tichý Pavel | Náchod | 1 |
Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 1 |
Polach Rostislav | SK DAMA Sport Šumperk | 1 |
Valdman Josef | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Bajerová Kateřina | Orel Pozořice | 1 |
Rautenkranc Miroslav | SK Vysoké Mýto | 1 |
Horáček Petr | Bursa Praha | 1 |
Vinzens Ondřej | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Jandejsek Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 1 |
Weinerová Adéla | Slavia Hradec Králové | 1 |
Martínek jiří | Sokol Kolín | 1 |
Cejzlar Roman | Maratonstav Úpice | 1 |
Šimák Michal | Orel Brno Židenice | 1 |
Juránek Štěpán | Orel Židemce | 1 |
Zoubek Zdeněk | AC Slovan Liberec | 1 |
Kincová Markéta | Orel Obřany | 1 |
Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Kopecký Pavel | Orel Vysoké Mýto | 1 |
Pauzar David | Trutnov | 1 |
Fenyk František | AFK SKP Pardubice | 1 |
Svoboda Ondřej | Slavia Hradec Králové | 1 |
Krejcar Daniel | Maratonstav Úpice | 1 |
Plch Alois | Zetor Brno | 1 |
Hajzler Jiří | AHA Vyškov - Nike Team | 1 |
Urban Jiří | Jiskra Otrokovice | 1 |
Kubík Michal | TJ Sokol Česká Třebová | 1 |
Adamec Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Půlpán Roman | KOB Choceň | 1 |
Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 1 |
Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 1 |
Levá Nikola | LO Rokytnice v O.H. | 1 |
Bendl Jaroslav | Cyklo Klub Vysoké Mýto | 1 |
Ryšavý Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Hudák Stanislav | OK Polart Vamberk | 1 |
Marek František | TJ Červený Kostelec | 1 |
Zeman Jakub | Liga 100 Olomouc | 1 |
Moravcová Petra | Klub BIATLONU Letohrad | 1 |
Šlégr Jiří | Maratonstav Úpice | 1 |
Novák Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Štěpán Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Kolař Vojtěch | Orel Brno Židenice | 1 |
Petrůj Jan | Orel Valašské Klobouky | 1 |
Gaudelová Jana | Sokol Horní Branná | 1 |
Trkal Ondřej | XXX | 1 |
Procházková Eliška | Orel Obřany | 1 |
Hepner David | Slavia Hradec Králové | 1 |
Vařeka Martin | Sokol Žamberk | 1 |
Leinweberová Martina | Letohrad | 1 |
Bartů Marek | Orel Brno Židenice | 1 |
Roubík František | Čerčany | 1 |
Vojáček Pavel | Pivovar Krakonoš Trutnov | 1 |
Malínský Jiří | Liga 100 Olomouc | 1 |
Brožek Radek | TJ Jablonné n. Orlicí | 1 |
Jedličková Ivana | Orel Obřany | 1 |
Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 1 |
Mikl Antonín | xxx | 1 |
Chmelíková Jitka | Sokol Brno - Černovice | 1 |
Škrabal Ivan | Sokol Lomnice | 1 |
Doucha Jiří | Start Náchod | 1 |
Šperl Martin | Litomyšl | 1 |
Kober Josef | Dolní Olešnice | 1 |
Paclík Jiří | Slavia Hradec Králové | 1 |
Kotek Ondřej | Orel Česká Třebová | 1 |
Peřina Michal | AŠK DA Olomouc | 1 |
Toman Otakar | Týniště nad Orlicí | 1 |
Křivdová Lenka | KOB Choceň | 1 |
Havlová Petra | Olymp Praha | 1 |
Vaněk Aleš | Jiskra Horní Maršov | 1 |
Kyllarová Aneta | TJ Jablonné n. Orlicí | 1 |
Bareš Jiří | BAMBAS Skalice | 1 |
Hořejš Miroslav | AC Čáslav | 1 |
Vlasák Jakub | Orel Blažovice | 1 |
Macháček Lukáš | Praha | 1 |
Bohdal Jaroslav | Hostivice | 1 |
Janota Martin | Orel Orlice | 1 |
Melounková Lucie | OK99 Hradec Králové | 1 |
Černý Vladimír | VUT Brno | 1 |
Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice | 1 |
Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 1 |
Dokoupil David | KJDD | 1 |
Šnobl Martin | Liga 100 Olomouc | 1 |
Ondra Vladimír | Liga 100 Praha | 1 |
Exler Pavel | ZEZ Žamberk | 1 |
Šubrt Petr | LTC Hradec Králové | 1 |
Pavlík Josef | FORTEX Mor.Beroun | 1 |
Filipová Kateřina | Orel Orlice | 1 |
Talaš Jaromír | S.K.D. Otrokovice | 1 |
Plzák Jiří | SABZO Praha | 1 |
Hanke Miroslav | SKI Podlázky | 1 |
Václavek Štěpán | SK Jilemnice | 1 |
Rakušan Martin | Orel Brno Židenice | 1 |
Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 1 |
Veselý Michal | Orel Dolné Bojanovice | 1 |
Lohynský Jaroslav | Loko Trutnov | 1 |
Betlach Jan | Česká Třebová | 1 |
Šabata Martin | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Jančálek Jan | Orel Nový Jičín | 1 |
Waclawik Vilem | Olomouc | 1 |
Marková Ladislava | Svitavy | 1 |
Severa Jan | KOB Choceň | 1 |
Juračka Vojtěch | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Zientek David | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Mrklovský Vojtěch | AFK SKP Pardubice | 1 |
Dejdar Zdeněk | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Smíšková Ivana | Orel Kuřim | 1 |
Kellerová Ludmila | Orel Veřovice | 1 |
Novotný Josef | Transporta Chrudim | 1 |
Dvořák Vojtěch | Orel Blažovice | 1 |
Straka Josef | Šumperk | 1 |
Kontúrová Dagmar | Orel Brno Židenice | 1 |
Fátor Miloslav | SKP Trutnov | 1 |
Kratochvíl Miloš | Holice | 1 |
Pípal Stanislav | Kladno | 1 |
Goňová Nela | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Tupec Zdeněk | Bayer Team | 1 |
Kubelka Tomáš | TJ Jablonné n. Orlicí | 1 |
Pros Pavel | KRB Chrudim | 1 |
Hildebrandová Marika | Orel Česká Třebová | 1 |
Vávra Jaroslav | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Leszkow Josef | MK Hlinsko | 1 |
Běhoun Pavel | OK99 Hradec Králové | 1 |
Rybička Miloš | Sokol Řetová | 1 |
Hronek Jaroslav | Orel Obřany | 1 |
Vostřel Lukáš | OK Polart Vamberk | 1 |
Marcinčin Jakub | Orel Orlice | 1 |
Brych Jiří | Liga 100 Hradec Králové | 1 |
Sedlák Boris | AVC Praha | 1 |
Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Zdráhalová Pavla | MILO Olomouc | 1 |
Čivrný Jiří | Semily | 1 |
Kašpárek Pavel | Triatlon Pardubice | 1 |
Nosek Robert | Sazex Pečky | 1 |
Ducháčková Gabriela | Česká Třebová | 1 |
Štefko Robert | Slovensko | 1 |
Kocurek Petr | TJ Orel Č. Kostelec | 1 |
Paroulek Jaroslav | SKP Nymburk | 1 |
Suková Věra | Zetor Brno | 1 |
Krajč Milan | LIAZ Jablonec | 1 |
Peška Luděk | Kenast Pečky | 1 |
Fučíková Petra | Orel Obřany | 1 |
Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 1 |
Procházka Libor | Orel Obřany | 1 |
Hejnová Lucie | TJ Orel Č. Kostelec | 1 |
Vaňous Jan | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Bartoňová Marie | Štíty | 1 |
Rončák Jan | MILO Olomouc | 1 |
Hotmar Michal | LOKO Česká Třebová | 1 |
Vobr Marek | OK Jiskra Nový Bor | 1 |
Maderová Magda | SVS Krkonoše Vrchlabí | 1 |
Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 1 |
Schejbal Oldřich | Sokol Třebechovice | 1 |
Javorský Martin | MF DNES Olomouc | 1 |
Záluský Lukáš | Orel Česká Třebová | 1 |
Michl Petr | Dukla Liberec | 1 |
Cetkovský Vladimír | ARC Brno | 1 |
Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 1 |
Kalábová Anežka | Orel Blažovice | 1 |
Němeček Jiří | Liga 100 Olomouc | 1 |
Domin Václav | ISŠ Karviná | 1 |
Soukup Ladislav | Sokol Poniklá | 1 |
Klumpar Martin | Orel Česká Třebová | 1 |
Otruba Marek | SK Pizeria Haná | 1 |
Faltus David | KUS Jablonné nad Orlicí | 1 |
Pechek František | Maratonstav Úpice - Nike team | 1 |
Fráňo Rostislav | ISŠ Karviná | 1 |
Till Pavel | Sokol Kolín | 1 |
Kristejn Lukáš | Žamberk | 1 |
Polanský Dan | SG Pardubice | 1 |
Válek Josef | Brno | 1 |
Kůtek Vladimír | SK Lužany | 1 |
Horák Ondřej | Šternberk | 1 |
Víšek Zdeněk | Praha | 1 |
Macek Petr | Orel Kuřim | 1 |
Bílek Jan | Orel Blažovice | 1 |
Šafář Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Jandejsková Hana | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Weiter Roman | LRS Vyškov | 1 |
Marx Vít | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Čermáková Martina | SVS Krkonoše Vrchlabí | 1 |
Jurasek Dominik | Orel Brno Židenice | 1 |
Zřídkaveselý Libor | SK Žabovřesky Brno | 1 |
Dobšíčková Jana | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 |
Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 1 |
Kinzel Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Nypl Jaroslav | Stará Paka | 1 |
Stratílek Jan | Orel Vysoké Mýto | 1 |
Kopecký Rostislav | Orel Rozsochy | 1 |
Pávek Filip | Sokol Dlouhá Třebová | 1 |
Fiala Petr | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Svoboda Pavel | TJ Sloup | 1 |
Krejcar Petr | Maratonstav Úpice | 1 |
Plešinger Stanislav | Sokol Kolín | 1 |
Hajzlerová Magda | AHA Vyškov - Nike Team | 1 |
Kubíková Květa | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Adamec Marek | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Pýcha Lukáš | Start Náchod | 1 |
Hnát Jozef | SK Městec Králové | 1 |
Vejlupek Jan | Sokol Kolín | 1 |
Rýznar Michal | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Humlíček Aleš | BAMBAS Skalice | 1 |
Všetička Vojtěch | Žamberk | 1 |
Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 1 |
Čálek Filip | Javor | 1 |
Seibert Jaroslav | Rychnov nad Kněžnou | 1 |
Jiroutová Jana | Sruby | 1 |
Zeman Pavel | KRB Chrudim | 1 |
Moravec Martin | Vencl tým | 1 |
Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 1 |
Slepička Zdenek | FC IJZ | 1 |
Kavan Ivan | Pivovar Krakonoš Trutnov | 1 |
Novák Zdeněk | KOLA Novák | 1 |
Dvořák Dominik | Orel Blažovice | 1 |
Štěrba Zbyněk | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Kolářová Lucie | VDA Aerobic Club | 1 |
Švachová Lenka | Orel Valašské Klobouky | 1 |
Král Vlastimil | AFK SKP Pardubice | 1 |
Petrůjová Veronika | Orel Valašské Klobouky | 1 |
Gebas Miroslav | OK99 Hradec Králové | 1 |
Trnka Milan | Pivovar Krakonoš Trutnov | 1 |
Procházková Michaela | SKI Pardubice | 1 |
Lerch Jiří | Brno | 1 |
Bašarinová Michaela | Choceň | 1 |
Roudný Václav | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Hrdina Jaroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Vojáček Zbyněk | Kolín | 1 |
Šebek Jindřich | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Jeřábková Tereza | LO Rokytnice v O.H. | 1 |
Žďárek Roman | Letohrad | 1 |
Mikula Martin | Letohrad | 1 |
Chytil Vladimír | TJ Všechovice | 1 |
Škvor Václav | Sokol Kolín | 1 |
Neumann Milan | Ski Jilemnice | 1 |
Douda Radek | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Špinler Josef | Orel Dolní Dobrouč | 1 |
Koblížek Jiŕí | KB OEZ Letohrad | 1 |
Kotek Šimon | Orel Česká Třebová | 1 |
Perknovský Martin | SK Junior Prostějov | 1 |
Frýba Miloš | KONTEST Tišnov | 1 |
Tomanec Petr | TJ Svitavy | 1 |
Kříž Libor | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Bareš Josef | BAMBAS Skalice | 1 |
Horta Martin | DD Horní Čermná | 1 |
Vlček Josef | Týniště nad Orlicí | 1 |
Macháček Milan | KOB Choceň | 1 |
Bolech Filip | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Sáňka Bedřich | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 1 |
Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 1 |
Červ Jakub | SK Polička | 1 |
Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice | 1 |
Náprstek Jiří | Jilemnice | 1 |
Sobotka Bohuslav | Solol Kolín | 1 |
Klimeš Petr | Dukla Praha | 1 |
Ondráček Luboš | HS Pomezní Boudy | 1 |
Exler Pavel | Sokol Žamberk | 1 |
Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 1 |
Pavlitová Marcela | SKI OB Šternberk | 1 |
Fišer Milan | SK Bečváry | 1 |
Tauchman Jiří | AC Choceň | 1 |
Krejsa Tomáš | Ferodo Repsol Racing | 1 |
Hanuš Martin | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Václavík Petr | BK Krnov | 1 |
Kukla Miroslav | Liga 100 Olomouc | 1 |
Alexa Jiří | KRB Chrudim | 1 |
Holínka Radek | BK Krnov | 1 |
Vetešník Aleš | Olomouc | 1 |
Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 1 |
Jančařík Petr | AAC Brno | 1 |
Wágner Jan | AC Jablonné nad Orlicí | 1 |
Martiňák Jakub | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Shenk Miroslav | Stěžery | 1 |
Juračková Jana | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Zitka Adam | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Mrva Pavel | Fofr Tým | 1 |
Ditrich Petr | Orel Blažovice | 1 |
Kellner Roman | Orel Rozsochy | 1 |
Novotný Ladislav | Sokol Brno Tuřany | 1 |
Ehl Jaroslav | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 1 |
Stráník František | Jiskra Litomyšl | 1 |
Kopáček Miroslav | OB Chrast | 1 |
Fejlková Martina | Slavia Hradec Králové | 1 |
Svoboda Luboš | KOVO Praha | 1 |
Kratochvíl Zdeněk | Hrubšice | 1 |
Pirkl Jaroslav | KOLA Novák | 1 |
Grundman Vojtěch | KOB Choceň | 1 |
Udržal Tomáš | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Hlaváč Lukáš | Orel Domanín | 1 |
Vávra Vlastimil | KB Letohrad | 1 |
Běhounová Jiřina | OK99 Hradec Králové | 1 |
Rychlý Jan | Přerov | 1 |
Votroubek Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Marcinčin Ľudovít | Orel Orlice | 1 |
Zeidler Miroslav | Krnov | 1 |
Minařík Petr | Orel Obřany | 1 |
Čížimský Jaromír | Kolín | 1 |
Slavíček Jiří | Gymnasium Kolín | 1 |
Kašpařík Michal | KKJDO | 1 |
Nosek Tomáš | Kolín | 1 |
Ducháčková Michaela | Česká Třebová | 1 |
Kolář Pavel | Kvapil elektro Olomouc | 1 |
Šustr Pavel | Amatér Knířov | 1 |
Krajča Rudolf | Vzácný kytky | 1 |
Petr Tomáš | DIANA Praha | 1 |
Fukátko Jan | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Třasák Milan | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Procházka Petr | Orel Obřany | 1 |
Hejnová Marie | Orel Červený Kostelec | 1 |
Váňová Kateřina | Orel Nový Jičín | 1 |
Legocki Karel | Orel Nový Jičín | 1 |
Bartoš Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Houžvička Ivan | TTC Český Brod | 1 |
Mádr Karel | TJ Orel Č. Kostelec | 1 |
Brandejsová Martina | Orel Orlice | 1 |
Schejbalová Alena | Sokol Třebechovice | 1 |
Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 1 |
Mičková Šárka | Orel Česká Třebová | 1 |
Chaloupka Stanislav | Choceň | 1 |
Němeček Jiří | AVC Praha | 1 |
Dosoudil Miroslav PhDr. | OK Olomouc | 1 |
Soukupová Alena | Ski Jilemnice | 1 |
Klusák Jiří | Orel Brno Židenice | 1 |
Otrusina Jiří | Olomouc | 1 |
Faltus Lukáš | Orel Orlice | 1 |
Pechek Petr | Maratonstav Úpice | 1 |
Friedlová Ivana | xxx | 1 |
Tkačíková Magdaléna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 |
Kristek Adam | Orel Obřany | 1 |
Polanský Petr | Cyklo Pokr Pardubice | 1 |
Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 1 |
Válková Lenka | Orel Valašské Klobouky | 1 |
Kutín Tomáš | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Balcarová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Razým Lukáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Horáková Alena | OK Polart Vamberk | 1 |
Mach František | Jablonec n.N | 1 |
Bílek Tomáš | Orel Blažovice | 1 |
Šafář Miroslav | Kerhartice | 1 |
Janeček Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Másilko Aleš | Atletik Nymburk | 1 |
Čermáková Renata | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Jurasek Vojtěch | Orel Brno Židenice | 1 |
Zvěřina Petr | OK99 Hradec Králové | 1 |
Nágl Marek | Ústí nad Orlicí | 1 |
Dočkal Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 |
Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 1 |
Kinzel Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Nývlt Milan | SKI Radvanice | 1 |
Eisenvortová Gabriela | Loko Česká Třebová | 1 |
Strnad Vladimír | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Kořístek Ivan | Bukovany | 1 |
Pavel Jan | TJ Orel Č. Kostelec | 1 |
Filip Jaroslav | XXX | 1 |
Svoboda Petr | MAX TRI Liberec | 1 |
Krejčí Jiří | Liga 100 Olomouc | 1 |
Pleskot Josef | Přelouč | 1 |
Hanák Josef | OB Šternberk | 1 |
Vacek Ladislav | Česká Třebová | 1 |
Kubínek František | Orel Blažovice | 1 |
Adamec Petr | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Pytelka Richard | Orel Plzeň | 1 |
Hnátková Dagmar | Slavoj Čáslav | 1 |
Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 1 |
Beneš Radek | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Hybský Ondřej | AFK SKP Pardubice | 1 |
Vykydal Karel | KOLA Novák | 1 |
Marek Miroslav | Kolín | 1 |
Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 1 |
Morkes David | Spartak Praha 4 | 1 |
Daněk Milan | KOLA Novák | 1 |
Šmerda Pavel | Blansko | 1 |
Kavan Jiří | P C I J Z | 1 |
Nováková Zuzana | TJ Orel Č. Kostelec | 1 |
Dvořák Jaromír | VSK Rájec-Jestřebí | 1 |
Stodola Ondřej | SK Polička | 1 |
Kolínek František | AK Perná | 1 |
Pilgr Aleš | OB Česká Třebová | 1 |
Gierc David | Orel Brno Židenice | 1 |
Krůtil Jan | Orel Obřany | 1 |
Prokop Martin | AFK SKP Pardubice | 1 |
Hermanec Petr | Praha | 1 |
Vašek Vladimír | AFK Pardubice | 1 |
Rozprým Jiří | Sport Prokopec Žamberk | 1 |
Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 1 |
Voleská Veronika | Orel Česká Třebová | 1 |
Malý René | ISŠ Karviná | 1 |
Brožková Zuzana | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Jílek Jan | TT SKP Hradec Králové | 1 |
Mikulica Karel | Orel Dolné Bojanovice | 1 |
Čípa Jiří | Loko Česká Třebová | 1 |
Skyva Petr | SKI OB Šternberk | 1 |
Kaluosterová Taťána | Orel Domanín | 1 |
Neumannová Kamila | SKI OB Šternberk | 1 |
Drahokoupil Josef | OB Chrast | 1 |
Šplíchalová Eliška | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Pacner Ivan | TJ Praha | 1 |
Farář Martin | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Koukalová Dana | Sklo Proseč | 1 |
Perknovský Radim | Universita Olomouc | 1 |
Fuchs Bedřich | TJ Dobříš | 1 |
Tomáš Petr | DIANA Pardubice | 1 |
Kříž Michal | Orel Pozořice | 1 |
Přichystal Lukáš | Židlochovice | 1 |
Vaněk Pavel | ZPM Praha | 1 |
Laichman Lubor | Orel Brno Židenice | 1 |
Barešová Jarmila | BAMBAS Skalice | 1 |
Řezáč Jaroslav | Orel Dolné Bojanovice | 1 |
Hortová Petra | DD Horní Čermná | 1 |
Vlček Tomáš | Orel Nové Město na Moravě | 1 |
Machalický Milan | AK Olomouc | 1 |
Bolech Jiří | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Satoriová Martina | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Janů Josef | Orel Dolné Bojanovice | 1 |
Žák Jiří | VŠK VŠB-TU Ostrava | 1 |
Michalcová Dana | Zetor Brno | 1 |
Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 1 |
Kafka Miloš | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Nejman Libor | SK Náchod | 1 |
Doležal Aleš | Choceň | 1 |
Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 1 |
Klimešová Alena | Sokol Bukovice | 1 |
Ondráček Tomáš | Vzácný kytky | 1 |
Exner Ondřej | ZOO Team Choceň | 1 |
Suchodol Josef | Borec Žamberk | 1 |
Pavlová Eva | TJ Orel Č. Kostelec | 1 |
Foltýn Jaromír | AO Slavoj Český Brod | 1 |
Tempír František | Sokol Štíty | 1 |
Krejsa Václav | Bering Praha | 1 |
Poduška Josef | AC Kladno | 1 |
Hartman Karel | VSK VUT Brno | 1 |
Václavík Vilém | Olomouc | 1 |
Kulhavý Jaroslav | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Horáček Josef | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Veverka Tomáš | OK Polart Vamberk | 1 |
Loub Vojtěch | Orel Brno Židenice | 1 |
Bielčik Jindřich | Lichkov | 1 |
Jančaříková Lenka | AAC Brno | 1 |
Wainer Michal | ASK Poděbrady | 1 |
Martinák Sl. | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Juračková Jana | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Zitko Jiří | KRB Chrudim | 1 |
Mudroch Jaroslav | KRB Chrudim | 1 |
Diviš Jiří | Sazka Praha | 1 |
Ehl Jiří | TJ Porkert Skuhrov | 1 |
Kopecká Aneta | Orel Rozsochy | 1 |
Felcman Petr | TJ Loko Česká Třebová | 1 |
Svoboda Lukáš | Slavia Hradec Králové | 1 |
Krčál Jaroslav | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Grycman Kazimir | Ciechowice | 1 |
Uhlíř Jakub | Orel Obřany | 1 |
Adamcová Martina | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Pšenička Jiří | Tesla Pardubice | 1 |
Hlaváček Lubomír | OK99 Hradec Králové | 1 |
Vavřín Jan | Jiskra Litomyšl | 1 |
Leszkowová Ivana | MK Hlinsko | 1 |
Belza Aleš | Velký Osek | 1 |
Hubka Josef | Choceň | 1 |
Vozňák Josef | Liga 100 Olomouc | 1 |
Marcinčin Martin | Orel Orlice | 1 |
Burisz Martin | ISŠ Karviná | 1 |
Šedová Lucie | Sruby | 1 |
Zeidlerová Jarmila | BC Benešov | 1 |
Mlejnek Pavel | SKI OB Šternberk | 1 |
Čižmar Petr | SKP Nový Jičín | 1 |
Slavík Pavel | Start Náchod | 1 |
Kašparová Eva | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Nosek Zdeněk | Slavoj Hloubětín | 1 |
Dufka Radim | Maratonstav Úpice | 1 |
Stempel Adam | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Kolář Petr | Česká Třebová | 1 |
Pátek Miroslav | BK Krnov | 1 |
Sůva Petr | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Krajíček Miroslav | Pardubice | 1 |
Fukátková Pavla | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Třešňák Pert | Squash | 1 |
Procházka Petr | Orlov | 1 |
Hejzlar Jiří | LO Choceň | 1 |
Váňová Monika | Orel Nový Jičín - Loučka | 1 |
Leheček Antonín | AVC Praha | 1 |
Bartošová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 1 |
Ropek Rudolf | Dukla Liberec | 1 |
Hovorka Jan | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Magiera Janusz | FORMA Wodzisław Śląski | 1 |
Brázda Rostislav | XXX | 1 |
Schenk Miroslav | Stěžery | 1 |
Jedlička Jan | Orel Obřany | 1 |
Miholová Pavla | Orel Obřany | 1 |
Chládek Jakub | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Kalianko Štěpán | TTC Olomouc | 1 |
Nerud Ondřej | Orel Obřany | 1 |
Dostál Václav | Liga 100 Olomouc | 1 |
Ouřecký Tomáš | Pardubice | 1 |
Faltusová Eliška | Orel Orlice | 1 |
Pecina Milan | Česká Třebová | 1 |
Friedrich Milan | Zářecká Lhota | 1 |
Kristl Václav | TJ Spartak OEZ Letohrad | 1 |
Polášek Jan | Kelč | 1 |
Havlík Miroslav | Čalounictví Bořitov | 1 |
Válková Markéta | Orel Valašské Klobouky | 1 |
Kvasnička František | Ferodo Kostelec nad Orlicí | 1 |
Řehák Adam | Sokol Žamberk | 1 |
Hordějčuk Václav | Orel Česká Třebová | 1 |
Mach Václav | Maratonstav Úpice | 1 |
Bilek Václav | Orel Blažovice | 1 |
Šafr Martin | KOB Choceň | 1 |
Janíková Věra | Orel Valašské Klobouky | 1 |
Wintr Michal | Orel Obřany | 1 |
Mašků Antonín | PZH | 1 |
Černá Kristýna | Sahara Česká Třebová | 1 |
Šimůnek Jaromír | SKP Jablonec nad Nisou | 1 |
Jurčák Jan | Orel Veřovice | 1 |
Zvonek Jaroslav | Orel Valašské Klobouky | 1 |
Najman Jaroslav | Nymburk | 1 |
Dočkalová Jiřina | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Smutná Pavla | OK Polart Vamberk | 1 |
Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 1 |
Eliáš Petr | AFK SKP Pardubice | 1 |
Štrup Jan | Sokol Kolín | 1 |
Košťálek Martin | KOB Choceň | 1 |
Pavel Jan | Orel Červený Kostelec | 1 |
Sýkora Bohumil | KOB Choceň | 1 |
Krejčí Martin | TTC Olomouc | 1 |
Hanák Pavel | LOS Rapidos | 1 |
Kubínek František | Orel Blažovice | 1 |
Adamec Petr | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Pytelka Václav | Plzeň | 1 |
Vencl Tadeáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 |
Lichtenberg Petr | Chrudim | 1 |
Rýznarová Jana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Jakob Petr | SKI OB Šternberk | 1 |
Vytlačil Marek | ZŠ Česká Třebová Parník | 1 |
Marek Tomáš | Orel Kuřim | 1 |
Částek Michal | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 1 |
Šejna Jiří | Zimní plavci | 1 |
Ženčák Miroslav | SO Tovačov | 1 |
Morkes Karel | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Davídek Dušan | SVS Krkonoše Vrchlabí | 1 |
Smešný Bronislav | Sokol Sobotín | 1 |
Kavková Barbora | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 1 |
Stolařík Josef | ACOH Praha | 1 |
Kolmaš Oldřich | ECOTŠ Olomouc | 1 |
Švadlena Pavel | KOB Choceň | 1 |
Krátký Jaroslav | Atletika Albrechtice | 1 |
Golich Miroslav | Orel Nový Jičín | 1 |
Tuček Josef | MK Pardubice | 1 |
Krůtilová Kateřina | Orel Obřany | 1 |
Prokůpek Aleš | Ski Jilemnice | 1 |
Hermanová Zuzana | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Vašina Jakub | Sokol Řetová | 1 |
Leschingerová Anežka | Skuhrov | 1 |
Bažant Lumír | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Rubáček Norbert | SDH Rtyně | 1 |
Hrdinová Lucie | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Voleský Martin | Orel Česká Třebová | 1 |
Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Brožová Zuzana | Orel Domanín | 1 |
Zdráhal Robert | SKI OB Šternberk | 1 |
Mikulica Tomáš | Orel Dolné Bojanovice | 1 |
Čipera Radek | SKI Radvanice | 1 |
Sládek František | KOB Choceň | 1 |
Karban Jaroslav | SKI Malé svatoňovice | 1 |
Neumanová Martina | LOKO Česká Třebová | 1 |
Držka Štěpán | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Šromovská Milena | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Kociánová Karolína | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Farář Václav | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Kouřilová Pavla | Orel Obřany | 1 |
Fučík Pavel | Orel Obřany | 1 |
Tomečka Libor | SK Hranice | 1 |
Křížek Květoslav | Antitrans Třebčín | 1 |
Vaníček Jaroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 1 |
Barešová Milada | BAMBAS Skalice | 1 |
Říha Miroslav | Sokol Sadská | 1 |
Hostinský Filip | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 1 |
Vlčovská Eva | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Macíček Radek | TITAN Zlín | 1 |
Bolehovský Pavel | KER TEAM | 1 |
Schaffer Jan | Pardubice | 1 |
Janů Pavel | Orel Dolné Bojanovice | 1 |
Zálešák František | KD Havířov | 1 |
Michalová Zuzana | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Červinka Milan | HO Škrovád | 1 |
Kakač Josef | AVC Praha | 1 |
Němec Jan | Kolín | 1 |
Doležal Petr | Týniště nad Orlicí | 1 |
Sotona Petr | Kolín | 1 |
Klimpera Jaroslav | AVC Praha | 1 |
Ondřejka Josef | Orel Nové Město na Moravě | 1 |
Fajfr František | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 1 |
Suchomel Čeněk | Biatlon OEZ Letohrad | 1 |
Název závodu | Účastníků | Graf |
---|---|---|
Andrlův chlum, 27. ročník | 102/102 | |
Běh na Posluchov 2000 | 85/85 | |
Běh Olomouckými sady 28 r. | 85/83 | |
Běh Dolním Újezdem 8 r. | 67/66 | |
Cena Nasavrk 26 r. | 1/1 | |
Malá cena Monaka 127 | 53/52 | |
Kolín - Velký Osek - Kolín 41 r. | 94/93 | |
Bambasácká desítka, 3. ročník | 38/37 | |
Velká Cena Krkonoš | 88/88 | |
Memoriál Quido Štěpánka 53 r. | - | |
Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník | - | |
Česká Třebová - Kozlovský kopec | 126/126 | |
Cross po lyžařských tratích | 276/238 | |
Mistrovství ORLA dospělých | 15/15 | |
Malá cena Velké Verandy 2000 | 170/170 | |
Výprachtice - Buková hora | 65/65 |
13.5.2024 (pondělí), svátek má Servác
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.